AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ? 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?  (Okunma sayısı 31626 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dmr

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anitr İçin Neler Düşünüyorsunuz ?
« Yanıtla #15 : 27 Haziran 2012, 15:06:21 »
İlk olarak sayfanın yukarısındaki tema gerçekten güzel durmuş gayet şık duruyor :) Ve bence en çok tutulan animelerin resim ve altta ismiyle birlikte film şeridi olarak geçmesini yapabilirseniz gayet güzel durur hemde sitede animeler daha bir göz önünde durmuş olur.
Anasayfaya gelince Anitr fansub çalışmalarını kısmı güzel fakat altındaki anime tanıtımlarını küçültürseniz ve daha çok anime koyarsınız daha iyi olur. Anime tanıtımlarını da resim ve altında ismi, kategorisi, yılı, ufak bir açıklama ve "..." şeklinde bırakarak koyabilirsiniz ve animeye tıkladığımızda sadece o animenin bulunduğu bir tanıtım sayfası ve hemen altında indirme linklerinin olduğu bir sayfa yaparsanız hem kullanış açısından daha kolay olacaktır. Direk anasayfada tanıtımının tamamının yazılması çok yer kaplamış.
Siteye ilk girdiğimizde ise olan bölüm güzel ancak giriş yazısını biraz daha belirgin yaparsanız çok memnun olurum ( bu şahsi isteğim ancak gerçekten ilk başta temadan sandım :D Ama gerçekten emek harcanmış saygı duyuyorum o konuda)
Birde anasayfada sağ kısımda yada sol kısımda hangisi size uygunsa bir bölüm ayırarak anime arama yeri, ve başlıklara ayırarak en son izlenen animeler, en çok izlenen animeler şeklinde birşey koyabilirsiniz. Amaç daha göze dikkat çekmek ve daha çok kullanışlı olmak.
Lütfen bunlarıda dikkate alarak kendinizde birşeyler geliştirerek siteyi yapılabilecek en kullanışlı ve güzel hale getirmenizi istiyorum. Çünkü bende bir anime izleyicisi olarak animeler hakkında tam teşekküllü pek bir site bulamıyorum ve sizin sitenizin en iyiler arasında yer almasını istiyorum.
Ve sizden en önemle rica ettiğim şeylerden birisi de lütfen eklediğiniz animelerin her bölümünü sıkıntısız izleyebilelim.
Uğraşan emeği geçen herkeze kolay gelsin ve teşekkür ediyorum inş daha iyi bir site olarak büyümeye devam edersiniz
[ Ha birde hemen ekleyeyim indirme sayfasında ( mediafire.com ) arada indirme butonuna tıkladığımda indirme gerçekleşmiyor ]

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #16 : 27 Haziran 2012, 15:46:20 »
Ana sayfada bulunan animelerde sadece kendi fansubumuza ait olanlar var. Diğer konularda ise eve geldiğimde detaylı inceledim.  :ok:

Çevrimdışı Mangaka

• I'm Dark Angel
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Haziran 2012, 16:38:01 »
Ben dmr ve mikroq arkadaşlarımızın yorumlarına katılıyorum , sadece site bazen durgunlaşıyor bu normal ama biraz daha insanların ilgilerini çekebilir. Wizy sen bana flatcast'ı önermiştin belki siteye radyo yapabilirsiniz. Tema benim çok hoşuma gidiyor.Benden bu kadar ...  :ok:
(click to show/hide)

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #18 : 05 Temmuz 2012, 14:05:48 »
Gri nin üzerine bu kahverengimsi renk biraz ağır olmamış mı ?  :?
AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #19 : 05 Temmuz 2012, 14:55:58 »
Gri nin üzerine bu kahverengimsi renk biraz ağır olmamış mı ?  :?

Aslında temanın renklerinde oynama düşüncem vardı. Fakat daha uygun renkler bulamadım. Bu yüzden geçici olarak bu şekilde kaldı ^.^

Çevrimdışı Promestein

• Prome Reyiz
  • Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Kaguyuko!
    • Profili Görüntüle
    • Anirpg
« Yanıtla #20 : 17 Temmuz 2012, 22:30:37 »
çok şey düşünüyorum wizi çok şey
ama öncelikle klavyemin ç tuşunu düzeltmem lazım
AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://i1110.photobucket.com/albums/h446/Chiriko02/Okuu2.png

Çevrimdışı abyss

• İntikam Savaşçısı
  • Seviye 1
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Temmuz 2012, 23:18:44 »
Üye, logosu Mavi olsa'imiş daha hoş olurmuş şık bir görünüm yaratabilirdi.
Hayatımızdaki en güzel anılar ; çocukluğumuzdan geriye kalanlardır ~

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #22 : 25 Temmuz 2012, 02:22:02 »
http://www.anitr.com/forum/index.php?action=sgroups;sa=list;gid=2

Bu linkten bakılabilirse, Fan Grup bölümlerinin cılkı çıkmaya başladı sanki ???

Normalde grup ismi bölümüne yapılan açıklamalara resim ekleme mantıklı ama resim boyutları inanılmaz derecede görüntü kirliliği yapıyor gibi...

Yönetim,de otomatik olarak eklenen resimleri boyutlandırma özelliği vardı galiba.. o bölüm içinde aynısı uygulansa ?? :)

Son Ekleme: 25 Temmuz 2012, 12:01:04
Bana mı öyle geliyor yoksa site tadilatta olduğu için mi çoğu konuya girmede sıkıntı yaşayıp HTTP hatası alıyorum  ??
AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Temmuz 2012, 18:53:27 »
Ben http hatası yaşamıyorum artık, FC'ler hakkında katılıyorum, resim javascipt ile yada html ile tekrar boyutlandırabilir. Hatta bence FC'lerin liste olarak göründüğü yerde resimler gözükmesin sadece açıklamalar olsun.

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 25 Kasım 2012, 16:07:57 »
Slm  :8: Tipik Teraziyim işte (Dark bunu kabul etmesede  :speh: ) bişii yapılmışsa kusursuz olmasını isterim.Başlıkların başına konan resimlerde bi yanlışlık göydüüm ben  :8: Hani şööle olsaymış daa ii olurmuş gibisinden  :pist:
Live Action, J-Drama & J-Sinema Download ve Live Action, J-Drama & J-Sinema Tanıtım başlıklarının yanındaki resimciğe ,cosplay için konan gerçek resim gibi bi resim konsaymış..Hani Live Action olmuş bi filmi yada dizinin örnek bi karesini koyabilirsiniz. Mesalâ film başlığına kenshinin yüzünü tanıtım içinse ( o başlık altında hangi film/dizi tanıtılmışsa) sembolik olarak o yüzü koyabilirsiniz.Çünkü anime resmi Live'e hiç uymuyo  :hero:
Hani benimki naçizene fikrim görüşüm...
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 25 Kasım 2012, 16:16:22 »
yumi-chan aynen katılıyorum kesinlikle ;D
live action konusunda da katılıyorum,gerçi çok önemli bir ayrıntı değil ama,yumi-chan'ın dediği gibi yapılsa şeker olur :pist:
AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Kasım 2012, 14:56:04 »
 "Muhteşem" kelimesini hak ediyoruz (Anitr olarak(kendimi bu değerli aileden sayıyorum sakıncası yoksa) ) hatta "İnanılmaz bizim için yetersiz kalır ve Forumdaki bölüm resimlerinindeğişmesi iyi oldu özellikle durdurulan projelere uygun bir resim (Menma ağlamasın dayanamam :( )  hehe 5 üzerinden 5 . :)

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 27 Kasım 2012, 21:06:19 »
"Muhteşem" kelimesini hak ediyoruz (Anitr olarak(kendimi bu değerli aileden sayıyorum sakıncası yoksa) ) hatta "İnanılmaz bizim için yetersiz kalır ve Forumdaki bölüm resimlerinindeğişmesi iyi oldu özellikle durdurulan projelere uygun bir resim (Menma ağlamasın dayanamam :( )  hehe 5 üzerinden 5 . :)
Duygulandım  :8: :8: tamam açıklamışsın Jin-tan(kardeşim) bende aynısını düşünüyorum Anitr Diğer sitelerden Daaha farklı bi havası var  :k: :k:

bide bu menma kim yawww road to ninja da narutonun ismi değil mi bide narutonun ilk serisinde vardı menma isminde bi karakter elinde müzik aleti vardı üfleyince arkadaşlarının chakrası artıyordu

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 27 Kasım 2012, 22:24:42 »
bide bu menma kim

Ano Hana adlı serinin karakteridir.