Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)  (Okunma sayısı 6384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
2008 de yapılan bir röportaj buldum eski ama çoğu kişi bu röportajı okumamıştır ve paylaşmadan olmaz dedim  iyi okumalar :)

2008 Jump Fiesta 'da Kishi ile yapılan röportaj.

Yazılanlardan bazıları zaten çoktan gerçekleşti.
Henüz gerçekleşmeyenleri veya yarım olanları not olarak yazdım.

3.Akatsuki'nin üyelerinden biri Naruto'nun arkadaşı veya yandaşı olacak.

GERÇEKLEŞTİ. Nagato Narutoyu haklı buldu

4.Naruto'nun mührü 2008'in sonunda veya 2009'un başında kırılacak.En az 4 kuyruk
salınacak, ve hazır olun oldukça şok edici bir sahne olacak.

GERÇEKLEŞTİ. 9 kuyruga kadar çıktı

6.Naruto için önemli üç kişi ölücek veya ciddi şekilde yaralanacak.

GERÇEKLEŞTİ. Jiraiya öldü. Sasuke İtachi ile olan savaşında ciddi şekilde yaralandı ve son olarak Pain ile olan savaşta Kakashi ve bir çok kişi öldü ve yeniden canlandı.

7. Sasuke'nin yetenekleri Naruto'nun "yeni" yetenekleri ile karşılaştırılamaz.

Daha belli değil.Bu "yeni" yetenekler Naruto'nun şimdiye kadar sakladığı iki buçuk yıllık eğitimin sonuçları olacak (Jiraiya'nın kullanmasını yasakladığı şeyler de dahil)

9.Sai büyük bir şeye neden olacak.

Daha belli değil.

10.Yondaime'nin sırrı ve kan bağı ilişkileri açıklanacak.

GERÇEKLEŞTİ. Yondi nin ortaya çıkmasıyla

11.Konohona'nın iki büyük karakteri ölecek.

GERÇEKLEŞTİ.Jiraiya ve Danzou öldü.

12.Akatsuki Konohona'ya saldıracak o gizemli hayvanlarıyla ve Shiranui Genma'nın Konohona'ya büyük yardımı olacak.

Bir kısmı gerçekleşti.Akatsuki Konohona'ya Pain'le saldırdı.Gizemli hayvanlar neyin nesidir bilmiyorum.
Genma'nın ne işe yarayacağı bilinmiyor.En son chuunin sınavında arenada hakemlik yaparken görülmüştü.

Başka bir Kishi ropörtajı:

2.Akatsuki lideri 6 kişiyi öldürecek.

Biri Jiraiya.Gerisi daha belli değil.
D.N= Gerçi Akatsukinin lideri kim o bile belli değil şuan.Pain deniyodu sonra Madara zaten kurmasına teşvik eden bendim dedi.

4.Naruto ile Pain çarpışacak.Team Kakashi Tobi(Madara) ile çarpışacak.Tobi(Madara) vs team Kakashi dövüşünde yenilmekte olan taraf ani bir geri dönüş yapacak.Naruto vs Pain dövüşü hayvanların dövüşü olacak.Hazır olun, bu dövüş sırasında Naruto'nun takımında ölümler olacak.

GERÇEKLEŞTİ, KURBAGALAR VS PEİN'İN SUMMONLARI

5.Akatsukiye üç yeni üye katılacak.Deidara, Hidan ve Kakuzu'dan daha güçlü olacaklar.Bir tanesi Hokagenin akrabası olacak.

Daha belli değil.

6.Naruto'nun yeni yetenekleri ve eğitiminin sonucu Pain'le olan döğüşünde ortaya çıkacak.3 yılda Jiraiya'dan pek çok jutsu öğrendi.Senjutsu'dan
bahsetmiyorum, Naruto ayrıca Yondaimenin 3 önemli jutsusunu öğrendi bu
sürede.

Kısmen gerçekleşti. Naruto Kyubi Mod dayken 1 tanesini bize gösterdi (Kisameye attığı yumruk ışınlanma tekniğiydi.)
7.Bütün bu dövüşlerden sonra yeni bir büyük ninja savaşı çıkacak.

GERÇEKLEŞTİ. Şuan gündemde olan ninja savaşı.

9. 8 kuyruklu Jinchuuriki açığa çıkarılacak.Bu jinchuuriki Akatsuki üyelerinden birini öldürüp tek başına Konohona'ya girecek.
Dövüş sırasında bir kişi ölecek, diğeri görüş yeteneğini kaybedecek.

Burdan kastettiğini anlamadım  Aslında hem Kisame hemde Sasuke ile dövüştü ama sonucunda yazdığı gibi olmadı.

Kaynak:frmtr
Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
konuyu  gördüm merak ettmi sanırım okumasam daha iyi olacak baya bi spoiller varmış  eline sağlık ^^

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
konuyu  gördüm merak ettmi sanırım okumasam daha iyi olacak baya bi spoiller varmış  eline sağlık ^^

2008 tarihli bir röportaj
Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
2013 versiyonunu istiyoruz :D Çoğu gerçekleşti :D
Varsa şekliniz Shohoku'ya bekleriz..

Çevrimdışı herogue

• Seviye 3
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
5.Akatsukiye üç yeni üye katılacak.Deidara, Hidan ve Kakuzu'dan daha güçlü olacaklar.Bir tanesi Hokagenin akrabası olacak.

Daha belli değil.
> hokagenin akrabası mı? merak ettim , gerçekleşmedi dimi bu? yoksa akraba derken sımdı hangı akraba ,
(click to show/hide)
Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)-http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/084/8/f/renji_signature___bleach_by_lasan15-d3cgycj.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı depocu312

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
yaaaa beyler şu sasuke neden narutodan daha guclu bu yazarı gordukçe sovesım geliyo yaa olay neden boyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ynt: Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)

Ynt: Narutonun Yazarı Masashi Kishimoto ile Roportaj (2008 tarihli röportaj)