Naruto 638-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 638  (Okunma sayısı 5096 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Naruto 638
« : 09 Temmuz 2013, 11:01:16 »
İyi okumalar

(click to show/hide)

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
Ynt: Naruto 638
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2013, 11:10:46 »
Sanırım bilincini kaybetti Obito :D

Artık Sasuke ve Naruto'nun Hashirama ve Madaradan daha güçlü olduğunu kanıtlama aşaması geldi gibi. Obito Hashi'den ve Madaradan güçlü. Demek oluyor ki Sasuke ve Naruto'nun rakibi Obito olacak beraber devirecekler :D

Yalnız Madara hala en önemli kartını oynamadığını söylüyor hadi bakalım -_-

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2013, 16:07:15 »
Obito'nun bir anda böyle bir güce kavuşması şaşırtıcı değil, adam sonuçta çakma da olsa juubi yi çekti içine ;D Hashirama'dan bile güçlü bir hal alması yüksek ihtimalle Hashirama vs Madara'nın ortamını oluşturma çabasıdır. Obito ise naruto'nun ellerine kalacak gibime geldi. Tabi şu durumda minato naruto'ya kyuubinin diğer yarısını vermeli ki baş edebilsin. Sasuke'nin obito karşısında pek dayanabileceğini sanmıyorum açıkçası, adam o bariyeri yok ettiyse susanoyuda yok eder ;D

Diğer aklımı kurcalayan mesele ise acaba Madara'nın son kartı ne, yani iş bu raddeye gelmişken daha nasıl bir kart çıkarabilir çok merak ettim..
Naruto 638-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2013, 22:37:04 »
Güzel bölümdü. Obito'nun kolay harcanmaması iyi oldu. Juubi'yi kendine mühürledi ama belli ki kontrol kendisinde değil. Şu an ki hali oradaki herkes den güçlü gibi. Ayrıca sırtında Rikudo'da bulunan şekillerde çıktı çakma Rikudo oldu ama adamın çakması bile hayvan gibi güçlü. Obito bu kadar güçlü olduğu halde Madara'nın  sakin sakin durması daha neyin var be adam dememe neden oluyor. Ortaya çıktığından beri kenarda oturmaktan başka bir şey yapmadı. :)

Şimdi bu son gelişen olaylarla eğer Obito durdurulacaksa bunu becerecek orada ki tek adam olan  Naruto'ya power up gelmesi güçlü ihtimal. Çünkü bu haldeyken 4 hokagede bir işe yaramayacak. Minato'nun bir şeyler yapacağını düşünüyorum.

Diğer nokta Madara ile Hashirama  arasında bir vs olabilir. Tabi Madara'nın diğer planı ne henüz bilmiyoruz. Bakalım gelecek hafta neler olacak
Naruto 638-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Temmuz 2013, 00:38:17 »
Yalnız Obito'nun bilinci yerinde olmadığı için şu an için Madara'da tehlike altında ve bu yüzden kendisini diriltme planlarına şu an için ara vermek durumunda. Elindeki diğer plan ise muhtemelen Obito'nun diğer yarısı olan Ziyah Zetsu ile alakalı bir durum olabilir. ''İlerleyen zamanlarda ne olabilir?'' konusunu videoda belirttim, bilmiyorum destekler misiniz. Birde videonun en başındaki olay benim dikkatimş çeken birşeydi, yeni bir göz gelmedi ama oradaki işaret rinnegan ve şaringan birleşimi değil miydi?

Edit: video içerisinde kullanılan manga sayfası yüzünden telif hakkından silinmiştir.

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Temmuz 2013, 17:17:23 »
Oradaki Sharingan + Rinnegan birleşimi dediğin Juubi'nin kendi gözü. Obito Juubi'yi kendine mühürleyip içine çekerken ki Juubi'nin görüntüsü eğilip bükülünce öyle görünmüş yani farklı bir durum yok ortada.

Juubi'nin normal haldeyken gözünü buradan görebilirsin.
(click to show/hide)

Naruto'nun orada sezdiği iyilik yada kötülük değil. Bunu Obito olayı için söylüyorum. Orada sezdiği şey diğer kuyruklu canavarların çakrasının Obito'nun içine aktığı idi. Buradan anladı ki Obito Juubi'yi kendine mühürlüyor.

Madara'nın planı siyah  zetsu olabilir zaten başka ne olabilir diye düşününce başka bir durum aklıma gelmiyor.

Naruto'ya power up gelecektir. Bu haliyle Obito'yu durduracağını sanmıyorum. Dediğin gibi sage + kyubi mod birleşir mi orası belirsiz ama Kishimoto bu birleştirebilir. :)
Naruto 638-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2013, 21:13:49 »
Bence de sırtındaki işaret rinnegan ve sharingan birleşimi.

Naruto 638-http://i.imgur.com/dZpi9og.png

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)