Animeyle Tanışmanız-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Animeyle Tanışmanız  (Okunma sayısı 8367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
Ynt: Animeyle Tanışmanız
« Yanıtla #15 : 09 Ağustos 2012, 15:06:03 »
Ben küçükken ablam hep Sailor Moon izliyordu bende çizimlerin beni çekmesiyle bende ablamla izlemeye başladım anasınıfına başladığımda ablam Naruto izledi ben de onla izledim sonra MTV de Naruto yu devamlı izlemeye başladım. Orası kapandı internetten izledim. Sonra Animex açıldı yazın Narutoyu oradan devem ettim sonra okuldan dolayı geceleri izleyemedim. Zaten arada bu siteyi buldum. Narutoyla sınırlı anime dünyam Angel Beats Ano Hana Toradora K-oN!  devam etti ve büyüdü artık baya geniş bir arşivim oldu. Bu yaz Alanyada çok yakın bir arkadaşımı animeci yapdım zaten ablasıda izliyormuş çabuk alıştı. Bir animeci daha kazandırdım ülkemize... Böyle işte. 

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Ağustos 2012, 17:26:23 »
Küçüklüğümde Tsubasa, Dragonball gibi yapımları izliyordum ama anime kavramını duymamıştım o zamanlar. Daha sonra Pokemon, Digimon, Beyblade falan izledim, lise döneminde iken cnbc-e de Avatar The Last Airbender (kendisi anime olmasa da çoğu animenin tozunu attırır) izlemiştim bir kaç bölüm hoşuma gitti sonra internetten arayıp 3 sezonu da bulup izledim. İleri ki dönemlerde biraz can sıkıntısı birazda acaba avatar gibi sürükleyici başka şeyler var mı diye ararken aklıma Dragonball geldi. Dedim bu velet ne yaptı acaba topları arıyordu netten bakalım bölümlerini bulabilirmiyim dedim. İşte bu arada Dragonball' ı tekrar izlerken bir yandan da forumlarda dolanırken anime kavramı ve aynı zamanda Naruto ile tanıştım. Bundan sonrada devamı geldi One Piece, FMA vs.  bir çok seriyi izledim ve izlemeyede devam ediyorum.
Animeyle Tanışmanız-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler