Naruto 564 Tartışma ve Görüş-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 564 Tartışma ve Görüş  (Okunma sayısı 2859 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Naruto 564 Tartışma ve Görüş
« : 25 Kasım 2011, 15:11:46 »
2 hafta aradan Naruto'ya tekrar kavuştuk. Beklediğimden çabuk geçti ama bu bölüm beklediğim şeyleri karşılamadı. Aslında karşılamaması normal çünkü ben Tobi'nin maskesinin kırılmasını filan bekliyordum. Hemen kırılsaydı biraz saçma olurdu bence. Sonuçta ne kadar Naruto güçlenmişte olsa karşıdaki kişide bir sharingan birde rinnegan gücü var. Boru değil yani... Bu hafta Madara ve 5 kage dövüşünü görmedik. Sanırım önce Naruto vs Tobi'yi halledicek Kishimoto... Aslında bana Naruto vs Tobi yarım kalcak gibi geliyor. Birşekilde Sasuke falan gelcek dövüş yarım kalcak. O andada Madara vs 5 kageyi görebiliriz. Aslında tam bilmiyorum artık Kishimoto ne gösterirse razıyız ;D

Gelelim bölümle ilgili düşüncelerime... Naruto kafa atınca geri tepti o anda ne sert maskeymiş arkadaş dedim. Tobi'nin söylediğine göre özel bir ekipmanmış... Çelikmi arkadaş bu o hızla vurulan bir kafaya rağmen kırılmıyor ;D Üstüne birde hemen dövüş başladı. Ölen 6 jinchuriki birden Naruto ve Bee ye saldırdılar. Biraz zarar verdiler ama pekte etkileyemediler ikiliyi... Bu dövüş çok zevkli ve birçok soruya açıklık kazandırcak cinsten bir dövüş olacağa benziyor. Çünkü bölümün sonunda jincler 1. kuyruk moduna geçtiler. Yani bijuuların gücünü serbest bırakıyorlar. İlk başta Tobi'nin Jinc'lerin içine bijuuları koyduğunu düşündüm. Ama bence öyle değil. Çünkü edo tensei tekniği ruh gücünü çağırır yani her jinchuriki aslında ruhen bijuusunun gücüne sahptir... Nerden biliyorsun derseniz hatırlarsanız 2 tane kardeş vardı kyuubi güçlerini kullanıyorlardı. Ordan biliyorum ;D

Son olarak kafama takılan nokta. Naruto bir laf etti bu bölümde: "İçinde bijuu ile yaşamak o kadarda kötü birşey değil." diyerekten. Kyuubi orda bi kafasını kaldırdı baktı. O lafıyla kyuubiyi etkiledi sanırım. Bu dövüşte 8 bijuunun akıl almaz dövüşünü görmemiz için Kyuubi ile Naruto'nun tamamen birleşmesi gerek yani kyuubinin narutoya teslim olması gerek. Bu gidişle gerçekleşcek gibi bu olay ama bekleyip görmek en iyisi sanırım. Siz neler düşünüyorsunuz bu hafta ile ilgili Naruto severler!?
Naruto 564 Tartışma ve Görüş-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler