AniTR Fan Bölümü > Fan Fiction

Yağmur

(1/2) > >>

ogawa:
bu hikayeyi zamanında cok sevdiğim bir arkadasıma hediye olarak yazmıstım cünkü bana bi sürü bi sürü masallar anlatmıstı hiç sıkılmadan ama bu hikayemi cok seviyorum ve sizlerlede paylasmak istedim hikayeyi beğenmezseniz cok iyi bildiğim bir koleksiyoncu var hiç acı cekmenize gerek kalmadan kafayı gövdeden ayırabiliyor  :hero: simdi içiniz rahat okuyun hepinizi öpücükledim(ölüm öpücüğüymüs aslında yok diil valla içinde tamamen saf sevgim var)  :speh:
(click to show/hide)görünce bana kızmazsın umarım  :bnn: (click to show/hide)yagmurdan ölesiye korkardım halada korkarım bunu bildiğinden yagmurlu havalarda beni hiç yalnız bırakmazdı
ve bana dünya üzerinde hiç duyulmamıs o güzel hikayeleri anlatırdı her seferinde yeni hikayeler bulurdu buna
 hep sasırırdım o anlattıkca ben keyiflenir gülmeye hatta evin içinde kosturmaya dans etmeye baslar anlattığı
hikayelerdeki karakterleri taklit etmeye calısırdım oda buna cok gülerdi her zaman bana resimlerini çizip neye
benzediklerini tarif ederdi bende her seferinde yagmur dinip hikaye bittiğinde çizdiği karakterlerin kağıttaki
resimlerini toplar odama asardım öyle cok özenilmis resimler olmazdı coğu zaman ama benim için fazlasıyla değerli
olurlardı hep hala o küçük maviye boyamıs olduğumz duvarları sanki ucsuz bucaksız bir denizi andıran odada tam
elbise dolabımın üstünde yapıskanı gitmis o küçük sekilli bantlarla tutturulmus bir sekilde asılı duruyorlarmı acaba
 yağmuru hiç bir zaman sevmeyeceğim hay-san ama sen yanımdayken yağmur bile sevilmeye değerdi benim için ona hep hay-san derdim buna kızmazdı
 o evden tasınalı uzun zaman oldu ama ben hiç unutmadım seni hay-san simdi calısma masamın raflarını senin hikayelerinin kahramanları
binlerce kez izlenmeye değer o kahramanlar süslüyor keske burada olsan ve yeni hikayeler anlatsan yine bana
bunun için yagmura razıyım hay-san

souleater:
Güzel olmuş :ok: da... eksikler var gibi... :? Bilmem hikayende bişeyler eksik gibi :blm:

panres:
hımm güzel  hikaye  ;) baya bir tanıdık geldi :)

ogawa:
doğrudur souleater sonuc olarak herkesin hikayelerden beklentileri aynı olmuyor yinede beğendiğine sevindim :)
panpanımsın biliyosun ;)

Kızıl Şaman:
Keşke noktalama işaretlerini unutmasaydın yazarken. Onun dışında hiçbir şikayetim yok. Zaten anladığım kadarıyla bunu bir hikaye olarak değil de, arkadaşını ne kadar çok sevdiğini, onun senin için ne kadar değerli olduğunu belirtmek için yazmışsın. Böyle yazıları eleştirmek kimsenin haddine düşmez o yüzden. Çünkü böyle yazılarda süslü kelimeler kullanmaya gerek yoktur. Okuyucuyu memnun etmek gibi bir amaç gütmez yazan kişi. En sade, en masum şekilde duygularını aktarır ki buda en doğru yoldur.  :ok:

Tebrikler, yüzümde küçük bir gülümseme oluştu okurken. Okuyana mutlu bir his vereceğine inandığım bir yazı. :)

--- Alıntı yapılan: souleater - 23 Nisan 2013, 20:08:02 ---Güzel olmuş :ok: da... eksikler var gibi... :? Bilmem hikayende bişeyler eksik gibi :blm:

--- Alıntı sonu ---

Noktalama işaretleri olabilir mi acaba bu eksik olan şey. :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git