AniTR Anime > Anime Tanıtım

Claymore Tanıtım

(1/5) > >>

Xaron:

Tür: TV serisi
Bölüm Sayısı: 26
Durum: Tamamlanmış
Yayın Tarihi: 4 Nisan 2007 - 26 Eylül 2007
Prodüktör: Madhouse Studios, VAP, FUNimation EntertainmentL
Genre: Aksiyon, Macera, Fantazi, Shounen, Doğaüstü
Süre: Bölüm başına ortalama 23dk

Seri bizi insanların Yoma denilen şeytansı varlıklarla birlikte yaşadığı bir dünyaya götürüyor. Bu Yoma denilen yaratıklar insan etiyle besleniyor. Üstelik insan görünümüne girip köylerde farkedilmeden dolaşabiliyorlar. İnsanları bu yaratıklardan korumak için gizemli bir organizasyon Yomaların gücüne sahip insan görünümlü savaşçılar yaratıyorlar. Bu isimsiz savaşçılara köylüler sırtlarında taşıdıkları devasa kılıçlar nedeniyle "Gümüş gözlü cadı" yada 'Claymore' diyorlar. Bu savaşçıların insan dışı olduklarını ve Yomalardan farksız olduklarını düşünen köylüler ne kadar Claymorelardan nefret etsede onlara ihtiyaçları var.
 Ana hikaye genç bir oğlan ve bir Claymore etrafında dönüyor. Raki bir Yoma saldırısında herşeyini kaybeder ve ailesini katleden Yomayı öldüren Clare'in peşine takılır. Yolculukları boyunca başlarına birçok şey gelen bu ikilinin hikayesini kaçırmayın derim. Mangasıda animesi gibi harika.

Bazı Karakterler:

Raki
Clare'in peşinde dolaşan velet.

Clare
Ana karakterlerden Clare bir Claymore.

Rubel
Clare'e görevlerini bildiren kişi.

Teresa
Seride ilerde Rakinin başına gelenin benzerinin Clare'in başınada geldiğini görüyoruz. Onu bu durumdan kurtaran Teresa.

Birkaç resim:
(click to show/hide)

DarkMP:
Teşekkürler ellerine sağlık,
listem bitince Claymore'unda linklerini eklemeyi planlıyordum, tanıtımınıda yönlendiririm güzel olur :)

uzumakijutaro:
Daha önce gördüğüm ama tekrar yorum yapacağım tanıtım ;D

Ellerine sağlık bro. Zaten sen ve benden iyi tanıtamaz kimse bunu. Teresa tanıtımında vardı senin sanki ^^

Yuugan:
Bunun tanıtımını ben yapmıştım  :zip:

Xaron:
Önemli değil DarkMP  [:ok:]  Olm bütün tanıtımlar gitti benim ya diğer sitede. Bunu yeni yazdım eskisine benzettim. İşin yoksa yeniden yaz ama Teresa için değer... ;D

--- Alıntı yapılan: Yuugan - 18 Nisan 2011, 19:38:44 ---Bunun tanıtımını ben yapmıştım  :zip:

--- Alıntı sonu ---

Senin tanıtımını görmedim gerçi zaten ben bunu Claymore kategorisinde bulunsun diye yazdım. Durmasında sakınca olmaz sanırım. Olursa silinir zaten  :P

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git