-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: One Piece 717  (Okunma sayısı 3798 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
One Piece 717
« : 07 Ağustos 2013, 13:35:56 »
www.mangareader.net/one-piece/717/

İnanmıyorum, muhteşem bir bölüm!!!  :8:  Cücelerde işin içine girdi artık 3-5 bölüme kadar savaşlar çıksınn!  :ok:

http://www.youtube.com/watch?v=zvyzfp-k4so&feature=youtu.be

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: One Piece 717
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2013, 19:32:11 »
Benim açımdan harika bir bölüm daha geldi bu hafta. Ve haftaya bölümün olmaması üzücü ama yapacak birşey yok. Gelelim bölüm hakkındaki yorumuma.

Chinjao ve Luffy'nin konuşması güzeldi anlaşılan o ki Luffy haki konusunda kralında kralı olmalı ki  hayallerine kavuşabilsin. Ayrıca Rayleigh'in adı geçti ama Chinjao'nun Rayleigh'i duyduktan sonraki davranışı sanki bir dost vs. değilde daha çok rakipmiş gibi geldi. Ayrıca bu adamlar gazete okumuyor mu? Adamların Luffy'nin dünya çapında yankı uyandıracak her hareketinden haberleri var ama Luffy Jinbe ve Rayleigh ile birlikte gazetede çıktı bundan haberleri yok mu? En azından yaşadığını bu şekilde öğrenebilirdi. Neyse Chinjao'nun Luffy'nin arkadaşı olmasını isterim Garp'tan belli ki çok çekmiş bu biraz zorlaştrabilir ama bir şekilde olabilir diye düşünüyorum.

Chinjao Roger'ın tayfasından olabilir mi sorusuna cevabım; olabilir ama verdiği tepkiye bakarsak sanki bir rakipmiş gibi anlaşılıyor ve olmadığı seçeneği daha ağır basıyor. Diğer taraftan Roger'ın tayfasından olanlarında görüneceğini yani sadece Rayleigh ve Crocus ile kalmayacağını düşünüyorum ve öylede olmalı çünkü bu adamlar bildiğimiz gibi yakalanmadılar o yüzden artık görünme ihtimalleri de var.

Fabrika konusunda anladığım 2 fabrika var. Birisi sad fabrikası diğeride oyuncak fabrikası ki oyuncak evi dedikleri yer burası ve Franky falan buraya gidiyor. Arenadan çıkmayanların oyuncak olması fikri benimde aklıma yattı çünkü bir ayrıntı var oyuncak olan birisini diğer insanlar unutuyor ki buradan Nami'lerin oyuncağa dönüşmediğini de rahat anlaşılıyor. Çünkü dediğin gibi Law den den mushi ile direk Namiye ulaşmaya çalışıyordu. Ben Namileri o hale çeviren kadının hala sanat ile ilgili meyve yediğini düşünüyorum.

Law ayar yemiş ama birazda Law'ın oyalama taktikleri yaptığını düşünüyorum. Yoksa amiral ve dof'u orada tutamaz ve fabrikayı yok etme planı batabilir.

Ayrıca dikkatimi çeken  bir durum var.  Luffy ne zaman ana durumla alakasız bir olayın veya saçmalığın içine girse hep asıl konuyu direk on ikiden vuran yerde oluyor. Mesela yana yana fabrika aradılar bizimki gitti arenaya fabrika buranın altında çıktı. Punk hazardda da samuray oğlunu arıyordu Luffy saçma sapan bir yere düştü adamın oğlunu buldu. :D

Son olarak:
 Denizciler ki normal denizci kuvveti değil amiral vs var. Bir Shichibukai ki sıradan biri değil adamın etki alanı taaaa goroseilere kadar gidiyor. Ve onlarca güçlü ve ünlü korsan vs. Savaş çok güzel geçecek gibi geliyor ve daha öncede dedim bu arctan sonra Hasır Şapkalar ciddi ciddi yeni dünyaya geldik akıllı olun diyecekler. :) Ve bayağı bir müttefik kazanacaklar.

-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Mesajınızı Beğenen Kişiler