AniTR Anime > Anime Genel

Sevmediğiniz 5 Anime Karakteri?

(1/4) > >>

uzumakijutaro:
Öncelikle lütfen düzeyli biçimde herkes sevmediği karakterleri belirtsin ^^ Tartışma çıkartmaamaya özen gösterelim lütfen.

Benim sıralamam şu şekilde;

1-) Uchiha Sasuke

sebep: 16 yaşına gelipte Naruto kadar olgunlaşmamış olması. Ayrıca Naruto'ya olan sevgimden dolayı Sasuke'nin, Naruto önünde bir engel olduğunu düşünmüştüm hep. Son olarak İtachi'nin ölüm nedeni olması. İtachi'ye olan sevgim zaten bellidir.

2-) Sakazuki Akainu

sebep: Ace'i öldürdü  >:( Ayrıca adalet hakkındaki görüşleri çok saçma. Objektif olamayan at gözlüklü bir karakter. Ender olarak ölümünü beklediklerimden ^^

3-) Marshall d. Teach

sebep: Tam bir ödlek. Gördüğüm en egoist karakterlerden biri. Hem egoist hem de ödlek olması da ayrı bir olay ^^ Ölümünü beklediklerimden 2

4-) Danzou

sebep: Aslında tobi veya danzou da kararsızdım ama Danzou daha ağır bastı. Tam bir piskopat. İnsan hayatına önem vermeyen diktatörün teki. Hiç sevmediğim 2. tip karakter.

5-) Aizen Sousuke

sebep: Çok aday vardı bu sıraya ama Aizen'i seçiyorum. Gördüğüm en egoist karakterlerden biri. En sevmediğim karakter tipidir. Ayrıca arc bitiminde düştüğü aciz durum da kalışı ona olan az bir saygımı da yok etti.

Benim sıralamam bu şekilde. Sizinkileri alayım ^^

chrome*:
1- Lenalee Lee

sebep: Allen benim tamammı.

2- Claude Faustuss

sebep: canın cehenneme :D çakma akuma.

3- Esther Blanchett

sebep: abele sarkan rahibe.

4- Yukimura Chizuru

sebep: hijikatam bunun yüzünden ölüyordu.ve benden hiji'mi aldı.

5- Noyamano Ringo

sebep: ikkime düşman ve onu seviyo.ama onu yaralıyo.bu kıza sövmeden duramıyorum.kafam kadar "-.- ve kıçımın applesi.

Mangaka:
1:
Yaya
shugo chara
sebep:Ada bak bebek
2:
Pokemon
Brock
Gör adam
3:
Howl'ın Yürüyen Şotosu
büyücü adam
4:
Sakazuki Akainu
AYNI NEDEN
5
Marshall d. Teach
 AYNI

Ayumi-san:
1-Hinata

Sebep:Küçüklüğünden beri ''naruto kun'' diyip ayılıp bayılması.Büyüğünce aşkını ilan etmesi.Naruto'yu sevdiğim için sakura'yı yakıştırıyorum.

2-Foxy [One Piece]

Sebep:Sinir gülüşüyle devamlı güvenilirsiz olması...

3-Kisame

Sebep:Tipi  :wizi:

4-Danzou

Sebep:Kendince Konoha'yı koruduğunu söölesede bence bencil.Naruto'yu hiç düşünmüyor.

5-Sasuke

Sebep:İntikam ve karanlık delisi  :hob: Naruto'nun çağrısını duymayıp O'nu üzen birisi...

breakdown:

1)Orochimaru from naruto
Sebep: Tipi bozuk!
2)Ash from pokemon
Sebep: Çok ünlüsün abi.

aklıma bu kadar geldi sonra aklıma gelirse söylerim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git