Anitr > Duyurular

Foruma yeni eklenen özellikler.

(1/3) > >>

Wizy:
 Merhaba "Anitr" sakinleri ^.^ Sitemize iki yeni özellik eklenmiştir. Bunları kısaca size açıklıyayım.

1. Etiketleme sistemi: Bir konu açarken yada bir konuya yeni mesaj yazarken "Kişileri Etiketle:" kutucuğu görünmektedir. Buraya istediğiniz kişilerin nicklerini yazarak altta çıkan sonuca tıkladığınızda otomatik olarak etiketlenmiş olacaklardır. Böylece açtığınız ve yazdığınız mesajları görmesini istediğiniz kişileri bilgilendirebilirsiniz. ^.^

2. Bildirim Sistemi: Profillerinize yorum yapıldığında veya bir mesajınız - konunuz alıntılanıp cevap yazıldığında size bildirim veren bir sistem. Daha bir çok özelliği var. Aldığınız karmaları, gelen özel mesajlarınızı sayfa yenilemeye ihtiyat duymadan size bildirilebiliniyor.

Bu iki özellik sağ üst köşede "Okunmamışlar - Cevaplananlar" linklerinin yanında bulunan uyarı sistemleri ile size aktarılıyor.

Not: İşe yarıyacak bir eklentiler olduğunu düşünüyorum.  İyi forumlar dilerim herkese ^.^

CloudT:
Tam da bu özellikleri belirten bir konu açar mısın diyecektim ki açmışsın bile.

Ve evet, bence gayet yararlı özellikle olmuş. Özellikle etiketleme. Tabi bildirim sistemi de çok yararlı olacak. Nelerden bildirim gelebilir diye ayarlarına bir baktımda baya bir seçenek var ve hemen düzenlemeye giriştim. Baya hoş oldu.

Elinize sağlık.

Turkuaz:
Kullanışlı eklentiler olmuş ben sevdim ;D
elinize sağlık ^_^

ogawa:
ilk bildirim gelince cok tırstım işin aslı böyle gökten iner gibi birden belirdi ne olduğunu anlayamadan :o
neyse alısırım herhalde elinize sağlık :)

Wizy:
 Korkuya gerek yok. Anitr' nin farklılıkları bunlar  :haha:

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git