Cevirman's Music Box-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Cevirman's Music Box  (Okunma sayısı 3741 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gorkemtkc

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Cevirman's Music Box
« : 23 Şubat 2013, 00:19:01 »
Cevirman's Music Box-http://imageshack.us/scaled/landing/823/xm2vcw.jpg
Çevirilerimiz İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Korece ve Japonca'ya kadar geniş bir yelpazededir. Şarkı İngilizce değil diye hemen önyargınızla hareket etmeyin. Unutmayın ki müzik evrensel bir dildir ve sizin tek yapmanız gereken bu dile kendinizi bırakmak.

Farklı diller başta garip gelebilir belki ama bir süre sonra alıştığınızı hissedeceksiniz. Dünyaya yeni bir pencereden bakmanın vakti gelmedi mi? Hem de, size şunun garantisini veririm ki sizin garip bulduğunuz o şarkılar hayal edemeyeceğiniz kadar derin manâ yüklü. Ben kimi şarkıları başta beğenmeyip sırf sözlerini gördükten sonra bağımlısı olduğumu hatırlarım...

Paylaştığımız şarkıları asla beğeni alma kaygısıyla paylaşmıyoruz. Tek amacımız beğendiğimiz şeyleri aynı zevklere sahip kişilerle yüksek kalitede paylaşmak. Ama bu içeriklerden sadece yararlanmayıp, aynı zamanda beğenen ve yorumlarıyla destek olan arkadaşlara teşekkür ediyoruz...

Facebook grubumuzun gün geçtikçe büyümesiyle birlikte kendi internet sitemizi açtık fakat Photoshop bilen bir arkadaş arıyoruz. Banner - Logo vb... konularda tecrübeli, zamanım var diyorsanız facebook grubumuzdan ya da bana özel mesaj atarak irtibata geçebilirsiniz. Kendinize iyi bakın  :ok:

Facebook Sayfamız:
ÇEVİRMAN'S MUSİC BOX

İnternet Sitemiz:
ÇEVİRMAN'S MUSİC BOX

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Cevirman's Music Box
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2013, 00:30:01 »
Oldukça hoş çalışmalar mevcut. Ellerinize sağlık, yeni çalışmalarınız için de kolay gelsin. Takipteyim.

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2013, 11:45:55 »
Takipçinizim çok beğendim çalışmalarınızı!