Kısaca tanışalım.-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Kısaca tanışalım.  (Okunma sayısı 16356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kısaca tanışalım.
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2013, 21:19:07 »
Aramıza hoşgeldin ^^ Umarım sitemizde güzel vakit geçirip, kalıcı olma kararı alırsın. Diğer çevirilerimizide izlemeni öneririm güzel serilerdir.

Her türlü zevk ve tercihe saygı duymalıyız tabiki yinede normal bir erkek olarak anti-yaoi demeden edemeyeceğim  :dv:

Teşekkürler.
Bir kız olarak ben de anti-yuri derim mesela, anlayışla karşılıyorum :)
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine

(click to show/hide)

Çevrimdışı Utauyo

• I'm an orange
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 19
  • Alınan Beğeni: 3
  • Şidori !
    • Profili Görüntüle
    • AniTr
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2013, 21:20:37 »
Hoşgeldin :hi: Bu arada üstteki üye sağlam yaoi fanı olmakla beraber söylemekten utanıyor biraz ehehe.
Kısaca tanışalım.-http://i.imgur.com/gR99JEP.png

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2013, 21:22:50 »
Hoşgeldin :hi: Bu arada üstteki üye sağlam yaoi fanı olmakla beraber söylemekten utanıyor biraz ehehe.

Sağ olun :)

sıkı yaoi fanı olan kim? yönetici mi? :D

(click to show/hide)

Çevrimdışı Utauyo

• I'm an orange
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 19
  • Alınan Beğeni: 3
  • Şidori !
    • Profili Görüntüle
    • AniTr
« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2013, 21:24:19 »

Yok takıldım şakasına :D Sağlam anti-yaoi fanıdır cidden :d
Kısaca tanışalım.-http://i.imgur.com/gR99JEP.png

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Haziran 2013, 21:26:55 »

Yok takıldım şakasına :D Sağlam anti-yaoi fanıdır cidden :d

erkeklere iğrenç geldiği doğrudur yapacak bir şey yok :D

(click to show/hide)

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2013, 21:46:45 »
SELAMUN ALEYKÜM EYLÜL. İSMİN ÇOK GÜZEL. EYLÜL AYINI SEVDİĞİMDEN OLABİLİR BU SEMPATİ TABİ. :d :d HOŞ GELDİN BURALAR SENİN GİBİ ÜYELER SAYESİNDE DAHA DA DEĞERLENECEK ARAMIZA KATILDIĞIN İÇİN MUTLU OLDUM ŞAHSEN. AŞÇILIK BENDE İSTEDİM DE MÜHENDİSLİĞE KALDIK. SINAVDAN DA EN HAYIRLI SONUÇLAR GELİR UMARIM. :d HAYDİ ALLAHA EMANET. Bİ SIKINTIN OLURSA MİYAGİ DE GÖSTERİRLER. :d
Varsa şekliniz Shohoku'ya bekleriz..

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 25 Haziran 2013, 21:59:16 »
SELAMUN ALEYKÜM EYLÜL. İSMİN ÇOK GÜZEL. EYLÜL AYINI SEVDİĞİMDEN OLABİLİR BU SEMPATİ TABİ. :d :d HOŞ GELDİN BURALAR SENİN GİBİ ÜYELER SAYESİNDE DAHA DA DEĞERLENECEK ARAMIZA KATILDIĞIN İÇİN MUTLU OLDUM ŞAHSEN. AŞÇILIK BENDE İSTEDİM DE MÜHENDİSLİĞE KALDIK. SINAVDAN DA EN HAYIRLI SONUÇLAR GELİR UMARIM. :d HAYDİ ALLAHA EMANET. Bİ SIKINTIN OLURSA MİYAGİ DE GÖSTERİRLER. :d

Hiçbir şey için geç değildir. Gerçekten aşçı olmak isteseydin olurdun ya da hala istiyorsan olursun :)
Teşekkür ederim.

(click to show/hide)

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Haziran 2013, 22:03:18 »

Hiçbir şey için geç değildir. Gerçekten aşçı olmak isteseydin olurdun ya da hala istiyorsan olursun :)
Teşekkür ederim.

Öyle istedim de. Mühendislik tutmuşken onu okuyayım bari dedim. Hayatı doğaçlama, spontane yaşayan biriyim :D Ne çıkarsa bahtıma

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Haziran 2013, 22:05:13 »

Teşekkür ederim.

Öyle istedim de. Mühendislik tutmuşken onu okuyayım bari dedim. Hayatı doğaçlama, spontane yaşayan biriyim :D Ne çıkarsa bahtıma

nasıl derler rüzgarın götürdüğü yere gitmek yerine rüzgara karşı durmalısın. tam toparlayamadım ama böyle bir söz vardı :D

(click to show/hide)

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 25 Haziran 2013, 22:22:26 »

Teşekkür ederim.

nasıl derler rüzgarın götürdüğü yere gitmek yerine rüzgara karşı durmalısın. tam toparlayamadım ama böyle bir söz vardı :D

Ahahahaha o rüzgara karşı başka bişi değil miydi ya :D. Mühendislikte istiyordum da aşçılık nasıl desem hobi olarak istiyordum. Yani izliyordum Bi Batuhan Piatti Zeynioğludan, Özgür şeften, Oktay ustadan neyim eksik. Ya olmadı 4-5 yıl sonra da aşçılık okurum x2 combo yaparım :P 

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2013, 22:31:25 »
Amanın shounen ai/yaoi sever görmekten onur duyarım *-*

Bende çok severim ve güzel manga önerilerine açığım *-* Genelde sevdiğim shounenlerde ship yapıp doujinshi okumayı tercih ettiğimden ben manga çok az okudum yaoi .d

Bu arada hoşgeldin *-*

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 25 Haziran 2013, 22:41:53 »
Amanın shounen ai/yaoi sever görmekten onur duyarım *-*

Bende çok severim ve güzel manga önerilerine açığım *-* Genelde sevdiğim shounenlerde ship yapıp doujinshi okumayı tercih ettiğimden ben manga çok az okudum yaoi .d

Bu arada hoşgeldin *-*

Teşekkürler üstat, zaman içinde kaynaşırız ben sana söylerim sen bana söylersin. İyi anlaşalım :D

@KaraKartal
Saydığın ustalardan neyin/neyimiz eksik diye saymaya bir başlasam var ya... :D

(click to show/hide)

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2013, 00:40:02 »

@KaraKartal
[/quote]

Ahahahaha. Özgürü salla da Batuhan ve Oktay fenalar. Özgürün restoranı da tırt. 2 kere gittim gitmez olaydım.
Ayşe Tüter gibi bir aşçı olman dileği ile Eylüls. Artık seni Esra Ceyhan da mı görürüz hangi TV programında görürüz bilmem :D

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 26 Haziran 2013, 00:48:56 »
@KaraKartal

Ahahahaha. Özgürü salla da Batuhan ve Oktay fenalar. Özgürün restoranı da tırt. 2 kere gittim gitmez olaydım.
Ayşe Tüter gibi bir aşçı olman dileği ile Eylüls. Artık seni Esra Ceyhan da mı görürüz hangi TV programında görürüz bilmem :D
[/quote]

Ünlü olmak ya da çok para kazanmak değil derdim :D bu çok farklı bir şey ya gerçekten anlatılmaz. Hani evde yaptığım bir keki aile fertlerinden birine tattırırken bile dizlerim titrer benim. Kabarmayan keki gördüğümde oturup ağladığım da çok oldu :D Kısaca ben işimi hakkıyla yapayım da adımın duyulması kusur kalsın.

(click to show/hide)

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Haziran 2013, 01:27:30 »
hem aşçı üstüne aslan burcu onun üstüne istanbul  :uc: onun üstüne animeci  daha  ne olsun burdan bize yaptıgım yemeklerinin tariflerini atarsın sırrı yoksa hoş geldin eylül chan umarım kalııııııcıııııı olursun  :bnn:

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler