Sinemadünyamız.Com Yetkili Alımları-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Sinemadünyamız.Com Yetkili Alımları  (Okunma sayısı 9766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sinemadünyamız.Com Yetkili Alımları
« Yanıtla #15 : 20 Şubat 2013, 23:12:58 »
nihayet smf yi değiştirmişsin
youtube ye upload etmektende vazgeçsen çok iyi olacak :D

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Şubat 2013, 02:32:27 »
Kotalinin dizi film izleme gibi lüksü olmamali bence. Sonra vay efendim neymis TTNET soyle TTNET boyle. Site de hayir olsun hafiz.
site güzel :)  öneriye gelince bazı dizi izleme siteleri kota problemi olanlar için izleme seçeneği sunuyor   öyle bir şey yapabilirsin.

Kotali kullanicinin dizi film izleme gibi lüksü olmamali bence. Sonra vay efendim neymis TTNET soyle TTNET boyle. Hayir bende TTNET taraftari degilim ama yok yere gp(Gunah Points) kazanmanin amaci yok.

Site de hayir olsun hafiz.
Varsa şekliniz Shohoku'ya bekleriz..

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #17 : 28 Şubat 2013, 22:46:51 »
Yeni ve en çok tutulan filmleri ekle googlede daha çok sansın olur... vk kullan bırde istersen bizim siteyi //www.direkfilm.com bir incele danışmak istedigin birşey olursa örn:fılmlerı nereden cekebılırsın veyahut yamayı ılk sen yap fılm sende olsun.. vıdeoyada gomersın reklamınıda yapmıs olursun boylelıkle ızleyıcı nereden acarsa acsın ;)
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı Ceren Oktay

• Seviye 2
  • *
  • Karma 0
  • ForeverOneDirection
    • Profili Görüntüle
    • SinemaDünyamız.Com
« Yanıtla #18 : 20 Mart 2013, 16:52:15 »
Güzel bir tema seçmişsin eline sağlık. Bende bu temayı kullanıyordum :D ([url=http://www.animerei.net/animeizle]www.animerei.net/animeizle[/url]) YouTube telif hakkından dolayı videoları silebilir VK gibi bir siteye yükleyebilirsiniz. Yabancı diziler eklenmeye başladığı anda izlemeye başlarım, torrentten indirmeye üşeniyorum artık :|

İndirmek zaten sorunlu. Artık çoğu insanlar. VK vb sitelere yüklenen filmleri izliyorlar. VK ise çok tutuluyor.
Bir nevi Wordpress benim için iyi oldu.

site güzel :)  öneriye gelince bazı dizi izleme siteleri kota problemi olanlar için izleme seçeneği sunuyor   öyle bir şey yapabilirsin.

Hm. Site gelişip hit haline geldiği zaman yapmak istediklerim çok. Bunu da aralarına not düşerim. Teşekkürler :)

nihayet smf yi değiştirmişsin
youtube ye upload etmektende vazgeçsen çok iyi olacak :D

Evet. Değiştirdim. Youtube'a upload yapmıyorum zaten genelde ordaki filmleri alıyorum :D

Kotalinin dizi film izleme gibi lüksü olmamali bence. Sonra vay efendim neymis TTNET soyle TTNET boyle. Site de hayir olsun hafiz.

Kotali kullanicinin dizi film izleme gibi lüksü olmamali bence. Sonra vay efendim neymis TTNET soyle TTNET boyle. Hayir bende TTNET taraftari degilim ama yok yere gp(Gunah Points) kazanmanin amaci yok.

Site de hayir olsun hafiz.

Teşekkürler :)
Ben de öyle düşünüyorum ama kotalı insanlar da film izleyebilmeli bence. Bakalım bir şeyler düşüneceğiz.

Yeni ve en çok tutulan filmleri ekle googlede daha çok sansın olur... vk kullan bırde istersen bizim siteyi //www.direkfilm.net bir incele danışmak istedigin birşey olursa örn:fılmlerı nereden cekebılırsın veyahut yamayı ılk sen yap fılm sende olsun.. vıdeoyada gomersın reklamınıda yapmıs olursun boylelıkle ızleyıcı nereden acarsa acsın ;)

Evet. Haklısın. Buna da dikkat edeceğim. Sormak istediklerim varsa soracağız zaten :)

Şu anki temam, öncekine göre daha çok hoşuma gidiyor. Bu tema ile tam bir film sitesi oldu sitem.

GoogleTagged - Etiketler