AniTR Diğer > Sohbet-Muhabbet

Standart Sıkıntılarınız için şikayet kutusu...

(1/5) > >>

FuLLBusteR:
Hayat her zaman eğlenceli değil... Dertler, sorumluluklar, zorluklar, adaletsizlikler, hoşnutsuzluklar, şanssızlıklar, beklentiler, üzüntüler, hayalkırıklıkları, bozulmuşluklar, ahlaksızlıklar, düzensizlikler tarafından çevrelenmiş günlük yaşantımızda bazen tepkimizi koymak tüm gücümüzle haykırmak istiyoruz, bazen de şikayet etmek istiyoruz ama kimseyi rahatsız etmeden...

İşte aradığınız mekan; uzunca bir yazı yada bir cümleyle 1 mesajlık alanda istediğiniz her şeyden şikayet edebilirsiniz tabiki forum kuralları çerçevesinde...

CloudT:
Kendimi şu acayip dert yanma programları vardır ya -adlarını hatırlayamadım- onlardan birinde zannettim.  :pist:

Wizy:
İş yerimde gerekli olan çalışma saatimi doldurmama rağmen, dün ve bugün çok hasta idim. İzin vermediler bende rapor almak için hastaneye gittim. Arkadaş ne zor iş imiş rapor almak. İlla bir tanıdık olması mı gerekiyor hastahanede :S

CloudT:

--- Alıntı yapılan: Wizy - 24 Aralık 2013, 19:52:44 ---İş yerimde gerekli olan çalışma saatimi doldurmama rağmen, dün ve bugün çok hasta idim. İzin vermediler bende rapor almak için hastaneye gittim. Arkadaş ne zor iş imiş rapor almak. İlla bir tanıdık olması mı gerekiyor hastahanede :S

--- Alıntı sonu ---

Aynı sıkıntıyı paylaşıyoruz...

TShujin:
Bir daha ücretli iş yaparsam iki olsun. Adam yanımda olsa  :al: ama olmadığı için  :dv:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git