Naruto 627-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Naruto 627 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: Naruto 627  (Okunma sayısı 12451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Naruto 627
« : 10 Nisan 2013, 16:17:28 »
http://www.mangareader.net/naruto/627 Burdan okuyabilirsiniz ^^

Bu hafta dayanamayıp konuyu kendim açtım! Çünkü acaip güzel bir bölümdü ;D Yani aslında olacağını beklediğim şey oldu gibi ama acaaaiipp hoşuma gitti bu bölüm. Sasuke'nin bu kararı alacağı zaten son hareketlerinden az buçuk belli ediyordu kendini, ama asıl olay 4 Hokage'ninde savaşa girişi! İşte bu tamamiyle müthiş şeyler göreceğimizin kesin kanıtı ;D Neler olabileceğini herkes tahmin edebiliyordur lakin asıl olay Naruto'nun hokageleri görmesi olacak. Özellikle de Minato'yla karşılaşması işte bu çok feci bir an olacak hepimiz için ;D Neyse daha fazla uzatmayayım zaten bu hafta çok yorum gelir diye düşünerekten heyecanımı sonraki yorumlarada bırakıyorum.
Naruto 627-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 627
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2013, 21:52:24 »
müthiş bölüm olacak nihayet ikincinin ışınlanma tekniğini görücez gelecek hafta daha da harika :8: olacak sasuek ve naruto ... hashirama - naruto ve minato off haftaya inanılamz güzellikte bir bölüm olacak
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2013, 01:02:46 »
:D Süperdi ya Hokagelerin kendi heykellerine çıkmaları çok karizma oldu :D Canım Minato'da oğlunu  görmek için can atıyor , hadi bakalım gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyore  8)
Teşkürler Jutaro ^^

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı sucadısı

• Seviye 5
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
    • NG Sims 3
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2013, 11:57:53 »
çok süper ötesi bir bölümdü hokagaler kendi yüzlerin üstünde çok cool du. :) sasuke ve 1.hokagenin yanyana oldukları çizimi çok sevdim(15.sayfanın en altında). minotonun süprizi ni merak ettim. :) ayrıca karin in birden ortaya çıkışıda komikti :D  :ok:

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2013, 14:02:41 »
(click to show/hide)

Bu bölüm sonrası çok sinirlendim, zaten animesini bırakmıştım. Mangadaki çizimlerin berbat olduğunu görünce iyice soğudum. Hiç uğraşılmamış "16" sayfa ve hiçbirininde çizimleri iyi değil. Sanırım sıkılmış Kishimoto. Herneyse bu bölüme gelecek olursak Sasuke'nin direk yön değiştirmesi biraz saçma gibi durdu. Sonuçta en baştan beri Konoha'ya kin besliyordu, tek bölümde yön değiştirmesi harbiden saçma oldu.  :al:
Fakat bundan sonra manga daha güzel yere gidecek gibi duruyor, gerçek savaş başlıyor sonunda.

Türkçe'ye çevirip editleyen gruba gelsin bu yorumum:
(click to show/hide)

Çevrimdışı rahmisahin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2013, 16:04:33 »
Haftaya manga yokmus  :dv:

http://www.mangavadisi.net/hemenoku/Naruto/627/16 Sayfanin en altina bakin ..  :uhu:

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2013, 17:58:43 »
Haftaya manga yokmus  :dv:

http://www.mangavadisi.net/hemenoku/Naruto/627/16 Sayfanin en altina bakin ..  :uhu:

Öncelikle bu haber kesin değil, asıl mangaları takip ettiğim yer olan mangareader da aynı sayfanın altında öyle bir haberden bahsedilmiyor. Artık Mangavadisi ekibi nerden duyupta onu oraya yazdı bilemiyeceğim ama şuna eminim, mangapanda raw olarak yani orjinal olarak editliyor. Mangareader da mangapandadan aldığına göre sayfaları ve mangavadisinin yazdığı o yazının olduğu yerde herhangi ingilizce veya japonca bir uyarıya rastlamadım mangareader daki sayfada ^^ O yüzden pek güvenemedim o habere açıkçası.

Mangayla ilgili yoruma devam edecek olursam, sizce minatonun naruto için hediye vereceğim diye söylediği şey ne olabilir? Ben aklıma 2 şey geldi: Biri Kyuubi'nin diğer yarısı kendi içinde olduğundan belki çıkarıp verebilir diye düşündüm, ikincisi ise hiraishin yani ışınlanma tekniğiyle alakalı birşey söyleyebilir diye düşündüm ;D
Naruto 627-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2013, 19:02:56 »
oy oy süper bölümdü ya ben son bölümleri ard arda okuduğum için size göre daha çok keyif aldım tabii mangadan  :speh:

flash backler sonunda bitti ve 4 hokage de savaşa katılıyor*-* İçlerinde en karizmatiği de kuskusuz yondaime değil mi ama canım benim  :utandim:
Naruto 627-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2013, 20:00:18 »
http://www.mangavadisi.net/hemenoku/Naruto/627/15 tobirama: abi sakin bu çok iyidi :D haha bu bölümde tekrar şahit oldum naruto hashiramanın bir e bir aynısı ikiside sazan ve hemen gaza geliyorlar  :ok: ve minatonun bir hediye vereceğini söyledi herhalde ışınlanmak için kullandığı kunailer olacak bu
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2013, 20:33:30 »
vay vay ki ne vay 4 hokage (zombi) 3 canavar bir aptal kız suigetsu kendisini hesaba katmamış  :speh: Kaçmanın peşinde  :ihih2: şavaş var kaçsan ne olacak bir yerlerde topa tutulacaksın beni  şaşırtan orichiydi sasukeye zaten denilecek söz yok nede olsa itachinin kardeşi hakkını veriyor Hasimara aynı naruto dediğiniz gibi çok enerjik  madaranın yerinde itachi olsaymış böle bişey hiç yaşanmazmış :hero:
 Asıl gelecek bölüm olay madarayı çok merak ediyorum Karşında 4 hokage  ve sasuke orichimaruyu görünce  :speh: ne gibi bir atak yapacak acaba       
 Naruto çok sevinecek :guc: yondimeyi görünce tabi sasukenin saf degiştirmesinide unutmayalım Keza herkesinde şok geçireceği kesin

(click to show/hide)

Şavaş meydanı  çok şiddetli olacak eski dostlar tekrar mı kapışacak  madara da bir manevra yapar mı bunlara karşı orası mechul  :hero:

(click to show/hide)

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Nisan 2013, 20:38:40 »
vay vay ki ne vay 4 hokage (zombi) 3 canavar bir aptal kız suigetsu kendisini hesaba katmamış  :speh: Kaçmanın peşinde  :ihih2: şavaş var kaçsan ne olacak bir yerlerde topa tutulacaksın beni  şaşırtan orichiydi sasukeye zaten denilecek söz yok nede olsa itachinin kardeşi hakkını veriyor Hasimara aynı naruto dediğiniz gibi çok enerjik  madaranın yerinde itachi olsaymış böle bişey hiç yaşanmazmış :hero:
 Asıl gelecek bölüm olay madarayı çok merak ediyorum Karşında 4 hokage  ve sasuke orichimaruyu görünce  :speh: ne gibi bir atak yapacak Naruto çok sevinecek :guc: yondime görünce tabi sasukenin saf degiştirmesinide unutmayalım herkes büyük şok geçireceği kesin   :speh:

(click to show/hide)

Şavaş meydanı şok şiddetli olacak eski dostlar tekrar mı kapışacak yoksa madara da bir manevra yaparmı bunlara karşı orası mechul  :hero:
sasukenin öleceğini pek sanmıyorum hikayenin 2 ana karakterinden biri tabi kishi'nin ne yapacağı belli olmaz eğer ölürse üzülürüm ve bunun dışında eğer ölürse muhtemelen sharinganını narutoya verir ve narutoda böylece rinneganı aktif hale getirebilir ama dediğim gibi herkez ölebilir ama naruto ve sasuke  :ihih2: ölmez
umarım bir daha ki hafta manga yayınlanır ya hashiramanın narutoyu görünce vereceği tepki narutonun babasının saukeyi birinci kinci ve ücüncüyü görünce vereceği tepkiyi çook merak ediyorum ama en çok minatonun hediyesini merak ediyorum birde minato ve 2.nin yetenklerini çok merak ediyorum özzelikle minatonun minato sadece rasengan hiraishin seal contract ve saldırıyı başka bir yere göndermiyordur herhalde 4.olduğunu göre çok özel bir şeyler olduğundan eminim

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2013, 21:38:06 »
Mangastream notunu düşmüş haftaya yok diye. Ama ondan sonraki hafta 2 sayı arka arkaya verilecekmiş bakalım nasıl olacak.

Benim beklentim Minatoya da soru sormasıydı ama olmadı. Minato' nun Naruto' ya vereceği hediye Kyuubi' nin diğer yarı çakrası diye düşünüyorum. Onun haricinde birşey demek havada kalıyor ama Naruto'ya power up geleceği kesin gibi.

Sasuke'nin yola gelmesi açıkcası beklediğim birşeydi. Son İtachi karşılaşması bunun sinyalini verdi zaten. Ama kafamı kurcalayan Orochimaru sırf olayı Kabuto'nun kendisi gibi olmasını istememesine bağlaması biraz basit geldi.  Altından başka bir plan çıkmaz yada başka bir olay olmazsa seri şu haliyle artık sonlanacak gibi duruyor çünkü ortada düşman kalmadı savaştan sonra seri biter diye düşünüyorum. 

Bakalım bu ekip savaş alanına vardığında ilk tepkiler neler olacak bekleyip görelim.
Naruto 627-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #12 : 11 Nisan 2013, 22:08:15 »
10 numara bölümdü sıkıcı giderken birden eglenceli hal aldı lakın yine bir pis oyunlar cevrilecek diye şüphe içerisineyim..
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Nisan 2013, 23:08:41 »
Narutolar ne yaptı bende onu merak ediyorum yenilmiş olmaları yada yeniliyor olmaları lazım ki Hokagelerin dönüşü bir işe yarasın.

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 11 Nisan 2013, 23:28:03 »
 :puf:orichiye güvenemedim gene pis bişeyler olur gibime geliyor :? bence şavaş asıl şimdi başlıyor madaranın karşı atagı ne olacak bakalım tekrar hashiramayla karşılaşmaları bilindiği üzere şavaş sahnelerinde bir kare vardır herkes kendi rakibini arar o kargaşada bakalım eski ezeli rakiplere ne olacak şahsen hasiramanın bu sefer yumuşak olacagını sanmıyorum
(click to show/hide)

(click to show/hide)