Seitokai no Ichizon - (12. BÖLÜM EKLENDİ VE TAMAMLANDI)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Seitokai no Ichizon - (12. BÖLÜM EKLENDİ VE TAMAMLANDI)  (Okunma sayısı 48508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: Seitokai no Ichizon - (08. BÖLÜM EKLENDİ)
« Yanıtla #30 : 02 Eylül 2013, 21:38:52 »
Sıra 6. bölümde beklemedeyiz kerem , listem biraz daha büyüyecek sayende :)

yeniledim ben onu  :ah: :( mesaj olarak eklememişim sadece.

Çevrimdışı vgrkaya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 02 Eylül 2013, 22:04:51 »
Ellerine sağlık kerem harikasın. Birde bittimi süper olacak :D Umarım sorunsuz ve hızlı bir şekilde bitirebilirsin. Takipteyiz

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 02 Eylül 2013, 22:12:41 »
Ellerine sağlık kerem harikasın. Birde bittimi süper olacak :D Umarım sorunsuz ve hızlı bir şekilde bitirebilirsin. Takipteyiz

estafirullah  :utandim: afiyet olsun  :bö: umarım bitirebilirim. beklenmeyen işler, üstüne yine beklenmeyen 2 teknik arıza çıktığı için 35-40 gündür bölüm veremiyordum :( inşallah üni. açılmadan bitiririm :)

Çevrimdışı vgrkaya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 03 Eylül 2013, 14:30:28 »
Ah ah şu ters durumlar zaten hayatın resmen tuzu biberi oldu artık  :yk:. Üni açılmadan bitirebilmen harika olur. Fazlada kalmadı zaten açılmasına  :hero:. Bu arada Seitokai no Ichizon Lv.2 adlı 10 bölümlük 2. sezonu hakkında da bir şeyler yapmayı düşünüyormusun?  :ok:

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Eylül 2013, 15:26:29 »
Ah ah şu ters durumlar zaten hayatın resmen tuzu biberi oldu artık  :yk:. Üni açılmadan bitirebilmen harika olur. Fazlada kalmadı zaten açılmasına  :hero:. Bu arada Seitokai no Ichizon Lv.2 adlı 10 bölümlük 2. sezonu hakkında da bir şeyler yapmayı düşünüyormusun?  :ok:

kesinlikle haberim var 2.sezondan emin olabilirsin  :guc: ondan sonra çok güzel olduğunu düşündüğün bir de ova çıkardılar. sevgililer günü temalı. 2.sezon elimde 720p var em başından beri, ovayı kaliteli raw (altyazısız) ya da softsub bulamadım. normalde bu işe başlarken, yani haziran sonları, planlarımda şu an 2. sezon son 2 bölümden birini çeviriyor olmam gerekiyordu. ama malum durumlar :/ bi de çeviremediğin cümleler olunca 1-2 günlüğüne şevkin kırılıyor  :yk2: çevirmek isterdim tabii ki, hem de bütün arzumla ancak, 2.sezon benden olmayabilir çok büyük ihtimal :( okul açılmadan olsa çevirirdim :( 2.sezonda da komedi devam ediyor emin ol :haha: , ingilizcesi var bende çoğuna baktım.

sonuç olarak, pek mümkünatı kalmadı  :bnn: eğer ki çevirebilecek bi grup bulursan, ve çevirirlerse yarım bırakmadan, bana da bildirirsen makbule geçer  :speh: zaten benim çevirilerim çok kaliteli değil. eğer üstünden geçmek isteyen olursa seve seve veririm adımı yazmaları karşılığında.

edit; bi de beni neredeyse her forumda bu nickle bulabilirsin :) herhangi birine "ben xx başlığından yy" diye mesaj atarsan görürüm :)

Çevrimdışı BaLThaZaR

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Eylül 2013, 16:44:39 »
Yapma bunu  :kg:. 2. sezonu çevirecek zamanın yoksa ayın 16 sına kadar seve seve yardım ederim. Eğer bir istediğin olursa mesaj atman yeterli. Sen yeter ki iste günde 5 bölüm bile çıkarırız  :haha:

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 03 Eylül 2013, 19:12:49 »
Yapma bunu  :kg:. 2. sezonu çevirecek zamanın yoksa ayın 16 sına kadar seve seve yardım ederim. Eğer bir istediğin olursa mesaj atman yeterli. Sen yeter ki iste günde 5 bölüm bile çıkarırız  :haha:

ben %85-90 çeviricem, sen %10-15 yapamdığım yerleri yapıcan kabul mü  :ihih: :ds: :guc:

Çevrimdışı BaLThaZaR

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 03 Eylül 2013, 19:42:54 »

ben %85-90 çeviricem, sen %10-15 yapamdığım yerleri yapıcan kabul mü  :ihih: :ds: :guc:
Sen yeter ki iste. Hiçbir yere benim adımı koymanı da istemiyorum  :haha:. İstersen encodesini de ben hallederim. Kabul edersen özelden skype adresini atman yeterli. Yarın başlarım.  :ds:

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 04 Eylül 2013, 00:50:21 »

Sen yeter ki iste. Hiçbir yere benim adımı koymanı da istemiyorum  :haha:. İstersen encodesini de ben hallederim. Kabul edersen özelden skype adresini atman yeterli. Yarın başlarım.  :ds:

henüz başlamadım 9. bölüme :| bu sezon encode halledebilirim belki de 2. sezon için çook zor .s çünkü encode'lu videoyu yükleyemeyebilirim .s ben çevirim, sana sadece altyazıyı atarım sen encode upload yaparsın olur mu? gerçi daha çok var 2. sezona :D bu sezon bitmeye yakın tekrar konuşuruz :D skype aynı adresim kerem91  :haha:

Çevrimdışı BaLThaZaR

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 04 Eylül 2013, 01:02:46 »

henüz başlamadım 9. bölüme :| bu sezon encode halledebilirim belki de 2. sezon için çook zor .s çünkü encode'lu videoyu yükleyemeyebilirim .s ben çevirim, sana sadece altyazıyı atarım sen encode upload yaparsın olur mu? gerçi daha çok var 2. sezona :D bu sezon bitmeye yakın tekrar konuşuruz :D skype aynı adresim kerem91  :haha:
Olur tabii. Encode ve uploadı üstlenirim. İstersen skypedan devam edelim :haha:.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 04 Eylül 2013, 03:04:08 »
Olur tabii. Encode ve uploadı üstlenirim. İstersen skypedan devam edelim :haha:.

tamam şimdi çıkmam lazım :) :haha: bi ara skype'tan konuşuruz bu konuyu :D

Çevrimdışı vgrkaya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 12 Eylül 2013, 17:05:50 »
Kerem91 bırakmadın dimi çeviriyi  :8:

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 12 Eylül 2013, 22:03:35 »
Kerem91 bırakmadın dimi çeviriyi  :8:

yok bırakmadım da,

http://www.turkanime.tv/anime-detay/Seitokai-No-Ichizon

burdaki 1-2 nankörü görünce, bütün şevkim kaçıyo. altyazısız vericem, o olcak en son.

benim hdd yandı, garanti yeni hdd taktı ancak, bütün veriler uçtuğu için, hem altyazı olan bölümleri, hem de daha kaliteli bölümleri baştan indirmek zorundayım. torrent'tan seeders yok. genelde 15 kb ile çekiyorum. p.tesi aldım pcyi ama hala indiremedim :(

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Seitokai no Ichizon - (09. BÖLÜM EKLENDİ)
« Yanıtla #43 : 21 Eylül 2013, 17:53:07 »
09. BÖLÜM 1080p OLARAK EKLENDİ.

Çevrimdışı vgrkaya

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 21 Eylül 2013, 21:09:40 »
Yeni bölüm gelmiş   :puf: bir an vazgeçiceksin diye korkmaya başlamıştım açıkçası. O tür insanlar zaten her yerde olur. Neyse ya, ne desem o insanlar için değişen bişey olmayacak. Yapılacak en iyi şey, onları hiç kale almadan devam etmek. Diğer türlü insanda ne sinir kalır nede başka bişey.  :al2: