Naruto 605-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 605  (Okunma sayısı 3161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Naruto 605
« : 10 Ekim 2012, 13:58:12 »

Çok güzel bir bölümdü  :k:

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 605
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2012, 16:56:22 »
Bu bölüm gerçektende vahşet doluydu ;D Anladığımız kadarıyla işin içince başka işler var. Mesela Rinin bedenini niye vermek istemediler? Kafamda bu soru bi oluştu öncelikle.

Ardından kakashi ve obitonun aynı anda Mangekyo sharingan açışları çok epik bir sahneydi. Sonrasında zaten obito birden çıldırdı ve mokuton kullanmaya başladı. Rine olan sevgisini kafam almadı bir an. Müthiş bir sevgi besliyordu demekki. Animede bu sahneler çok etkileyici olacaktır. Yanlız o ağaç gibi aya doğru uzanan çizim çok hoşuma gitti. Özelliklede biraz seinen havası taşıması çok güzeldi ;D Kishimoto böyle çizimleri nadiren yapar o yüzden kıymeti bilinesi bir sahne bence. Obito'nun nasıl tobi olduğunu herkes görmüştür bu sayıyla birlikte ;D

Şimdi gelde bir hafta bekle  :ds2:
Naruto 605-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2012, 21:45:23 »
Bence de Obito'nun Kakashi'yle aynı anda mangekyo açması çok duygusal bir sahneydi.:(
Bu sayıya kadar, Kakashi'nin mangekyosunun Obito yüzünden açtığını düşünüyordum,bunun aslında Rin yüzünden olması cidden bir süpriz oldu.

Rin öldükten sonra da Obito'nun o an öfkesiyle saldırdığı sahneler beni de etkiledi gerçekten, Hele ki son sahnede Obito'nun gözünün kanlar içinde olup "Anlıyorum, Cehennemdeyim..." demesine bittim.=(

Kishimoto'yu aslında bu yüzden sevmiyorum,çünkü dram türünde bir seri olmamasına karşın,böyle sahneleri gördükçe Naruto'dan çok etkileniyorum.xD Ama bu sahneler Tobi'nin Obito olduğunu kabullenemekten çok Obito'yu bir anaç ruhuyla bağrıma basmama sebep oluyor.:D  Sevgili Kishi manrtıkla açıklayamadığı her şeyi böyle duyguya dayatmaya alışmış sanırım. :ihih2:

Yine de Kakashi'nin Rin'i neden öldürdüğü muamma onu da bir sonraki sayıda öğreniriz umarım.