-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Yondemasu yo, Azazel-san Türkçe Fansub 5 2
Currently:  

Gönderen Konu: Yondemasu yo, Azazel-san Türkçe Fansub  (Okunma sayısı 27099 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyo-sama

• Brave Dragon
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 43
  • .
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yondemasu yo, Azazel-san Türkçe Fansub
« Yanıtla #45 : 11 Temmuz 2021, 01:43:12 »
Güzel ve eğlenceli bir seridir lakin  "R - 17+" bir anime, yaşı küçük arkadaşlarımızın dikkat etmesi gerekiyor.
Gerçekten hoşuma gitti anime.

Admin bannerına ve forum imzasına bakarak @DarkMP'de animenin sıkı hayranıymış onu anladım. :d  :k: :k:

başlıyorum izlemeye hadi bismillah @tezzari001 @Trao @FuLLBusteR size de tavsiye ederim  :ok:

Son Ekleme: 10 Temmuz 2021, 21:47:27
Azazel-san Bleach Kon'a benziyor sanki  :speh:
Bana da mı tavsiye ediyorsun? Ben ilk sezonu bitirdim bile.  :hero: :hero: :hero:

Yazlıkta olduğumuz için internet sıkıntısı çekiyorum 2 bölüm anca izleyebildim
 :yk:

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı tezzari001

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 11 Temmuz 2021, 21:38:17 »
Güzel ve eğlenceli bir seridir lakin  "R - 17+" bir anime, yaşı küçük arkadaşlarımızın dikkat etmesi gerekiyor.

Admin bannerına ve forum imzasına bakarak @DarkMP'de animenin sıkı hayranıymış onu anladım. :d  :k: :k:

başlıyorum izlemeye hadi bismillah @tezzari001 @Trao @FuLLBusteR size de tavsiye ederim  :ok:

Bana da mı tavsiye ediyorsun? Ben ilk sezonu bitirdim bile.  :hero: :hero: :hero:

Yazlıkta olduğumuz için internet sıkıntısı çekiyorum 2 bölüm anca izleyebildim
 :yk:
Bu seriyi beğendiyseniz benzer olarak detroit metal city animesini önermek istiyorum. Yondemasuyo azazel-san kadar güzel. :)

Son Ekleme: 11 Temmuz 2021, 21:38:34

Bu seriyi beğendiyseniz benzer olarak detroit metal city animesini önermek istiyorum. Yondemasuyo azazel-san kadar güzel. :)

Mesajınızı Beğenen Kişiler