-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • AniTR ''Naruto Karakterleri '' Konulu 11. Çizim Yarışması Anket! 5 2
Currently:  

Anket

Beğendiğiniz çalışmaya oy veriniz. Yalnızca 1 oy hakkınız vardır.

1. Çalışma: Jin-Tan (Diskalifiye olmuştur)
12 (28.6%)
2. Çalışma: mehtappp
6 (14.3%)
3. Çalışma: LordCha
6 (14.3%)
4. Çalışma: ibodi
5 (11.9%)
5. Çalışma: Meast
12 (28.6%)
6. Çalışma: blackburn
1 (2.4%)

Toplam Oy Verenler: 38

Oylama kapandı: 12 Mayıs 2013, 02:01:30

Gönderen Konu: AniTR ''Naruto Karakterleri '' Konulu 11. Çizim Yarışması Anket!  (Okunma sayısı 25551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehtappp

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kazanan arkadaşı tebrik ederim. Resmini gördüğüm an kıskandım.Neden derseniz tam aradığım tarz bir resim bulup çizmiş(ben istediğim şeyi bulamadım).  :yk:
Seriyi izlemediğimden resim seçmek için günlerce arama yaptım ama kafamdakini bulamayınca bunu çizdim.  :haha:

Bugün bitiyor mu oylama bir de bir dahaki sefer kimin en çok oy aldığını ankete oy verdikten sonra göstermeyin de sürpriz olsun bari.

Evet haklısın en iyisi öyle olacak gibi.
Bu arada hoşgeldin burdan yazıvereyim hazır konuşmuşken :D

Evet arkadaşlar, yarışmayı Meast kazandı ve ödüllerden istediği birini seçebilecek. Tebrikler ona ve teşekkür ederim katılan arkadaşlara ^^

Hoşbulduk  :hi:. Bu arada seni bir yerden hatırlayacam hatırlayacam diyordum. Sen Ereğli'de oturuyorsun dimi?

Meast'i tebrik ederim fakat ben oyumu "mehtappp"a vermiştim  :ihih2: . Çünkü arasından hem renk kullanıp da hem de neredeyse gerçek çizerine en yakın çizen oydu. Ayakları da çizseydi büyük ihtimalle o kazanırdı.

Teşekkürler yalnız resim bu kadardı ayaklarını kendim tamamlamak istemedim çünkü olması gerektiği gibi yapamayabilirdim.
Bana oy veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
Yarışmanın sonucuna bakmak için geldiğim de benim birinci olduğumu görünce şaşırdım doğrusu. Jin-tan kardeşimin kazanacağını sanıyordum ama diskalifiye olduğunu gördüm. :?

Birinciliği hak ettiğimi düşünmesem de oy veren-vermeyenlere teşekkürler, özellikle yarışmayı hazırlayanlara da. :) ( Çok mu resmi oldu ne? : :haha: )

Bir öneri olarak bir daha ki yarışmalar da 2-3 juri tarafından seçilirse daha adil olabileceğini düşünüyorum doğrusu.

Hiç jurimiz yoktu oylamaya herkese katılma imkanı sunmuştuk, ama suistimal kokuları geldi :D
Bu konuda bir şeyler yapmayı bende gerekli görüyorum. Bir sonraki yarışma konusu biricik tanıtım modumuz NeverSoft'a ait ve genelde böyle konularda iyi fikirlere sahiptir. Bu konuda bir şeyler yapmaya çalışacağız umarım bir çözüm bulabiliriz.

Açıkçası resim koyan arkadaşların isimleri gizli tutulsa yarışma sonucunda söylense daha mantıklı hem herkese süpriz olur dark san bir düşünün bence  :ok: böyle kargaşada çıkmaz

(click to show/hide)

Çevrimdışı SineBirYan

• Seviye 6
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 7
    • Profili Görüntüle
O zaman çizerlere haksızlık olur. Belki oy toplamak isteyecektir veya kimse kimseye yabancı değil illa herkesin haberdarı olur kimin neyi çizdiğini.
-http://i55.tinypic.com/2efm3ol.png-http://shonenbeam.files.wordpress.com/2010/08/reborn-302-1.gif

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
Meast tebrikler ^_^

Ben de oyumu Mehtappp'ın çizimine vermiştim gerçekten sakuranın aynısı ve çok kawai  :utandim:
herkesin eline sağlık kii ;D

-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı LordCha

• Moderatör
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
    • Shadow is back!
Meast, öncelikle tebrikler. Ödülün beğendiğim resimlerden birine gittiğini görmek güzel oldu.
Resminde kullandığın tema, ayrıntılar ve yapım zamanı bakımından ödülü alman iyi  :hi:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Tebrikler, Meast.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Tebrikler Meast ^^
Bencede oylama sonuçlanmadan resmi çizen üyenin ismini görmek bana mantıksız geliyor Nick sahibinin sempatizanları beğendiği resme değilde sevdiği arkadaşına oy verebilir diye düşünüyorum. Tabi adminlerin takdirine kalmış ;D

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı Meast

• Seviye 7
  • *
  • Karma 13
  • Alınan Beğeni: 13
  • Eğer dünya açık, aydınlık olsaydı sanat olmazdı.
    • Profili Görüntüle
Tebrikler Meast ^^
Bencede oylama sonuçlanmadan resmi çizen üyenin ismini görmek bana mantıksız geliyor Nick sahibinin sempatizanları beğendiği resme değilde sevdiği arkadaşına oy verebilir diye düşünüyorum. Tabi adminlerin takdirine kalmış ;D

Bende böyle düşünüyorum doğrusu. ( Çizim tarzından belli oluyor aslında ama. :) ) En azından dediğim gibi bir jurinin 1. olan çizimi yada her neyse onu seçmesi daha mantıklı.Yine oylama olur juri oylamayı göz önüne alarak seçebilir.

Herkese teşekkürler. :)

Çevrimdışı eyo-sama

• Brave Dragon
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 43
  • .
    • Profili Görüntüle
Hepsi güzel olmuştu dattebasa  :afro:

Ynt: AniTR ''Naruto Karakterleri '' Konulu 11. Çizim Yarışması Anket!

Ynt: AniTR ''Naruto Karakterleri '' Konulu 11. Çizim Yarışması Anket!