Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Naruto ile Tanışma Hikayeniz.* 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*  (Okunma sayısı 10885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*
« : 25 Ekim 2012, 22:30:12 »
Arkadaşlar sizlerin de bildiği üzere Naruto,animesi 2002''den  mangası ise 1999 yılından beri devam eden ve pek çok anime izleyicisi tarafından beğenilen uzun soluklu bir seri.=)

Peki siz Naruto izlemeye ne zaman ve nasıl başladınız?.Ben kendi hikayemi birkaç yorum sonra yazmayı düşünüyorum.^^

Hadi hep beraber başlangıç hikayemizi yazalım. :8:

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
Ynt: Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2012, 23:04:22 »
Tezimi yeni bitirdim memlekete dönmek için gün sayarken yurttan bir arkadaşım izlerdi ben ise dalga geçerdim sonra gideceğim gün yolda izlerim diye 10 bölüm almıştım. (hemde merak ettim sabah akşam bu oğlan ne izler diye ) Yolda izlerken iyice sardı, eve gittim ilk iş devamını indirmek oldu ;) yıl 2012 tarih mayıs 25 :)) bütün seriyi 3 kez izledim tam bir psikoya bağladım :D
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2012, 23:51:48 »
Hmm baya oldu ya. Tam tarihi hatırlayamıyorum ama en az 5 sene falan olmuştur. Tabun! Zaten yayınlandıktan seneler sonra izlemeye başlamıştım, çünkü ilk yıllarda fazla bir animekolik durumum yoktu, yavaş yavaş araştırarak izliyordum.

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2012, 00:13:47 »
benim oluyor baya.tam hatırlamıyorum ayrıntılarını ama (o zaman üstümde ne vardı ne yiyodum gibisinden :speh: ) sanırım pc'de sarı diken bi kafa gördüm.naruto ilk aşkımdır benim zaten.(animedeki elbette) ve sonra sırf naruto için animeyi izlemeye karar verdim.

şuan mesafeli bir ilişkimiz olduğunu söyleyebilirim ;D şaka bir yana gerçekten gönlümün veliahtlarındandır.
(kişimoto bunları duyaydın)
Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2012, 01:35:33 »
Sanırım çoğumuz önceden başlamış,xD ama tohatlının da yorumun okuyunca sevindim o da benim gibi geç başlayanlardan sanırım.

Benim hikayem aslında çok yine değil ama yine de biraz geç olduğunu varsayıyorum.^^

Yıl 2011 Ocak ayı,Naruto'nun Mtv'de yayınlandığı ilk gün, ve benim de össye hazırlandığım sene,çok net hatırlıyorum,dershaneden 5.30-7 etüdü çıkışı, yağmurdaki trafik yüzünden eve çok geç gelmiştim, ve eve geldiğimde yorgun bir şekilde müzik dinlemek amacıyla kanalları karıştırırken Mtv'de gördüğüm dizi..Naruto!.xD İzlediğimde o kadar çok hoşuma gitmişti ki hemen devam etmenin yoluna koyuldum.xD

Daha önceden de Avatarın (Burda kastettiğim gerçekten son hava bükücü.xD) bir formuna  üyeyken ordaki üyelerin avatarları ve imzalarında hep dikkatimi çekiyordu,ama görüp izleyene kadar başlmaya hiç yeltenmemiştim, sonrasında sonrasında  yine o forumdaki insanlara nasıl başlyacağımı sordum ve bana online anime siteleri önerdiler.;D Bu konuda gerçekekten ciddiyim,internet imkanım olduğundan beri ilgilendiğim en basit bir şeyin bile forumuna üye olup paylaşım yapma gibi tuhaf bir hobim var.asdf.xD

Tabi benim gerçekten o ana kadar animelerin varlığından veya çizgi filmden farkından haberim yoktu.Ciddi anlamda anime izlemeye ilk Naruto'yla başladım ve sonrasında Bleach,Fairy Tail gibi diğer serileri izledim. O yüzden Naruto'nun benim için yeri çok ayrı ve büyüktür.*-*

Eminim yazdığımı okuyanların güldüğüne eminim.:D Mangada son z

amanlarda her ne kadar eski tadı alamasam da hala en sevdiğim seri Naruto'dur. :8: Umarım iyi bir sonla biter.^^

Çevrimdışı Derflinger

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
    • AMT
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2012, 10:28:36 »
3 sene falan önce başlamıştım, adını çok duyuyordum "Neymiş bu Naruto." diyerekten başlamıştım sanırım.
Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*-http://i.imgur.com/bUg4g.jpg

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2012, 19:53:31 »
eskiden bi 4-5 yıl önce 7 yaşlarının ortasında internetten  anime (studio chibli klasiklerinden) izlerken naruto yu gördüm ve izledim sonra strawberry gibi mtv den devam ettim şimdi ship deyim :D bu durumdan memnunum

bu arada hiç narutoyla tanışmadım inş bi gün amv buluşcaz :D :D  :haha:

şaka bir yana ilk izlediğim anime(seri olarak) ve hep ayrı bir yeri olacak Kişimoto ya saygılar ama bu fansubdan izdirdiğim ilk anime Ano Hana dır oda candır ve diğerleri(bu fansub candır ya)

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2012, 01:04:04 »
Desteğin için teşekkürler " Strawberry " lakin tohatlı isimli nick pek kulllanmam onun yerine resimin hemen altında da yazdığı gibi murat derseniz sevinirim ;)

sayfa yöneticilerinden çok özürlerimi ileterek söylemek istiyorumki üyeliği alırken rast gele alıp sadece animeyi indirmeyi düşünüyordum lakin sağlam sohbet ve neşeyi görünce sayfaya bağımlı kaldım günde 3-4 kez kontrol eder oldum opera kullanıcıları bilir artık site hızlı erişimde kayıtlı  :ok:
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2012, 15:04:50 »
küçüklüğümden beri çizgi film seyrederim yine böyle zap yaparken mtv kanalı animez olarak değişmiş test yayınları var ve narutonun ilk sezonu gösteriliyor ilk başlarda pek sarmadı ama sonra sasuke kakashi ve naruto gibi karakterler ilgimi çekmeye başladı seyretmeye başladım tabi hep ilk sezon dönüp suruyordu netim de kotalıydı yapacak bir şey yok aynı sezonu tekrar tekrar seyrettim sonra kanal şifrelendi naruto bağımlısı olmuştum gözümü kararttım ve arkadaşlarıma yalvardım diğer sezonlarda indi bu sırada kanal animez adıyla tekarar açıldı diğer animelere de saramaya başladım işte buda benim narutoyla tanışma hikayem şimdilerde hayat dattebayo'dan ibaret :D

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2012, 22:06:49 »
benim narutoya başlamam biraz basit ama anlatayım 12 yaşlarımda naruto izlerdim ama altyazıdan başım dönerdi kanal değiştirirdim 2 ay önce facebook'ta hinata mı sakuramı diye anket gördüm merak ettim animeyi benimde anime aşkı böylece başlamış oldu :D

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2012, 18:08:30 »
Pek ilginç bir tanışma hikayem olmasa da anlatayım ;D Gerçi narutoyla tanışma hikayem animeyle tanışma hikayem demek ama neyse...

Yaklaşık 5 yıl önce falan tv de nickledeon kanalında avatara dekgeldikçe izlerdim. Küçüklüğümden beri cartoon  veya animasyon tarzı şeyleri severim zaten. Neyse en son sezonuna kadar avatarı tv den izledim. Sonra bir sitede dekgelip son yani 3. sezonunu netten izlemeye başladım. İzlediğim siteyi pek hatırlamasamda sağda solda hep naruto resimleri falan vardı. İşte dikkatimi çekiyordu bu nedir gibisinden. Sonra adının naruto olduğunu öğrenip bir sitede izlemeye başladım online şekilde. İlk bölümler biraz garip gelsede 10. bölümden sonra müthiş sardım ve o anda hayatım değişti ;D
Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı skymanyak

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Mart 2013, 13:28:51 »
Ben naruto ile ilk kez tv de karsılastım sanırsam 4. bölüm yayınlanıyordu 1-2 dk izledim kapatacaktım ki biraz daha izlemeye karar verdim narutonun kage bunshin teknigini gördüm fln cok ilgimi cekti sonra takip etmeye başladım seriyi ilk 17 bölümü iyi kötü tv den izleyebilmiştim sonra internetten biraz araştrdım narutoyu ve işte bugun buraya kadar gelebildim

Çevrimdışı CooLUcHiHa

• *|Akatsuki Is My Life|*
  • Seviye 2
  • *
  • Karma 1
  • *Uchiha'S Are Cool Uchiha Sasuke!*
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Mayıs 2013, 16:36:48 »
Valla başkasından duydum öyle izlemeye başladım animez'den falan işte :D
Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*-http://i.imgur.com/tuIYM.jpg
Naruto ile Tanışma Hikayeniz.*-http://i.imgur.com/16y6K.png

Çevrimdışı 3Nokta

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2013, 23:18:44 »
Orta okul zamanlarında bildiğim ama ancak lise zamanlarımda izlediğim bir animedir. Tanışmamı da anlatayım Almanya'dan kuzenlerim gelmişti o zamanlar benden deli olmasınlar onlar da anime delisiydiler tam anlamıyla. Tabii ben hala jeanne'i falan izliyorum :D neyse sürekli 'nahuto nahuto' deyip duruyorlar ben de ne ki la bu nahuto diye sordum neyse açtılar bir bölümü 'ben biliyorum ya la bunu ama çizimleri çok kötü hiç işim olmaz' deyip savmıştım bu kıymetli animeyi başımdan. Evet, çok pişman oldum sonradan :D Lisede de artık milletin naruto sevdasına daha fazla dayanamayıp başlamıştım.
Ayrıca Naruto sen de çirkinsin be dostum en az ' :) ' bunun kadar :D
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine

(click to show/hide)

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 26 Haziran 2013, 01:17:14 »
Naruto animesiyle ilk karşılaşmam  yu- gi- oh animesinin mısır bölümlerine odaklanırken olmuştu sitenin kenarında hep anime videoları vardı  bir gün baktım bir sarı çocuk dayak yiyor yiyor ama  asla pes etmiyor  :guc:
yalnız şunuda belirteyelim ben narutoya başladıgımda ingilizce alt yazısı falan bile yoktu sırf  japoncaydı sanırım o arada narutoya ara verilmiş suppiden başlıyordu
 şuan düşününce  çok ilginç geliyor nasıl olmuşta izlemişim
kardeşim bana kızıyordu izleyince bir gün baktım benden daha çok izler olmuş izlediğim en uzun 2.anime sanırsam
size şunuda anlatayım konuyla pek alakalı olmasa bildiginiz üzere narutoyu bilen kadar bilmeyenlerde çoktur
birgün arabayız radyo açık spikerler konuşuyor hangi çiz filmler izleniyor yada hangilerini izliyorsunuz
spikerin biri naruto da dedi
digeri o ne dedi bizim bilğimiz şirinler bask bany  tom cery avatar falan dedi sen  neyin kafasını  yaşıyorsun o ne öyle derken diger spiker japon çizgifilm mi çok popüler dedi orada naruto nun ne kadar çok izlendiğini hissetmiştim  :speh:

(click to show/hide)