-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?  (Okunma sayısı 171569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Düşünceleriniz, Paylaşmak İstedikleriniz?
« Yanıtla #315 : 22 Temmuz 2014, 16:50:45 »
Aynalarla foto arasındaki fark neeeyyyy  :al: Niye aynaya bakınca kötünün iyisini görüyorken,aynı açıyla fotomu çeksem kötünün daa beterini görüyorum?İşte aynı poz aynı yüz..Işığıdaaa ayarlıyoomm  :hps: ama olmuyoo işte olmuyoooo  :al: <------ burda kendimi öldürüyom....
Demekki fotojenik diimişimm -http://images.clipartlogo.com/files/images/18/184232/tango-face-plain_t

Işığı kullanmakla alakalı bir durum. Fotoğraftaki en önemli unsurdur, yani ışığı iyi ayarlarsan çok iyi sonuçlar elde edebilirsin. Ayna ve fotoğraf çektiğinde oluşan fark buradan kaynaklanıyor, aynı poz ve aynı yüz yada ışığı ayarlıyorum gibi şeyler aynı olmuyor işte. Bir şeyler farklı ki istenilen sonucu vermiyordur.

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #316 : 22 Temmuz 2014, 17:48:57 »
İnansanızda inanmasanızda sonuç olarak ben çirkin bi kızım  :al: <--- cinayete kurban giden yine ben :D
Ortaokulda aynalarla tanıştığımdan beri güzel olmadığımı fark ettim.Babama benzemişim ne yazıkki.Anneme benzeseymişim çok şanslı olacaktım.Sokakta övgüleri hep annem alır.Bana baktıklarında da gelininiz mi/gelini misin? yada kızınız mı/kızı mısın? diye anneme/bana sorarlar.Annemi övdükten sonra bakıyolarki yüzüm asılıyoo-ki belli etmemeye çalışsamda çirkinliğimi kabul etmiş olsamda-nezaketen,sen de güzelsin, diyolar.Bunu derkenki söz ve bakışları inandırıcı olmadı hiç.Acıyarak söylenen itici sözler.Duymasam daha iyiydi :) Yarım ağızla söylenen bi iltifat  :ihih: Acıyın diye yada sizden nezaketen yalandan iltifat duymak için burayı kirletmiyorum.Aksine annemle ve kendi içimde defalarca dertleştiğim bu sözleri bu başlıkta yazıyorum.Çirkinliğimi kabul etmekte bi erdemliktir :P
Güzel olan tek bişiim var. O da sıcacık kalbim.
Ne yazıkki toplumda kalp dıştan görünmüyo.İnsanlar dış görünüşe baktığıı için insanları tanımak için önce tanışmak gerekir ve fırsat vermek gerekir diye düşünüyorum.Kalbini,ruhunu ve ahlakını zamanla öğrenirsin :)
Herneyse 2010 senesine kadar okul hayatımda dahil hiç arkadaşım olmadı.Takii 2010da faceten bi kız arkadaşım düşüncelerimi tavsiye ettiği bi forumda yazmamı isteyene kadar.Yazdım ilk defa.Ve insanlarla forumlarda chatlerde tanıştım.Beni görmeden sevdiler ^^ Kalbimi,ahlakımı ve kişiliğimi samimiyetimi gördülerde sevdiler.
Düşünüyorumda o insanlarla  yüzyüze tanışma fırsatım olsaydı aynı tanıma şansı verirlermiydi?
Uzaktan mutluyum.Forumdayım ve içtenliğimle sevdirttim kendimi sizlere ^^
Böyle daha iyi.Dış görünüşümle değilde iyi niyetim ve temiz kalbimle arkadaş edindim.
Beni seven ve sevmeyen herkese teşekkür ederim :)  :ok:
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #317 : 23 Temmuz 2014, 00:18:53 »
İnansanızda inanmasanızda sonuç olarak ben çirkin bi kızım  :al: <--- cinayete kurban giden yine ben :D
Ortaokulda aynalarla tanıştığımdan beri güzel olmadığımı fark ettim.Babama benzemişim ne yazıkki.Anneme benzeseymişim çok şanslı olacaktım.Sokakta övgüleri hep annem alır.Bana baktıklarında da gelininiz mi/gelini misin? yada kızınız mı/kızı mısın? diye anneme/bana sorarlar.Annemi övdükten sonra bakıyolarki yüzüm asılıyoo-ki belli etmemeye çalışsamda çirkinliğimi kabul etmiş olsamda-nezaketen,sen de güzelsin, diyolar.Bunu derkenki söz ve bakışları inandırıcı olmadı hiç.Acıyarak söylenen itici sözler.Duymasam daha iyiydi :) Yarım ağızla söylenen bi iltifat  :ihih: Acıyın diye yada sizden nezaketen yalandan iltifat duymak için burayı kirletmiyorum.Aksine annemle ve kendi içimde defalarca dertleştiğim bu sözleri bu başlıkta yazıyorum.Çirkinliğimi kabul etmekte bi erdemliktir :P
Güzel olan tek bişiim var. O da sıcacık kalbim.
Ne yazıkki toplumda kalp dıştan görünmüyo.İnsanlar dış görünüşe baktığıı için insanları tanımak için önce tanışmak gerekir ve fırsat vermek gerekir diye düşünüyorum.Kalbini,ruhunu ve ahlakını zamanla öğrenirsin :)
Herneyse 2010 senesine kadar okul hayatımda dahil hiç arkadaşım olmadı.Takii 2010da faceten bi kız arkadaşım düşüncelerimi tavsiye ettiği bi forumda yazmamı isteyene kadar.Yazdım ilk defa.Ve insanlarla forumlarda chatlerde tanıştım.Beni görmeden sevdiler ^^ Kalbimi,ahlakımı ve kişiliğimi samimiyetimi gördülerde sevdiler.
Düşünüyorumda o insanlarla  yüzyüze tanışma fırsatım olsaydı aynı tanıma şansı verirlermiydi?
Uzaktan mutluyum.Forumdayım ve içtenliğimle sevdirttim kendimi sizlere ^^
Böyle daha iyi.Dış görünüşümle değilde iyi niyetim ve temiz kalbimle arkadaş edindim.
Beni seven ve sevmeyen herkese teşekkür ederim :)  :ok:

Güzellik görecelidir. İş olsun diye değil gerçekten görecelidir. Öncelikle kendini sevmenin & beğenmenin kadını daha da güzel yaptığına inananlardanım. Herhangi bir ortamda hatlarının güzelliğinden tamamen bağımsız olarak kendini gösteren kadınlar hep kendine güvenenlerdir. En azından benim dikkatimi çekenler onlardır. O yüzden tamamen görecelidir. Aynaya bakarken görmeyi beklediğin şeyi değil de görmek istediğini görmeye çalış. Güzelleşeceksin. :D

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #318 : 23 Temmuz 2014, 01:10:39 »
Vay be... Kendini kabullenen insanlar olduğunu görmek güzel.

Yine de kim ne dersin desin -malesef-, dış görünüş önce gelir. Bu her konuda geçerli. İnsanlar, önce dıştan bir bakar, sonra alır. Meyve sebze alırken bile. İtirazı olan varsa söyleyebilir ama bu gerçek.

Bunun yanı sıra, görünüşü kabul edip, bunu beyan etmek ve çekinmeden yoluna devam etmek dediğin gibi asıl erdemdir ama bunu takdir edecek kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu da -malesef- gerçekler.

Forumlar iyidir, insanı neşelendirir, keyiflendirir. Olumsuz bir şey olma olasılığı çok azdır. Ne de olsa sanal bir gerçekliktir dersin geçer gidersin. Ama iyi bir şey olduğunda bu geçip gitmeden öte, kabullenirsin ve sevinirsin.

Kısacası, tekrardan hoşgeldin diyesim geldi.

Mesajınızı Beğenen Kişiler

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #319 : 25 Temmuz 2014, 01:20:51 »
Canlı izlemek istediğim hatunlardan bir tanesi... ≧ω≦

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #320 : 31 Temmuz 2014, 00:56:38 »
Natsume animesini izlemeye yeni başladım ama  animede yer alan "Tama" karakterine NEDEN? kısa yer vermişler  :uhu:

(click to show/hide)
-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #321 : 31 Temmuz 2014, 07:34:46 »
Tama, serinin en sevimli karakterlerinden ama malesef çok kısa yer veriliyor ve bir de büyümüş halini hiç sevmedim. Keşke hep o ufak haliyle kalsaydı.  :kg:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #322 : 03 Ağustos 2014, 21:49:02 »
Üstün Dökmen, adamsın!

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #323 : 04 Ağustos 2014, 21:55:55 »
Artık normal uyku düzenime geri döndüm. Zombi gibi yaşamaktan çok sıkıldım.. :puf2:.

Uyuma saati: 22.00/23.00
Uyanma saati: 05.00/06.00

Banzai!!! :uyu:

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #324 : 04 Ağustos 2014, 23:04:22 »
Artık normal uyku düzenime geri döndüm. Zombi gibi yaşamaktan çok sıkıldım.. :puf2:.

Uyuma saati: 22.00/23.00
Uyanma saati: 05.00/06.00

Banzai!!! :uyu:

Aynen  :guc:
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #325 : 09 Ağustos 2014, 00:24:07 »
Kedi günümüz kutlu olsun #InternationalCatDay. Hadi bol bol kedi videosu paylaşalım.

(click to show/hide)

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #326 : 09 Ağustos 2014, 11:21:59 »
Kedi günümüz kutlu olsun #InternationalCatDay. Hadi bol bol kedi videosu paylaşalım.

(click to show/hide)
Bende diyorum kedi sevsemde içimde niye çoşku yok,meğer bitmiş gün :speh:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #327 : 09 Ağustos 2014, 12:21:01 »

(click to show/hide)
Bende diyorum kedi sevsemde içimde niye çoşku yok,meğer bitmiş gün :speh:

Yine kaçırdın bak. Artık seneye bütün evi kedilerle doldurup, doya doya kedi gününü kutlarız. :ss:

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #328 : 09 Ağustos 2014, 21:20:48 »
Oyyyyyy  :8:
Ne yani bi sene boyunca sokakta kedi görsem sevemiycek miyiimm? :uhu:  :uhu: ama onlar miyavlaarıımm  :8:   
Gel pisi pisi  [wow] Gel pisi pisi  [wow]

Çevrimdışı Kizoku

• Don't Forget 3.Oct.10
  • Moderatör
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 104
  • Watashi wa.. Seigi da!!
    • Profili Görüntüle
    • Kizoku ile 5 Shoujo'su
« Yanıtla #329 : 09 Ağustos 2014, 21:25:23 »
Benim kedim benden kaçıyor. :pist:
Milletinki tepesinde gezer bizimki dönüp de bakmıyor bile!  :uhu: :al2:
-http://i.hizliresim.com/EV2pZA.png