One Piece 713 -http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: One Piece 713  (Okunma sayısı 7727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
One Piece 713
« : 03 Temmuz 2013, 16:54:56 »
Meteor -_- O nasıl bir güçtü öyle :o Manyak denizciler gittikçe ürüyor :| Animasyon halini çok merak ediyorum demek isterdim ama animenin kalitesi :arrow: En güzeli kendin hayal edeceksin :D Neyse, tam koz paylaşma sahnesi oluştu üçü arasında *-*

Geçen sayılarda Arenayı görüp durduk tam Luf- değil, Lucy çıktı göremiyoruz asdf anlaşılan Lucy her yerde gomu gomu no pistol atıp ortalığı darma duman ediyor *-* Görseydik keşke =(

O değilde beni en çok şaşırtan teeee kaç chapter sonra Montblanc Norland'ın karşımıza çıkması. Gerçi oda-sensein tarzı bu ama genede Norlandın tekrar karşımıza çıkacağını, heleki bir kahraman olarak, tahmin edemezdim, çokta hoşuma gitti *-*

Amaaa bu chapterın en efsane anı:

Böyle bir ifade olur mu ya asdhfuhausdfhudfashu

One Piece 713 -http://www.anime.web.tr/upload/1307/one-piece-4273399.jpg

Bu nasıl bir ifade hala bakıp bakıp gülüyorum adshufhudfashuhudfasashudfhuasdfhuhuasdhfuhausdfhudfashu xD

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: One Piece 713
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2013, 17:14:23 »
Bölüm hakkında yorumumu Mugiwara'nın Aynası'nın videosundan sonra yapacağım parça parça olmasın :D
One Piece 713 -http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2013, 17:22:03 »
Süper bölümdü yakında kalpten gidebilirim   :8:

Bölüm hakkında yorumumu Mugiwara'nın Aynası'nın videosundan sonra yapacağım parça parça olmasın :D

Benim işim daha uzun bu ttnet varken bitmez bu upload  :uhu:

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2013, 17:25:42 »
Valla netinize şükredin ben sitenin ortak netini kullanıyorum bazen net çok sık kopuyor o yetmezmiş gibi facebook oyunlarını bile açmayabiliyor :( Kötünün kötüsü var valla =P

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2013, 17:53:03 »
Süper bölümdü yakında kalpten gidebilirim   :8:

Benim işim daha uzun bu ttnet varken bitmez bu upload  :uhu:

Video çekimi bitti de upload mı yapıyorsun? Benimde ttnet ama sıkıntı yok memnunum.

Valla netinize şükredin ben sitenin ortak netini kullanıyorum bazen net çok sık kopuyor o yetmezmiş gibi facebook oyunlarını bile açmayabiliyor :( Kötünün kötüsü var valla =P

Ortak kullanılan net her zaman sorun çıkarmıştır o yüzden hiç yanaşmam tek kullanmak güzel. :)

(click to show/hide)

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2013, 18:10:02 »
Video çekimi bitti de upload mı yapıyorsun? Benimde ttnet ama sıkıntı yok memnunum.

Yok daha başlamadım önce Naruto ve Blach'ı halletmem gerek, en tatlı olanı sona saklarım her zaman  :k:

Video çekimi 30 dk, video editleme 1 saat (10dklık video için 2 saat -formatından dolayı-) , upload en az 1 saat (10dklık videolar için 2 saat gibi bir süre -HD kalite için-) . Download hızı canavar gibi ama upload çok yavaş..  :uhu:

Gerçi şimdi Vegas Pro indirdim, editleme zamanını yarı yarıya indirebilir.  :speh:

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2013, 21:25:59 »

Yok daha başlamadım önce Naruto ve Blach'ı halletmem gerek, en tatlı olanı sona saklarım her zaman  :k:

Video çekimi 30 dk, video editleme 1 saat (10dklık video için 2 saat -formatından dolayı-) , upload en az 1 saat (10dklık videolar için 2 saat gibi bir süre) . Download hızı canavar gibi ama upload çok yavaş..  :uhu:

Gerçi şimdi Vegas Pro indirdim, editleme zamanını yarı yarıya indirebilir.  :speh:

Upload malesef sıkıntı dediğin gibi ve bayağı uğraştırıcı Allah kolaylık versin.

(click to show/hide)

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Temmuz 2013, 22:05:40 »
Arkadaş bu kör adamın gücü ne hala çözemedim ya ;D Bi yerde delik açar bi meteor indirir, vallaha aklıma tek birşey geliyor bunlardan sonra sanırım gücü uzay zaman tipi birşey olacak. Çünkü paralel evren kapısı falan açarak anca böyle birşey yapabilir bu adam. Naruto daki obito nun gücüne benzer ama baya baya daha overpower ı oluyor bu ;D Law da gücünü sakladı sakladı kul istedi bir göz allah verdi iki göz durumuna döndü iş ;D İki tane hayvani güçte adamla kapışacak. Çok güzel bi battle royal izleyeceğiz bizlerde..

Luffy nin arena dövüşü beklediğim gibi boşçu geçiyor. Orada ona rakip olacak adam yok tahmin ettiğim gibi. Meyve gücünü kullandığını sanmıyorum bu arada belirteyim. Çünkü kimliği açığa çıkar kullanırsa. Yüksek ihtimalle haki ve normal saldırılar kullanıyordur.

Usopp desen tam kendine göre ordu kurdu. İsteği sonunda gerçekleşecek gibi hahahhaa ;D

Her zamanki oda tarzıyla olaylar karışıp karışıp yine tek bir noktada birleşecek gibime geliyor. Güzel dövüşler izleyip, bilgiler edineceğimizden şüphem yok!
One Piece 713 -http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2013, 01:43:25 »
Sonunda ekleyebildim, öngörülerimden de bahsettim ama biraz vasat bir inceleme oldu :)

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2013, 16:39:56 »
Evet bende artık düşüncelerimi söyleyeyim. Düşüncelerim umarım sorularınız için bir fikir edinme yada ipucu niteliği taşır.

Öncelikle Fuji'nin meyvesi hakkında fikirlerimi söyleyeyim. Aslında aklıma gelen iki ihtimal var. İlki kumarhanede gücü kullandığında adamlar üzerimizde bir ağırlık hissediyoruz demişti buradan aklıma gelen ilk şey basınç ile alakalı bir meyve olacağı idi. Meteor olayını görünce de ikinci olarak yer çekimi meyvesi aklıma geldi. Ben ikisinden biri olacağını düşünüyorum. Her ne kadar meteor olayı aklıma yer çekimini getirse de basınç olma olasılığı yüksek olabilir.

Fuji'nin dediğine bakarsak meyveyi yeni yemiş olabilir. Ve ayrıca Green Bull ve Fuji'nin askerlik yasası ile denizcilere yeni katıldıklarını düşünüyorum. Bu durum alttan gelen kor amirallerin yeterince güçlü olmadıkları hissini uyandırdı bende. Ve haklıda olabilirler zira 11 Supernova + Karasakal gibi canavarlara bu koramiraller yetersiz olabilir.

Green Bull'un koca kafalı dayı olacağını sanmıyorum çünkü belli ki bu adam korsan. Ve Garp ile bir geçmişleri var ama bu kötü yönde, belli ki koca kafalı dayı Garp'tan ayarı yemiş (Luffy'yi hedef almasından belli). Ayrıca Garp'ın korsanlar için tam bir şeytan olduğunu söylüyor.

Law'nın dedikleri konusunda ise düşüncem şu. Eğer Hasır şapkalar benim altımda çalışıyorlar deyip kısa yolu seçseydi. Amiralin orayı terk etme ihtimali var. Ve Law direk Dof ile karşı karşıya kalacaktı. Çünkü Dof savaş lordluğunu bırakmadı ve anlaşıldığı gibi arkası acayip sağlam. Çünkü Law'ın amacı Dof'un arkasındaki desteği yok edip yalnız bıraktırmaktı  bununda savaş lordluğunu bıraktığı taktirde olacağını düşündü ve bu da gerçekleşmedi. Amiralin orada olması Dof'un kendi başına hareket etmesine engel olacak bu da bizimkilere zaman kazandıracaktır. Bu nedenlerde dolayı amiralin orayı terk etmemesini sağlamak için böyle bir yola başvurduğunu düşünüyorum.

Law oradan kurtulur mu? Bence kurtulacak en azından birilerinin yardıma geleceğini düşünüyorum ki bu gelecek kişinin güçlü olması gerek. Cüceler ile birlikte Usopp ve Robin 'in geleceğini düşünmüştüm ama anlaşılan yer altında direk fabrikaya gidecekler. Kim gelecek işin doğrusu tahminler olabilir Aokiji vs. gelebilir. Ama şuana kadar  devrimcilerden doğru düzgün  gördüğümüz kimse olmadı zor ihtimalde olsa onlarda bu olaya dahil olsalar iyi olurdu.

Güzel sahnelerden biride ekranda Luffy'nin görünmesi idi. Ve Luffy'yi görünce resmen kahkaha attım. Belli ki ortalığın tozunu attırıyor. Şeytan meyve güçlerini kullandığını sanmıyorum zira tanıyan çıkabilir. Gözlem hakisi + normal şekilde dövüştüğünü düşünüyorum. Arenayı sadece ekrandan gösterdiğine göre arena tahminim çöp dolu ve Luffy dikkat çekmemek için direk haki ile indirmiyor.

Luffy bence dayı'yı indirecek. Çünkü dayı Luffy'ye her ne kadar daha eksik olduğunu söylese de bunu sadece Luffy'nin yaptığı o vuruş için söylediğini düşünüyorum. Luffy dayıyı hafife aldı normal güçte birine vurduğunda yamulacağını düşündüğü şekilde vurdu ve bir işe yaramadı. Çünkü dayının kafa nasıl bir şeyse metalden bile sert çıktı.

Umarım haftaya arenaya + Gemiye döner çünkü gemide ne oluyor ne bitiyor hala göstermedi.

Senin öngöründe dediğin Dof'un ölmesi olayının olmayacağını düşünüyorum. Çünkü Luffy kimseyi öldürmüyor direk hayallerini yıkıyor. Ayrıca Dof kolay adam değil. Adam hem güçlü hemde kral haki var kolay kolay ölmez. Eğer bu adamı kutsal ejderlere bağladıysa karşımıza tekrar çıkacaktır .

Benim bu arc sonu öngörüm ise şu. Bu bölümde ben bizimkilerin ezilmesini beklemiyorum. Çünkü Marineford sonrası Oda Luffy'ye 16 kere çan çaldırdı bu yeni çağı ben şekillendireceğim demenin sinyali idi. Ve Dressrosa arcının sonunda ise bizimkiler öyle bir ses getirecek ki Luffy artık resmen yeni çağı şekillendiren benim diyecek. Oda bu kadar güçlü adamı boşuna işin içine katmadı. Kutsal ejderlerden tut yonko lara kadar olaya dahil olmayan kalmadı.

(click to show/hide)

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Temmuz 2013, 11:29:01 »
Dediğin gibi Marineford olayından sonra bende artık ezilmelerini istemiyorum ama diğer yandan bakınca olaya çok tehlikeli adamlar karışmış durumda.

Eskiden yaptığı bütün dövüşleri kazanmıştı ve her gittiği yer güç seviyesine göreydi. Şimdiki durumda sanırım 2 yıllık araya bakınca güç seviyelerine göre ayarlanmış olabilir ama biraz fazla mı tuz attılar işin içine diye de düşünmeden edemiyorum. Aynı zamanda tayfanın yeni ödüllerinin de ortaya çıkacağı bir arc olduğunu düşünüyorum, yani öyle ya da böyle bu adadan galip olarak ayrılmaları lazım.

Ayrıca Luffy'nin henüz bize göstermediği güçlerinin olduğuna da eminim.  :speh:

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2013, 19:26:03 »
Bence tayfanın gücünde sorun yok. Mangadan ziyada anime akılda daha kalıcı olunca. Balık adam adasındaki ve Punk Hazard da ki dövüş sahnelerini animatörler saçma sapan bir hale getirdiklerinden herkes de tayfa çok güçlenmemiş havası uyandırıyor. Ama işin aslı öyle değil Rayleigh'nin dedikleri yeni dünya farklı bir seviyede oradaki düşmanlarda güçlü olacak demesi üstüne 2 yıllık kendilerini geliştirme zamanını göz önüne alırsak bence iyi durumda olacaklar. Ki tayfanın önünde bir daha 2 yıllık gibi bir imkan olmayacak. Ama şöylede bir durum var tayfa illaki yeni dünyaya yeni gelmenin etkisiyle burada tecrübe eksikliği yaşacak ama 2. bir Sabaody faciası olmayacaktır. Ve sorunların üstesinden gelebileceklerdir.

Not: Korkak üçlünün değişeceğini sanmıyorum onlar öyle geldiler öyle giderler. :D

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler