Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto'da sevmediğiniz karakterler.  (Okunma sayısı 19428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Naruto'da sevmediğiniz karakterler.
« : 05 Ağustos 2012, 02:22:43 »
Aklıma gelenler;

Sakura: Hemen hemen seveninin hiç olmadığı animenin fuzuli karakteri.Sürekli ağlamak ve göze hitap etmekten başka bir etkinliği yok,Naruto onu kurtartır ama kendisi yine "Sasuke-kuğğn" diye bağırır.
En çok kızdığım nokta ise sayın Kishi'nin sırf onun işe yaramaz yeteneklerini göstermek için Sasori'yi ziyan etmesidir.Yine de Naruto'daki kız karakterlerin içinde kötünün iyisi.

Ino:Dövüşüp işe yaradığı kaç sahne vardır acaba.

Deidara: "Sanat patlamadır.." Gel gelelim sanatına bir dediğimiz yok, ancak kendisi Itachi'nin yeteneklerini sindiremeyip ve ona karşı koyamayacağını bildiği için hıncını Sasuke'den çıkarmak isteyip hazımsızlığı sonucu kendini patlatmıştır. İyi ki gereksiz yere böyle yaptı..

Tobi:Gücüne ve yeteneklerine diyeceğim bir şey yok,ancak kendini sürekli işe yaramaz bir maske altında gizleyip başkasının adını kullanacak kadar karaktersiz ve kendimi dünyanın hakimi sana Naruto'daki en kişiliksiz karakter şahsen

Kabuto: Orochimaru'nun yalakası, kendisinin fark ve kabul ettirme çabası bakımından Tobi'nin bir örneği  bana göre..

Buradaki yorumlarım abartı olmakla birlikte espri amaçlıdır, yazdıklaırm arasında sizlerin sevdiği olabilir elbette ki.=) bakalım sizlerin sevmediği karakterler kimler?..:)

Çevrimdışı bdkocan

• AniTr
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 15
  • Alınan Beğeni: 0
  • Dream of Life...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto'da sevmediğiniz karakterler.
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2012, 02:35:01 »
Sakura: Bir kere kızın cırlamaları beni delirtiyor. Sasuke'nin de diye başlayasım gelmiyor değil. Sonra hep bir çelişki halinde olması ve adam akıllı bir işe yaramamasıyla yeteri kadar nefretimi toplamış bulunmakta... Tek tek bütün kızları yazmak istemediğimden Hinata hariç serideki yaşayan kızları sevmediğimi söylemeliyim... Belki 1 istisna olabilir. Onunda adı aklıma gelmiyor oluşundan yani...

Lee: Çok sıradan bir karakter sevmediğim için değilde yani sevdiklerime girmez... Dövüşmesini unutsam bile giysisiyle Lee ve hocası -la herifin adı neydi  :? - giydikleri beni soğutuyor. Tabi komikler o ayrı :P

Danzou: La adam ölmüş arkasından konuşmayayım :P

Naruto: Adama ana karakter olması ve çok saf olması nedeniyle- üstelik adam akıllı teknikleri olmaması nedeniyle- kendisinden sanırım 3-4. bölümler arasında duymaya başladığım nefretim yer yer azalma göstersede kesin olarak varlığını içimde devam etmektedir. (Ya o nasıl bi tiptir...)

Not: Uzun zamandır animesini izlemediğimden ve mangasında da karakterlerin çoğu şuanda olmadığından dolayı aklıma karakter gelmiyor. ileriki mesajlarda hatırladığım karakterleri yazarım  :haha: :haha:

Son olarak bir kişi daha var; Masashi Kishimoto: Öyle cins karakterler yaratıp, öyle saçma yerlere bağlayarak beni sıktığından dolayı kendilerine duyduğum sinir, bazı karakterleri yarattığından dolayı ve bazı kurgularından duyduğum minnet birleşince onu bu listede bir karakter gibi yazmaya karar verdim.  :hero:
Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://i.imgur.com/82L6j.png

İmza için Merue'ye Teşekkürler!

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2012, 13:04:51 »
sizlere katılıyorum en basta bu sakuraya uyuz oluyorum kendısı bır ıse yaramaz hep naruto kurtarır o ılla sasuke dıye bagırır hepten delı edıyor adamı. narutoyada uyuz oluyorum hem sasukenın yerıne dayak yemesı hemde ılla sakura demesı halbukı askını ıtıraf eden hınata var..lee-gai ikiliside cok komıgıme gıdıyor acayıp suzme salak tıplemeler :D danzo-daıdara- bunlarda gercekten can sıkıcı..
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı FLashcan

• Seviye 2
  • *
  • Karma 5
  • Yes We Nyan !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2012, 14:13:51 »
Saske : Uyuz oluyorum.

Sakura : En gereksiz diyebileceğim kişilik.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2012, 15:38:37 »
Güzel konu yalnız bu konuda sevilmeyen karakterlerden sevenleri olanlar çıkabilir. Yine de herkes soğuk kanlılığını korumasını rica ediyorum. Herhangi aptalca bir tartışma görürsem mesajları silerim. Uyarımı şimdiden yapıyorum. Seviyeli biçimde yapın eleştrinizi.

Benimkiler şu şekilde;

Saske; Başından beri sevmiyorum. Kendini beğenmiş insanları sevmem zaten. Yaptığı tüm hareketleri saçma buldum. Bence uchihaların içinde en az zeki olanı saskedir. Biraz abisine çekebilseymiş keşke... Hiç sevmedim. hiçte sevmiyecem.

Sakura: Bu kadar gereksiz bir ana karakter olamaz. Daha ağır konuşmak istemiyorum. Umarım saskeyle bir olup ölürlerde kurtuluruz.

Ve jinchurikileri dışlayan embesil halk: Bunlara acayip sinir oluyorum işte. ELimde olsa hepsini katlederdim. Küçücük suçsuz çocukları dışlayarak kendilerinden soğutup sonrada onları canavar olarak nitelendiriyorlar. Hepsi acınasılar. Güçsüz ve değersizler.. Kurtarıldıklarındada jinchurikileri kahraman yaparlar. Aldıkları her nefes naruto dünyası için bir kirlilik bence.
Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2012, 15:55:11 »
sakura,kabuto,neji,kakuzu,

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2012, 17:20:33 »
Güzel konu yalnız bu konuda sevilmeyen karakterlerden sevenleri olanlar çıkabilir. Yine de herkes soğuk kanlılığını korumasını rica ediyorum. Herhangi aptalca bir tartışma görürsem mesajları silerim. Uyarımı şimdiden yapıyorum. Seviyeli biçimde yapın eleştrinizi.

Benimkiler şu şekilde;

Saske; Başından beri sevmiyorum. Kendini beğenmiş insanları sevmem zaten. Yaptığı tüm hareketleri saçma buldum. Bence uchihaların içinde en az zeki olanı saskedir. Biraz abisine çekebilseymiş keşke... Hiç sevmedim. hiçte sevmiyecem.

Sakura: Bu kadar gereksiz bir ana karakter olamaz. Daha ağır konuşmak istemiyorum. Umarım saskeyle bir olup ölürlerde kurtuluruz.

Ve jinchurikileri dışlayan embesil halk: Bunlara acayip sinir oluyorum işte. ELimde olsa hepsini katlederdim. Küçücük suçsuz çocukları dışlayarak kendilerinden soğutup sonrada onları canavar olarak nitelendiriyorlar. Hepsi acınasılar. Güçsüz ve değersizler.. Kurtarıldıklarındada jinchurikileri kahraman yaparlar. Aldıkları her nefes naruto dünyası için bir kirlilik bence.
"Vay uzumakiJutaro sen nasıl Saske'ye gereksiz dersin" diyormuşum ;D

Sasuke ve Sakura konusunda katılıyorum , o Jinchuriki'leri dışlayan halkda: aslında Kishi'nin bize göstermeye çalıştığı önyargılı ve yeri geldiği zaman yere batırdığını başına taç edebilen , sürü psikolojisi içerinde benliğini kaybetmiş halktır bence çok güzel tasvir etmiş diye düşünüyorum...

Ama Sonuçta biz Kishi Baba'nın hayal dünyası ve yaratıcılığı doğrultusunda bir eser okuyoruz/izliyoruz her ne kadar bir karakterden nefret etsek yada o karaktere sevgi duysak dahi Kishi'nin küçük bir hareketi ile o karakter bizim zihnimizde alt üst olabilir... Bende Sakura'dan pek haz etmiyorum ve Sasuke'nin bazı hareketleri bana çok kıl geliyor ancak Kishi kafasına eser farklı bir sayfa çizerse biz o nefret ettiğimiz karakterin fanı olabiliriz xD Zaten renkler ve zevkler tartışılmaz ben "Naruto Ailesini" , müziklerini , hikayelerini , İyi kötü bütün karakterlerini sevdiğime karar verdim. Kötü bir karakteri bile geçmişini anlatarak bize sevdirebilen bir sanatçı düşünün alışık olup nefret ettiğimiz bir karakteri gözümüzde nerelere yükseltir unutmayın aşk ve nefret birbirine çok yakın iki duygudur  :-[ >:(   (bakın yakınlar baya)

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2012, 17:56:58 »
ewet cok haklısın ben halkı unutmustum gercekten kucucuk bır cocugun ne sucu olabılır sankı o mu ıstedı cocugu dıslıyorlar dahada ısın ıcınden cıkılmaza surukluyorlar..

bende acayıp uyuz oluyorum ama 175. bölümde cok guzel olarak bunu anlatıyordu, su seytan tılkı zabuzayı yenmıs dıyor bırısı, dıgerı de o degıldır kakasıdır vs dıye gıt gıde anıları gosterıyor yazar. chunın sınavında fınale cıkmıs helal olsun sonra alkıs gosterısı vs takı koyu kurtarana kadar bır anı gecmısı olarak gosterıyorlar orası cok hosuma gıtmıstı, az oncekı arkadasında dedıgı gıbı önyargılı yaklasmanın vs gıbı ogut verıcı nıtelıkte bence cok guzel tasarlanmıs tebrıkler.
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı ogi

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2012, 03:21:45 »
tobi
orochimaru
kabuto
genelde kötüleri sevmem zabuza hariç :D

Çevrimdışı ramazanc

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2012, 22:30:41 »
Ben de sapık kesiş'e Çok kıl oluyom, el alemin bacısını röntgenlediği yetmiyo, bir de bunları kitabına konu yapıyo :ihih2: iyiki kamera denen cihazdan haberi yok :hero:

Çevrimdışı Derflinger

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
    • AMT
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2012, 01:06:41 »
Ben de sapık kesiş'e Çok kıl oluyom, el alemin bacısını röntgenlediği yetmiyo, bir de bunları kitabına konu yapıyo :ihih2: iyiki kamera denen cihazdan haberi yok :hero:
Cık cık.
(click to show/hide)
Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://i.imgur.com/bUg4g.jpg

Çevrimdışı UchihaSasuqe

• Lüzumsuz İşler Müdürlğünde Lüzumsuz İşler Müdürüyüm :D
  • Seviye 4
  • *
  • Karma 18
  • Alınan Beğeni: 1
  • NightWolf-Sama Senseimdir :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2012, 11:22:57 »
Kakuzu : O nedir Öyle Acayip İğrenç Bi Karakter. İnsanı Tiskindiriyor.

Danzou : Onu İlk Gördüğüm Andada Sevmemiştim Bu Herif Pisliğin Biri Demiştim :D

Sakura : Onu İlk Başlarda Severdim Ama Hiçbişeye Yaradığı Yok...
Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://25.media.tumblr.com/43e47562f3ab1cbaa78283a1f1a2722d/tumblr_mjhazxINPr1s1minfo1_500.gif

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto\'da sevmediğiniz karakterler.
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2012, 12:03:22 »
Kesinlikle Sasuke bu seride en sevmediğim karakter. Bir insan bu kadar mı salak olur arkadaş. Hem salak hemde bedavadan güç kazanan bir karakter. Bu adam yüzünden Uchihaların genelinden nefret ettim Ama aradan İtachi çıktı iyiki.

Naruto'nun arada sasske sasske diye tutturması adamı deli ediyor.( Bu da tamamen sasukenin varlığından kaynaklanıyor.) Az biraz babana çekseydin ne var.

Sakura: Hiç bir işe yaramayan seride amacının ne olduğu belirsiz bir karakter. (Bir ara hiç birşey yapamıyorum hep yük oluyorum düşüncelerindeydi ağır depresyona girseydide keşke İntihar etseydi bizde kurtulsaydık). Sürekli kavga ettiği atıştığı İno bile bir işe yarıyor valla en azından ino shika cho üçlüsü diye bir olay var taaa babalarından gelme. Sakuranın hiç bir şeyi yok arkadaş.   

Son Ekleme: 05 Eylül 2012, 12:10:49

Son olarak bir kişi daha var; Masashi Kishimoto: Öyle cins karakterler yaratıp, öyle saçma yerlere bağlayarak beni sıktığından dolayı kendilerine duyduğum sinir, bazı karakterleri yarattığından dolayı ve bazı kurgularından duyduğum minnet birleşince onu bu listede bir karakter gibi yazmaya karar verdim.  :hero:

Buna bende katılıyorum ben bu mangakadan sırf sasukeden dolayı nefret ettim .Ulan serinin adını Sasuke yapsaydın ozaman madem çok seviyon bu karakteri. Naruto yırtınır garibim, Sasuke hop al abinin gözünü, abi alnına dokunur oda ne yeni güç gelmiş. Windowstan fazla güncelleme alırmı bir insan ya. Sırf bu mangaka yüzünden.
Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı massalia

• Karneval - Yogi sama *_*
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 40
  • Alınan Beğeni: 4
  • Yesrib chan gaaalp ben
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Eylül 2012, 15:25:51 »
Sakura;vallahi beni bile kendinden nefret ettirmeyi başarabilmiş olduğu için tebrik ediyorum,yani en azından naruto'ya bi dönüp bakar insan o kadar kurtarıyo seni.sen anca sasuke sasuke diye bağır.hiç de bi işe yarama,ağla zırla seni kurtarsın insanlar.yani tamam bi kız kız gibi olmalı ağlama arada ama bu kız karaktersiz
 gibi davranıyor.bu nasıl bi karakter ya! :al2:

Sasuke;valla gebersin gitsin pislik hiç yoramıcam bile kendimi Sakura'sıyla ölürler inşallah meydan Hinata'ya kalır.

Naruto'da sevmediğiniz karakterler.-http://i.imgur.com/MCsfaU8.png

İskender feth ettiği yerlere baktı ve ağladı.Çünkü artık,feth edilecek başka bir dünya kalmamamıştı...

Prenses ve Ejderha
Natsu ve Lucy

(click to show/hide)

Çevrimdışı thencre

• Seviye 2
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
    • Papaganlar
« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2012, 22:03:34 »
Kabuto.... Ölmesini izlemek için sabırsızlanıyorum.....
Papağan ve anime meraklısı.