Konnichi Wa!-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Konnichi Wa!  (Okunma sayısı 3237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SkyRegalia

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Konnichi Wa!
« : 14 Mart 2012, 23:50:25 »
Merhaba herkese. Ben Berkcan, 18 yaşındayım. Anime dünyasına ilk adımımı Star [One Piece] ve TRT [Sailor Moon] ile atmıştım. Belki o zamanlar izlediklerimin anime olduğunu bilmesem de zaman geçtikçe bunun farkına vardım. Aslında bu sitenin adının animekolik olduğu dönemde de üyeydim ama birçoğunuzun beni hatırlamayacağını düşünüyorum. O zamanki nickim Black Dragon'du söylemeden geçemedim, belki hatırlayan birisi çıkar diye.

Doğaüstü ve Fantastik konulu animeler başta olmak üzere izlemediğim tür yok bile denebilir belki de. Burada liste yapmaya biraz üşendiğim için belki merak eden çıkar diye de bir liste linki ekleyeceğim spoilera. Favorilerim One Piece, KHR ve yeni başlayan serilerden SKET Dance bu arada.

Çevrimdışı NaNtokaNaru

• いたち ^/_\^
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 24
  • Alınan Beğeni: 22
  • ええじゃないか
    • Profili Görüntüle
Ynt: Konnichi Wa!
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2012, 04:16:30 »
Hoş geldin denmez o yüzden "tekrar hoş geldin" diyorum Berkcan ^^ Umarım forumda iyi vakit geçirir ve kalıcı olursun :) Ve bakıyorum da Shaman King'i izlemişsin. Nasıl buldun ben çok severdim küçükken :-X

Mastering others is strength. Mastering yourself makes you fearless. Lao TZU
(click to show/hide)

Çevrimdışı LastCross

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2012, 14:34:00 »
NaNtokaNaru arkadaşın dediği gibi hoşgeldin denmez tekrar hoşgeldin denir herhalde :) KHR serisi ve şu sıralar başladığım One Piece de favorilerimdedir.
Ne diyeyim, hoşgeldin yazısı yazmayı pek beceremem.Ben kendimi rezil etmeye başlamadan sana tekrardan hoşgeldin diyip aradan çekileyim ^^  :hi:

Çevrimdışı SkyRegalia

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2012, 20:43:40 »
İkinize de teşekkürler öncelikle. Bir de tekrar hoşbuldum.

NaNtokaNaru, Shaman King'i küçükken Fox Kids'de (Jetix olmuş muydu emin değilim :?) izlerken abartısız şu şekilde ilemiştim.  :ok: Şimdi bakıyorum da bazı ufak eksikleri olsa da halen fazlasıyla güzel gelen bir anime olduğunu söyleyebilirim.

GoogleTagged - Etiketler