Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması  (Okunma sayısı 46643 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması
« Yanıtla #30 : 12 Ağustos 2011, 12:31:40 »
Bu arada uzumaki seni hasliicam ne demek katilmiyorum yafff. IKINCI oldu bu yarismayi ektigin  :al2:

Ne yapayım ya en azından 3 aydır çizim yapmıyorum ;D Acaip paslamışım Naika yapcak birşey yok. Diğer yarışmalarda görüşmek üzere  :bö: Ayrıca bir şans doğdu herkese kazanmak için, ben çıktığıma göre artık herkesin kazanma şansı var demektir  :salla:
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Ağustos 2011, 12:43:00 »
Bu arada uzumaki seni hasliicam ne demek katilmiyorum yafff. IKINCI oldu bu yarismayi ektigin  :al2:

Ne yapayım ya en azından 3 aydır çizim yapmıyorum ;D Acaip paslamışım Naika yapcak birşey yok. Diğer yarışmalarda görüşmek üzere  :bö: Ayrıca bir şans doğdu herkese kazanmak için, ben çıktığıma göre artık herkesin kazanma şansı var demektir  :salla:

Yeneceğim adamlardan biri eksilmiş oldu  :bnn: diomuşum :D
hakkaten ya gelseydin
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #32 : 12 Ağustos 2011, 14:07:01 »
Ben Barış' ı hiç rakip olarak görmemiştim. Benim için bir şey fark etmedi  :hero:

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 12 Ağustos 2011, 14:11:33 »
Belki kafasında çizim yoktur.Zorlamayın adamcağızı  :uc:
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı karanlik

• Seviye 5
  • *
  • Karma 8
  • Alınan Beğeni: 0
  • herşey karanlıkta gizlidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Ağustos 2011, 15:21:34 »
herkese başarılar diliyorum..zorlamayın insanları içinden gelmiyor demekki..
çizim ustası rütbesi de güzelmiş.. :hero: yakışır.. :speh:
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i52.tinypic.com/15i2m88.png
imza için Xaron a tşk lerimi sunuyorum..

Çevrimdışı Sasori_72

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Yaşasın yemek yemek!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 12 Ağustos 2011, 16:19:49 »
ben çizdim ama resmi bilgisayara atarken bir sürü problem çıktı :uhu: şimdi internet kafeye gidip resmi taratmam lazım :dv:
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i1222.photobucket.com/albums/dd500/boddorobot/Signatures/squalo.png
İmza için makuragi-san'a teşekkürler

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Ağustos 2011, 17:04:46 »
Biriniz bana günaydın desin!!!
Ödül olan anasayfa ile şans eseri gene karşılaştım....Ben chatleştiimiz yer sanırken bu 2. olan kazayla anasayfayı gördüümde portalı anladım...  :dv: :speh:

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 12 Ağustos 2011, 20:07:05 »
Ben Barış' ı hiç rakip olarak görmemiştim. Benim için bir şey fark etmedi  :hero:

Kotchi no serufu desu  :hero:

Ayrıca kafamda bir çizim var ;D Ama kendime güvenmiyorum. Ayrıca hevesim yok. Heves olmayınca gerisi boş zaten ^^
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

Çevrimdışı Anime_c Phoenix

• Seviye 3
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
    • Animekolik
« Yanıtla #38 : 12 Ağustos 2011, 22:08:48 »

Kotchi no serufu desu  :hero:

Ayrıca kafamda bir çizim var ;D Ama kendime güvenmiyorum. Ayrıca hevesim yok. Heves olmayınca gerisi boş zaten ^^
hevesin yokluğu birazda üşengeçlik olmasın :D :D sıcakkklık :kg:
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i56.tinypic.com/oseq6c.jpg

İmza için Jutaro-san'a teşekkürler!

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 12 Ağustos 2011, 22:27:40 »
Oo heves bende de yoktu. Bi çizdim, baktım valla sırf yaratııın hatrına katılıyorum he....  :puf2:

Ve bişey takıldı kafacııma...
Diyelimki listede 5 kişi var.O 5 kişi -hâliyle- kendisinin dışındakileri oylayabilirlermi yoksa o 5 kişiye oylama yasakmı?Çünkü ben sonuçlara baktıımda resmim önde gidiyosa başabaş bi mücadelede niye beğendiim bi resmi oylayayımki?Onun resmi beni geçsin,dimi ama?Kendi elimle birinciliimi tehlikeye atmak olur diye beensemde oylayamıycam onada banada yazık....Naaapmak lazım?Yarışanlar hiçmi oylayamıycak?

Çevrimdışı Xaron

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • I was different yet the same
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 12 Ağustos 2011, 23:37:52 »
Diyelimki listede 5 kişi var.O 5 kişi -hâliyle- kendisinin dışındakileri oylayabilirlermi yoksa o 5 kişiye oylama yasakmı?Çünkü ben sonuçlara baktıımda resmim önde gidiyosa başabaş bi mücadelede niye beğendiim bi resmi oylayayımki?Onun resmi beni geçsin,dimi ama?Kendi elimle birinciliimi tehlikeye atmak olur diye beensemde oylayamıycam onada banada yazık....Naaapmak lazım?Yarışanlar hiçmi oylayamıycak?

Oy vermek-vermemek sizin bileceğiniz iş. Öncelikle herkes kendi yaptığına oy verseydi 0 oydan başlamak yerine herkes 1 oyla başlardı yani hiç bir farkı olmazdı. Rakip önde ise oy vermemek daha mantıklı. Rakip seni geçiyorken "kendime oy veriyimde şu durumu eşitliyeyim" demek bence hiç 'centilmence' değil :) Ayrıca bu Genel Seçimler değil alt tarafı bir çizim yarışması büyütmeye gerek yok, oy verin gitsin birine... ;D
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i650.photobucket.com/albums/uu230/xaron123/Ps%20works/blackswordsman_zps61421b0e.png

Çevrimdışı NeverSoft

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 13 Ağustos 2011, 03:00:48 »
Oo heves bende de yoktu. Bi çizdim, baktım valla sırf yaratııın hatrına katılıyorum he....  :puf2:

Bence dusuncen yanlis. Bu yarismayi ayrica kendi yetenegini degerlendirmek icin de gorebilirsin. Eger sirf  ben cizdim bunu diye kendi resmine oy kullanirsan o zaman degerlendirme yanlis olur. Yarismaya objektif bakmaya calis ve en guzeli oldugunu dusundugun cizimi oyla. Gecen yarismada katilim sayisinda bi sikinti yoktu ama oylar dusuktu. 1 oy 1 oydur. Sirf kendi cizimin 1 oy geride kalicak diye oy kullanmaman dogru olmaz. Katilimdan ziyade bize oy da lazim.  Ben gordugum her yarismaya katilirim maksat millet cizimimi ne kadar begenicek.(Simdiye kadar 4 yarismaya katildim. Birinde de yuksek bi derecem olmadi hep sonlardaydim ;D su anda bu yarisma ve baska bi yarismaya daha katiliyorum ve onlardan da umudum yok ;D )  Bence sen de birinci olur muyum acaba diye deil de millet benimkisini ne kadar begeniyo diye dusun...

Çevrimdışı karanlik

• Seviye 5
  • *
  • Karma 8
  • herşey karanlıkta gizlidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 13 Ağustos 2011, 12:04:28 »
ewt haklı ..bence bu yarışmaları insanlar kendilerini değerlendirmek için kullanabilrler...dışardan bakıldığında nasıl..gerçekten yeteneklimiyim..yada geride kaldıysa..çok çizim yapmama ragmen o kadar da güzel çizmiştim..niye dereceye giremedim acaba..diye düşünülmeli..ama kendine oy verme olayı açıksa adil olsun olmasın insalar kendi resimlerini dereceye sokmak için oy vereceklerdir diye düşünüyorum..aslında mantıksız kendine oy verme olayı...
nese..yarışmalar iyi ve eğlenceli oluyor..tadını kaçırmayız umarım..güzel çizimler çıkacağına eminim..hatta bu çizimleri değerlendirmeliyiz..tek sayfalık bi manga çizmi yapıp anitr mangası olarak kullanabiliriz..biri senaryo yazar mesela..çizimleri yeniden elden geçiririz..anitr nin yaratıklarını manga yaparız..diğeri de editler..süper olur bence..nese başarılar herkese..  :ok:
Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i52.tinypic.com/15i2m88.png
imza için Xaron a tşk lerimi sunuyorum..

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Ağustos 2011, 13:47:58 »
Ya niye herkes beni illa kendime oy vericem,diye anlamışki?Ben sizden kendime oy verebilirmiyimi sormuyorumki....  :ihih2: Ne demişim orda''-hâliyle- kendisinin dışındakileri oylayabilirlermi '' diye sormuşum.Kuralları bende okudum.Kendine oy vermek yasak.Haliyle verilmez.Bunu anlayamıycak kadarda şey miyim ben... Diyorumki... yarışanlarda diğerlerine oy verebilirmi,cevapladınız öğrendim.Sonra da ne demişim rakibe oy verirsem  gidişatımı değiştirir naapsam diye saf saf sordum..
Her halde çoook büyük bi yarışma gibi düşünmüyorum.Ben adil olunsun, hak geçmemesinden yana biri olaraktan sordum.Niye beni suçluyosunuzki... bide uzun uzun yazıyosunuz.Sanki çok büyük bi suç işlemişim gibi... :yk2:   İlk defa bi yarışmaya katılıyorum heyecanda var. İsterse sonuncu olsun resmim banane.Ben yaratıın hatrına katılıyorum.Hani ortaya bişey çıktı yolliim bari diye.Sağolsun Xaron da uygun buldu!!! Kabul etti!!!
Ben yarışmada oy kullanıp kullanamıycamı bilmek istedim sadece  :uhu:

Çevrimdışı _HEX

• Seviye 3
  • *
  • Karma 6
  • I Love Limbo!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Ağustos 2011, 17:12:40 »
Ben olayı o kadar yakından takip etmedim ama işin içine biraz uyanlış anlama girmiş gibi. Olayı o kadar büyütmeye de gerek yok anlatılmış bitmiş.
Herkese iyi forumlar.
"Bizler Tanrı değiliz, sadece gücümüz yetmediğinden değil. Bazen şeytanın ta kendisi olmaya çalıştığımızdan" Nicholas D. Wolfwood

Anitr Yaratık Temalı 2. Çizim Yarışması-http://i56.tinypic.com/2aakeh1.jpg