ANOTHER-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: ANOTHER  (Okunma sayısı 6981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Khiosima

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
ANOTHER
« : 26 Şubat 2012, 17:02:37 »
Anime Adı : Another
Anime Türü : Gizem , Korku , Drama , Okul   
Bölüm Sayısı : 12
Anime Yılı : 2012
En son çıkan bölüm : 11. bölüm

26 yıl önce, orta okul üçüncü sınıfta okuyan Misaki adında bir öğrenci vardı. Onur öğrencisiydi aynı zamanda sporda da iyiydi, sınıf arkadaşları arasında popüler olan büyüleyici bir kızdı. Aniden vefat edince, sınıf arkadaşları çok üzülür.Bir gün sınıf arkadaşlarından biri parmağını onun sırasın doğrultarak "Bakın! Misaki ölmemiş işte orda! " diye bağırır.Ardında bütün sınıf hatta öğretmenler bile Misaki hiç ölmemiş gibi davranmaya başlar.Nihayet 3-3 sınıfının mezuniyeti günü gelit çatar.Törenden sonra çektirilen fotoğrafa bakan herkes şok olur.Misaki oradadır.Aradan 26 yıl geçmiştir 1998 yılının baharında Sakakibara Kouichi Toky'dan annesinin doğduğu yer olan Yomiyama'ya taşınır.Annesinin mezun olduğu ortaokulun sınıfına yani 3-3 sınıfına kayıt olur.Akciğerindeki rahatsızlıktan dolayı hastaneye yatmak zorunda kalan Koichi asansörde tek gözünde bandı olan bir kızla karşılaşır.Bodrum katına (morg) inen kız, orada ne işi olduğunu merak eden Koichi'ye "Diğer yarım orada kaldı" cevabını verir ve adının Misaki Mei olduğunu söyleyerek asansörden iner.İyileştikten sonra okula dönen Koichi asansörde karşılaştığı Misaki ile aynı sınıfta olduğunu görünce onunla konuşmak ister.Fakat sınıfta garip bir atmosfer vardır; kimse Misaki'yi görmüyor gibidir.Koichi olayın üzerine gidince arkadaşları ona "Olmayan biri ile uğraşmayı bırak" diyerek onu uyarır.

Peki "olmayan" nedir?

Tanıtım Videosu

Opening 1

Another serisinin 1.bölümü çıkar çıkmaz herkesin ilgisini çekmeyi başardı.İzlemenizi tavsiye ederim  :hero:  :ds:

Çevrimdışı Sabaku No Gaara

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: ANOTHER
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2012, 19:24:05 »
Yeni başladım çok güzel bir anime bayıldııııım  :8: Herkese tavsiye ediyoruum  :haha:

Çevrimdışı NeverSoft

• Moderatör
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2012, 19:50:50 »
Tanitimin  icin tesekkurler ...Konusu ilgincmis.  Ama su olmayani gorme isi ilgincmis. Dikkatimi cekti dalarim bi ara bu animeye de ;D

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2012, 21:23:40 »
1-2 bölüm beğenilmedi ama yeni bölümler geldikçe fikirleri değiştiren bir anime. Hala sevmeyeni olsada bu kadar çok eleştiri ve yorum yapılması da ayrı bir düşünceye sürüklüyor. Şahsen, sevdim. Yeni bölümüde bir an önce çıksa çünkü son bölümdeki ölüm çok iyiydi, hiç ummadıkları şekilde geliştiği için. Her neyse git gide spoiler'a girecek o yüzden burada keseyim.

Çevrimdışı doruk6

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2012, 02:19:42 »
Galiba gerilim türünde izlediğim ilk animeydi. Ben beğendim ve tavsiye ederim ama Misaki Mei ile son kanlı olaylar biraz saçma geldi. Nedenini diyemiyiceğim spoiler vermiş olurum:)

Çevrimdışı NeverSoft

• Moderatör
  • *
  • Karma 21
  • Alınan Beğeni: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2012, 01:03:43 »
Evet animeye daldim ;D kesinlikle cok guzeldi, yer yer baya urperdim  :haha:   Tavsiye ederim.  :hero:

Çevrimdışı remstan

• Seviye 2
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
    • blog
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2012, 02:12:48 »
Hımmmmm yorumları görünce merak ettim. Her ne kadar gerilim tarzında pek izlemesem de buna bir bakacağım.

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Alınan Beğeni: 1
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2012, 22:21:38 »
Gerilim türünde izlediğim ilk seriydi, Another, bu yüzden beklentim yüksekti ama açıkcası sonu beni pek tatmin etmedi. Bazı soru işaretleri kaldı kafamda.  :blm:
Ayrıca;
(click to show/hide)
ANOTHER-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom & Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2012, 00:03:01 »
Şu yaşıma geldim. hayatım boyuncu Korku kategorisinde bir animeyi geçtim.. Film bile izlemedim.(Pek hatırlamıyorum ama. Lise1 de iken izlemiştim bir tane ancak sağlam korku olmasına rağmen dikkatimi çekmemişti. :) ) :)

Neden derseniz gereksiz geldi..  Yani herkesin ilgi duyduğu kategori vardır tabiki.. ama bilmiyorum gerilim ve korku olayları bana gereksiz geliyor. :) Neden derseniz. Hani insan zaten hayatın yoruculuğunda ve stressinde yeterince geriliyor. :) Birde filmle kendini germeye ne gerek var. Normalde gülmeyi çok sevdiğim için, anime ve filmlerde de bu türlere odaklandım.

Aksiyon, Macera, türünde Film ve Animelere yöneldim..

Ama Benim ana kategorilerim.. Komedi ve Romantizm. :)

Romantik Komedi OLunca iş daha tatlı oluyor. :)

Another benim için 23 yıllık hayatımda Korku dalında bir ilk olacak. merak ettim. indirirken ilk bölümünü izledim ve epey hoşuma gitti..

Aslında

Romantik Komedi yi seviyorum ama..
Romantik Korku gibi duran bu anime ile .. Tarihimde bir ilke imza atabilirim inşallah ileriki bölümleride ilk bölümdeki gibi ise,. :)

Teşekkür ederim tanıtım için.. :)
ANOTHER-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)