-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Naruto Anime Tartışma [Güncel] 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: Naruto Anime Tartışma [Güncel]  (Okunma sayısı 97561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk6943

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
  • Bu dünyada umut diye birşey yok umut etmenin pes e
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto Anime Tartışma [Güncel]
« Yanıtla #150 : 23 Şubat 2013, 23:19:16 »
senju klanı hakkında bir tanıtım göremedim forumda senju klanı yani srnjutsu sage mod oluyor galiba vikipedide öyle yazıyor naruto vikipedide tanıtımnda senjutsu diye gir gözü olduğu görülüyorki ilerde kullanılıyor ama bu doğuştan mı geliyor yani narutonun senju klanıyla yani 1.ninklanıyla bir bağlantısı var mı senjutsuda sharingan gibi geliştirlebilir mi geliştirliyosa nasıl olur daha önce okuduklarımı düşünürsek sage _Sh ve rinnegan gibi bişey oluyomuş bu gözlerin özzelikleri nedir
-Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 01 Mart 2013, 13:44:04 »
sevgili arkadaşım animeyi tamamen seyredersen(ben manga okumuyorum) senjunun senjutsunun sagenin ne olduğunu o gözün nasıl meydana geldiğini göreceksin aksi takdirde bunu sana açıklamamız spoiler içerir görüldüğü üzere sen bu bölümleri seyretmemişsin seyret anlamadığın konularda sana yardımcı olalım :D hadi iyi seyirler :D

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 08 Mart 2013, 00:36:00 »
yalnız itachi öldüğünde de söylemiştim tekrar çıkar die  :speh: adamın dibi gene karşımızdaydı eskileri görmek anime çok güzel oluyor kabutoyu hiç sevmem ama  ne yalan söyliyim böyle yapması güzel olmuş sayesinde itachi geri geldi  acaba ne yapacak şimdi  :ok: :8: :hero: naruto kolları sıvadı şimdi tam olarak  :haha:

(click to show/hide)

Çevrimdışı SineBirYan

• Seviye 6
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 13 Mayıs 2013, 22:48:02 »
Fillerlaaaar!!  :kt:

Allahım sana geliyorum  :puf2:

İnsan 15 bölüm boyunca filler koyar mı ya? 2 ay hiçbir şey yok.  :al2: Hayır artık kurtulamadığım bir bağımlılığa dönüştü.
-http://i55.tinypic.com/2efm3ol.png-http://shonenbeam.files.wordpress.com/2010/08/reborn-302-1.gif

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #154 : 17 Mayıs 2013, 16:52:53 »
Bu filler işi iyice baydı birşey değil, bleach gibi fanları soğutuyorlar seriden  :dv:

Japonyadada biri çıkıp demiyormu arkadaş koymayın filler istemiyoruz diye. Fanlardan tepki görülse koyulmaz! Sanki çok ihtiyaç varmış gibi filler üstüne filler! Manga ile anime arasındaki fark zaten uzay boşluğuna döndü... Ne için bu fillerlar anlamış değilim...

:bnn:
-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
« Yanıtla #155 : 26 Temmuz 2013, 00:22:27 »
Madara'nın seiyuusu ile Tobi'nin seiyuusnun aynı olmasının verdiği hayal kırıklığı....

Mangada Madara çıktığından beri ne seiyuular hayal etmiştim bir fangirl olarak, ama ne çıktı...

Tamam animasyonda ucuza kaçıyorsunuz ama bare seiyuularda yapmayın climax arc bu.

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 26 Temmuz 2013, 15:20:20 »
Animasyonu tek kelime ile efsaneydi! 2012'yi bilmem ama 2013'ün en iyi bölümüydü bu(edit: Naruto'nun bölümlerinden bahsediyorum) . Onca zaman filler verdikten sonra arka planda derslerine iyi çalışıyorlarmış meğer. Bu şekilde seri ve akıcı bir animasyonu olan bölümler sık görülecek bir şey değildir ve bundan sonra da muhtemelen bu şekilde bir animasyon görücez Naruto'dan. En azından ben öyle umuyorum.

Madara'yı da Kami-sama yaptılar  :speh:

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
« Yanıtla #157 : 26 Temmuz 2013, 17:50:49 »
Animasyon öyle aman aman değildi bence =/ Shingeki no kyojinnin daha iyi mesela animasyonu =P bir onu bir onu izlediğimden ben çok beğenemedim o kısmıda =(

Çevrimdışı Rüzgar

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 26 Temmuz 2013, 18:35:09 »
Madara'nın seiyuusu ile Tobi'nin seiyuusnun aynı olmasının verdiği hayal kırıklığı....

Mangada Madara çıktığından beri ne seiyuular hayal etmiştim bir fangirl olarak, ama ne çıktı...

Tamam animasyonda ucuza kaçıyorsunuz ama bare seiyuularda yapmayın climax arc bu.
Madara'nın seiyuusu olarak tek istediğim kişi, Alucard reisi seslendiren Jouji NAKATA'ydı  :hero:

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 26 Temmuz 2013, 19:07:45 »
Öyle bir şey olsa süper olurdu  :k: Ama ne yapalım artık olan olmuş. Bence çok güzel dövüş sahneleri olan bir bölümdü ^^

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Rüzgar

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #160 : 27 Temmuz 2013, 00:50:23 »
Öyle bir şey olsa süper olurdu  :k: Ama ne yapalım artık olan olmuş. Bence çok güzel dövüş sahneleri olan bir bölümdü ^^

Aynen, süper olurdu  :al:  Madara'ya, Jouji reis çok iyi seiyuu olurdu. Ne hayaller kurmuştum be  :uhu: 322. bölüm süperdi. Düvüşler iyiydi :) Tek dileğim artık filler girmesin :kg: Bu arada; Hoşgeldin Madara reis  :hero: Bizde seni bekliyorduk.

Heil Madara!

-http://j1307.hizliresim.com/1c/v/qu0rr.png

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #161 : 01 Ağustos 2013, 23:44:01 »
Naruto'nun rasenganlı sahnesi çok iyiydi!  :8:  Naruto'nun orjinal bedeniyle maskeli adam karşılaştı bakalım nasıl bir dövüş izlicezzz  :hero:

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 02 Ağustos 2013, 01:54:58 »
bence çizimlerde bir bozulma var nasıl desem mesela kakashiye falan bakın eskisi gibi detaylı çzimler değil sanki üstünkörü çizilip geçilmiş gibi sanki serinin ilk başlangıcındaki çizimleri arar oldum desem yeridir ama efektif olarak aksiyon olarak çok iyi ona lafım yok nacizhane görüşümdür :)

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 10 Ağustos 2013, 20:44:43 »
Çizimlerde bazı hatalarda var mesela 322. bölümde Madara Rinneganı "09.57" de aktifleştiriyor buda  "07.39" . saniyeden bir kare:
-http://i.imgur.com/U8CR8D2.jpg

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #164 : 17 Ağustos 2013, 13:20:06 »
Anitrinin değerli Naruto uzmanlarına sevgi ve saygılarımla  :8: bi sorum olacaktı.Yine...  :puf2:
Şimdi Konoha da akademide öğrencilere hoca veriliyo ya.Yani Kakashinin öğrencileri Gai sensei nin öğrencileri felan.Tamam Kakashinin pek bi öğrencisi olmamış.Öğrenci defteri boştu ilk bölümlerde de.E hani Kuranai sensei Gai ve rahmetli  :speh: Asuma senseinin bu bildiğimiz öğrencilerden önce hiç öğrencileri olmuşmudur.Tamam bi öğretmen öğrencisini hani 3 sene eğitiyo sonra o öğrenciler kendi başlarına öğretmenlik bile yapabiliyolar.Sorum şu (soruya anca gelebildim  :haha: )Tamam bu ünlü savaş olmadan önce Konoha yıkılmadan önce Konoha' da hiç mi akademide öğretmen paylaşımları yapılmadı.Gai gibi Kakashi gibi değerli öğretmenler başka öğrenci yetiştirmiycekmi?Bildiğimiz takımlardan başka öğrencileri olmuycakmı?Ya akademide farklı güçleri olan chibiler varsa?Sonra durup düşünmeye başladım.Şu aklıma geldi.Klanların çocukları önemli olduundan belki shino dan küçük akraba yada kardeş olmadıından hocasıda Kuranai sensei olmuyo.Aslında Hinata'dan bi küçük kız daha vardı uzun saçlıydı.O büyümedi mi?Belki Konohamaru yaşlarındadır.Demekki bu 7 takım üyelerinin kardeşleri yada klanların başka çocukları olmadı hı?Akademide sıradan öğrenciler var..İyi ama Asuma ölmeden önce öğrencilerine artık sizde öğretmensiniz.Sizde öğrenci yetiştirecek bilgiye geldiniz felan dediydi.15-16 yaşlarında hocalık yapabiliyolarsa Gai gibi değerli öğretmenlerin sıradan bile olsa öğrencileri olmalıydı dimi?
Tamam sonra Konoha yıkıldı,savaş çıktı felan.Bu durum olmasaydı.Kakashi,Kuranai ve Gai senseinin başka öğrencileri olacakmıydı?
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san