Naruto 597-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto 597  (Okunma sayısı 2944 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Naruto 597
« : 15 Ağustos 2012, 15:56:59 »
http://www.mangavadisi.net/hemenoku/Naruto/597/3

Kakashi'nin yaptığı analiz sonucunda Tobi'nin sharinganını sonradan aldığı kesinleşti,zaten Tobi'nin sharinganı sürekli açık bir şekilde olduğundan kendisinden olmadığı anlaşılıyordu,Bu yüzden Tobi'nin kim olduğu tahminleri arasında bir tek Izuna kaldı kendimce (iki gözünü de Madara'ya verdiği için.) yine de Tobi bir Uchiha olduğundan şüpheliyim.

Kurama da Naruto'yla anlaşmada son son noktayı koydu görünüşe bakılırsa..Son 1 ayda okuduklarım içinde en iyi manga bölümüydü serinin  biraz ilerlemesine değmiş.:)

Çevrimdışı yuemiy

• Butsubes! Ya-Ha!
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 9
  • Ya-Ha!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Naruto 597
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2012, 16:50:42 »
Tobinin kimliği için bir şey diyemem, ancak o şaringan'ın Obito'ya ait olduğu gün ışığı gibi ortada. Kamui boyutlarının aynı olması bunu kanıtlıyor.

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2012, 17:40:33 »
açıkça birşeydi zaten :D şaşmadım

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2012, 18:00:08 »
Tobi' deki gözün Obito'ya ait olduğu kesin gibi birşey artık. Tobi, Izuna olabilir ama bana Shinobi dünyasında hayal kırıklığına uğramış umutlarını yitirmiş daha önce bahsedilmemiş yada kıytıda köşede gösterilmiş bir karakter gibi geliyor.

Serinin genel gidişatı hakkında da benim şahsi görüşüm: Madara kanlı canlı önümüzde duruyor. Orochimaru geri geldi, toplama bilgisayara dönen, ne bulduysa kendine eklemiş, sage olmuş akıbeti belirsiz bir Kabuto ve savaş başlatan bir Tobimiz var.

Eğer seri devam edecekse bu savaşta Tobi'nin hikayesini görürüz ve Tobi ölür. Madara'nın kolayca harcananacağını sanmıyorum anca çok zor durumda kalıp geri çekilme gibi bir durum olursa( artık serinin gidişatına göre), Orochimaru başka bir plan kurup onu uygulamak için geri çekilirse. (tabi Sasuke'nin düşüncesi ne bilmiyoruz Orochimaru'yu geri getiren o oldu). Bu arada Kabuto da Orochimaru'ya katılabilir (İtachi'nin döngüsünden kurtulursa tabi) , savaşı akatsukinin sonu ve tobi'nin ölümüyle bitirir ondan sonrada Naruto kendi gelişimi için (tabi Uzumakileri aramak içinde) köyden ayrılır (arada bir zaman atlaması vs. olabilir) yeni teknikler geliştirme gibi durumlar olursa seri çok çok uzar gider.

Ama seri uzamayacaksa bu savaş son ise. Tüm düşmanları harcar. Olması ihtimal olan sonu bize gösterip bitirir. (Tabi böyle olursa takipçilerin memnun olacağını düşünmüyorum).
Naruto 597-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler