Gönderen Konu: Legend of Korra ve From Up on Poppy Hill Annie ödülüne aday-"Anitr Haberler"  (Okunma sayısı 3110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı panres

  • yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • İleti: 1281
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Cinsiyet: Bayan
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Mesajı Paylaş
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
-http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/15c21168b1908d5437099573fc9156d61354572368_large.jpg



Uluslararası film topluluğu 40.sı düzenlenen Annie ödüllerinin adaylarını açıkladı. Kazananlar  2 Şubat 2013 Los Angeles UCLA Royce Salonunda Annie Ödülleri alacaklar.

Yapım Kategorisi
En İyi Animasyon Filmi

Brave – Pixar Animation Studios
Frankenweenie – The Walt Disney Studios
Hotel Transylvania – Sony Pictures Animation
ParaNorman – Focus Features
Rise of the Guardians – DreamWorks Animation
The Pirates! Band of Misfits – Aardman Animations
The Rabbi’s Cat – GKIDS
Wreck-It Ralph – Walt Disney Animation Studios



En İyi Annie Ödülü Animasyon Özel yapım

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 – Warner Bros. Animation
Before Orel – Trust – Starburns Industries, Inc.
Despicable Me: Minion Mayhem – Illumination Entertainment
Disney Tron: Uprising – Beck’s Beginning – Disney TV Animation
Dragons: Gift of the Night Fury – DreamWorks Animation
Justice League: Doom – Warner Bros. Animation


En İyi Kısa Animasyon Konusu

Brad and Gary – Illumination Entertainment
Bydlo – National Film Board of Canada
Eyes on the Stars – StoryCorps
Goodnight Mr. Foot – Sony Pictures Animation
Kali the Little Vampire – National Film Board of Canada
Maggie Simpson in ‘The Longest Daycare’ – Gracie Films in Association with 20th Century Fox TV
Paperman – Walt Disney Animation Studios
The Simpsons – ‘Bill Plympton Couch Gag’ – Gracie Films in Association with 20th Century Fox TV



En İyi Animasyon Televizyon Reklamı

Aday yok



Okul öncesi ve genel izleyici için en iyi televizyon animasyon yapım

Bubble Guppies ‘A Tooth on the Looth’ – Nickelodeon Animation Studios
Chuggington ‘Magnetic Wilson’ – Ludorum
Jake & The Never Land Pirates ‘Peter Pan Returns’ – Disney TV Animation
Doc McStuffins ‘The Right Stuff’ – Disney TV Animation
Justin Time ‘Marcello’s Meatballs’ – Guru Studio


Çocuklar İçin En İyi Animasyon Televizyon Yapım

Adventure Time ‘Princess Cookie’ – Cartoon Network Studios
Dragons: Riders of Berk ‘How to Pick Your Dragon’ – DreamWorks Animation
LEGO Star Wars ‘The Empire Strikes Out’ – Threshold Animation Studios
Penguins of Madagascar ‘Action Reaction’ – Nickelodeon Animation Studios
SpongeBob SquarePants ‘It’s a SpongeBob Christmas!’ – Nickelodeon Animation Studios
The Amazing World of Gumball ‘The Job’ – Turner Broadcasting System Europe, Ltd.
The Fairly OddParents ‘Farm Pit’ – Nickelodeon Animation Studios
The Legend of Korra ‘Welcome to Republic City’/’A Leaf in the Wind’ – Nickelodeon Animation Studios



En İyi Genel İzleyici Televizyon Animasyon Yapım

Archer ‘Space Race, Part 1’ – Weissman Markovitz Communications for FX
Bob’s Burgers ‘Earsy Rider’ – 20th Century Fox TV
Motorcity ‘Blond Thunder’ – Disney TV Animation
MAD ‘FrankenWinnie/ParaMorgan’ – Warner Bros. Animation
Robot Chicken ‘DC Comics Special’ – Stoopid Buddy Studios
South Park ‘Raising the Bar’ – Central Productions


Animasyon Video Oyunu

Borderlands 2 – Gearbox Software
Family Guy – Back to the Mutiverse – Heavy Iron Studios
Journey – Sony Computer Entertainment America
Skullgirls – Lab Zero Games


En İyi Öğrenci Filmi

Can We Be Happy Now – Tahnee Gehm
Defective Detective – Avner Geller & Steve Lewis
Head Over Heels – Timothy Reckart
I Am Tom Moody – Ainslie Henderson
Ladies Knight – Joseph Rothenberg
Origin – Jessica Poon
The Ballad of Poisonberry Pete – Karen Sullivan
Tule Lake – Michelle Ikemoto



BİREYSEL BAŞARI KATEGORİSİ

Animasyon efekti ve Animasyon yapımı(Animated Effects in an Animated Production)


Andrew Nawrot, Joe Gorski, Grant Laker – ‘ParaNorman’ – Focus Features
Andrew Schneider ‘Ice Age: Continental Drift’ – Blue Sky Studios
Andy Hayes, Carl Hooper, David Lipton – Rise of the Guardians – DreamWorks Animation
Bill Watral, Chris Chapman, Dave Hale, Keith Klohn, Michael K. O’Brien ‘Brave’ – Pixar Animation Studios
Brett Albert – ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Jihyun Yoon – ‘Madagascar 3: Europe’s Most Wanted’ – DreamWorks Animation
Joel Aron – ‘Star Wars: The Clone Wars’ – Lucasfilm Animation Ltd.



Animasyon Efekti Live Action Yapım

Jerome Platteaux, John Sigurdson, Ryan Hopkins, Raul Essig, Mark Chataway ‘The Avengers’ – Industrial Light & Magic
Stephen Marshall, Joseph Pepper, Dustin Wicke ‘The Amazing Spider-Man’ – Columbia Pictures/Sony Pictures Animation
Sue Rowe, Simon Stanley-Clamp, Artemis Oikonomopoulou, Holger Voss, Nikki Makar, Catherine Elvidge ‘John Carter’ – Cinesite
Willi Geiger, Rick Hankins, Florent Andorra, Florian Witzel, Aron Bonar ‘Battleship’ – Industrial Light & Magic



Karakter animasyonu,Televizyon animasyonu Yapımı(Character Animation in an Animated Television/Broadcast Production)

Dan Driscoll ‘SpongeBob SquarePants: It’s a SpongeBob Christmas!’ – Nickelodeon Animation Studios
Jennifer Dickie ‘Justin Time: Yodel Odel Day’ – Guru Studio
Keith Kellogg ‘Star Wars: The Clone Wars: Revenge’ – Lucasfilm Animation Ltd.
Forrest Savelen ‘SpongeBob SquarePants: It’s a SpongeBob Christmas!’ – Nickelodeon Animation Studios
Shi Zimu ‘Dragons: Riders of Berk’ – DreamWorks Animation
Sihanouk Marinona ‘Before Orel: Trust’ – Starburns Industries, Inc.
Teri Yam ‘Dragons: Riders of Berk’ – DreamWorks Animation
Yan Jiazhuang ‘Dragons: Riders of Berk’ – DreamWorks Animation


Karakter Animasyon Özel Yapım(Character Animation in a Feature Production)

Dan Nguyen ‘Brave’ – Pixar Animation Studios
David Pate ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Jaime Landes ‘Brave’ – Pixar Animation Studios
Phillppe LeBrun ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Pierre Perifel ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Travis Hathaway ‘Brave’ – Pixar Animation Studios
Travis Knight “ParaNorman’ – Focus Features
Will Becher ‘The Pirates! Band of Misfits’ – Aardman Animations




Karakter Animasyon  Live Action Yapım

Erik de Boer, Amanda Dague, Matt Brown, Mary Lynn Machado, Aaron Grey ‘Life of Pi – Orangutan’ – Rhythm & Hues Studio
Erik de Boer, Matt Shumway, Brian Wells, Vinayak Pawar, Michael Holzl ‘Life of Pi – Tiger’ – Rhythm & Hues Studio
Jakub Pistecky, Maia Kayser, Scott Benzu, Steve King, Kiran Bhat ‘The Avengers’ – Industrial Light & Magic
Mike Beaulieu, Roger Vizard, Atushi Sato, Jackie Kochler, Derek Esparza, Richard Smith, Mac Tyrie – Columbia Pictures – THE AMAZING SPIDER-MAN – Sony Pictures Animation



Televizyon Karakter Tasarım Yapım

Andy Bialk ‘Dragons: Riders of Berk: Alvin and the Outcasts’ – DreamWorks Animaton
Andy Suriano ‘DC Nation-Plastic Man: The Many and the Fowl’ – Big Hair Productions, Inc.
Bryan Konietzko, Joaquim Dos Santos, Ryu Ki-Hyun, Kim Il Kwang, Kim Jin Sun ‘The Legend of Korra: Welcome to Republic City’ – Nickelodeon Animation Studios
“C” Raggio IV ‘Kick Buttowski: Petrified’ – Disney TV Animation
Derrick Wyatt, Chap Yaep, Steven Choi ‘Ben 10: Omniverse: The More Things Change, Pt. 2’ – Cartoon Network Studios
Gordon Hammond ‘T.U.F.F. Puppy: Dudley Do-Wrong’ – Nickelodeon Animation Studios
Robert Valley ‘Disney Tron: Uprising: The Renegade, Part I’ – Disney TV Animation
Thaddeus Paul Cauldron ‘Secret Mountain Fort Awesome: Secret Mountain Uncle Grandpa’- Cartoon Network Studios



Özel Karakter Tasarımı Animasyon Yapım

Bill Schwab, Lorelay Bove, Cory Loftis, Minkyu Lee ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Carlos Grangel ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Carter Goodrich ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Craig Kellman ‘Madagascar 3: Europe’s Most Wanted’ – DreamWorks Animation
Heidi Smith ‘ParaNorman’ – Focus Features
Yarrow Cheney, Eric Guillon, Colin Stimpson ‘Dr. Seuss’ The Lorax’ – Illumination Entertainment



Televizyon Animasyonu Yapım yönetmeni

Howie Parkins ‘Jake and The Never Land Pirates: Peter Pan Returns!’ – Disney TV Animation
John Eng ‘Dragons: Riders of Berk: Animal House’ – DreamWorks Animation
Mark Cabalero, Seamus Walsh ‘SpongeBob SquarePants: It’s a Spongebob Christmas’’ – Nickelodeon Animation Studios
Mic Graves ‘The Amazing World of Gumball: The Job’ – Turner Broadcasting System Europe Ltd.
Michael Chang ‘Teenage Mutant Ninja Turtles: Never Say Xever’ – Nickelodeon Animation Studio
Zack Keller ‘Dick Figures: Kung Fu Winners’ – 6 Point Media



Özel Animasyon Yapım Yönetmeni

Genndy Tartakovsky ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Johan Sfar, Antoine Delesvaux ‘The Rabbi’s Cat – GKIDS
Remi Bezancon, Jean-Christophe Lie ‘Zarafa’ – GKIDS
Rick Moore ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Sam Fell, Chris Butler ‘ParaNorman’ – Focus Features



Televizyon Animasyonu Müzik Yapımı

Adam Berry ‘Penquins of Madagascar: Private and the Winky Factory’ – Nickelodeon Animation Studios
Alf Clausen ‘The Simpsons: Treehouse of Horror XXIII’ – Gracie Films in Association with 20th Century Fox TV
Frederik Wiedmann ‘Green Lantern The Animated Series: Into the Abyss’ – F. Wiedmann, Composer
Guy Moon ‘T.U.F.F. Puppy: Really Big Mission’ – Nickelodeon Animation Studios
John Paesano ‘Dragons: Riders of Berk: How to Pick Your Dragon’ – DreamWorks Animation
Michael Rubin ‘Bubble Guppies: Bubble Puppy’s Fin-tastic Fairytale!’ – Nickelodeon Animation Studios



Özel Animasyon Müzik Yapımı

Alexandre Desplat ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Bruce Retief ‘Adventures in Zambezia’ – Saltzman Communications
Henry Jackman ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Joel McNeely, Brendan Milburn, Valerie Vigoda ‘Secret of the Wings’ – DisneyToon Studios
John Powell, Adam Schlesinger, Ester Dean ‘Ice Age: Continental Drift’ – Blue Sky Studios
John Powell, Cinco Paul ‘Dr. Seuss’ The Lorax’ – Illumination Entertainment
Mark Mothersbaugh ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Patrick Doyle, Mark Andrews, Alex Mandel ‘Brave’ – Pixar Animation Studios


Televizyon Animasyon Tasarım Yapım

Alberto Mielgo ‘Tron: Uprising: The Stranger’ – Disney TV Animation
Ian Worrel ‘Gravity Falls – Tourist Trapped’ – Disney TV Animation
Lynna Blankenship, Sean Coons, Hugh Macdonald, Debbie Peterson, Charles Ragins, Lance Wilder, Darrel Bowen, John Krause, Kevin Moore, Brent M. Bowen, Brice Mallier, Steven Fahey, Dima Malanitchev, Karen Bauer, Eli Balser, Anne Legge – ‘The Simpsons: Moe Goes From Rags to Riches’ – Film Roman
Nick Jennings, Martin Ansolebehere, Sandra Calleros, Ron Russell, Santino Lascano, Derek Hunter, Catherine E. Simmonds – ‘Adventure Time – The Hard Easy’ – Cartoon Network Studios
Peter Martin, Chris Grine, Ira Baker, Ramon Olivera, Scott Brown ‘hoops & yo yo’s Haunted Halloween’ – Hallmark
Scott Brandon James, Lee Keith ‘Justin Time: The Rubbery Dumplings’ – Guru Studio



Özel Animasyon Tasarım Yapım

Kendal Cronkhite-Shaindlin, Shannon Jeffries, Lindsey Olivares, Kenard Pak ‘Madagascar 3: Europe’s Most Wanted’ – DreamWorks Animation
Marcello Vignali ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Nash Dunnigan, Arden Chen, Jon Townley, Kyle McNaughton ‘Ice Age: Continental Drift’ – Blue Sky Studios
Nelson Lowry, Ross Stewart, Pete Oswald, Ean McNamara, Trevor Dalmer ‘ParaNorman’ – Focus Features
Norman Garwood, Matt Berry ‘The Pirates! Band of Misfits’ – Aardman Animation
Patrick Hanenberger, Max Boas, Jayee Borcar, Woonyoung Jung, Perry Maple, Peter Maynez, Stan Seo, Felix Yoon ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Rick Heinrichs ‘Frankenweenie’ – The Walt Disney Studios
Steve Pilcher ‘Brave’ – Pixar Animation Studios



Televizyon Animasyonu hikaye yapımı (Storyboarding in an Animated Television/Broadcast Production)

Andy Kelly ‘Doc McStuffins: Righty-On-Lefty’ – Disney TV Animation Cole Sanchez, Rebecca Sugar ‘Adventure Time: Lady & Peebles’ – Cartoon Network Studios
Doug Lovelace ‘Dragons: Riders of Berk: Portrait of Hiccup as a Buff Man’ – DreamWorks AnimationHolly Forsyth ‘Sofia the First: Once Upon a Princess’ – Disney TV Animation
Irineo Marramba, Ciro Nieli ‘Teenage Mutant Ninja Turtles: I Think His Name is Baxter Stockman’’ – Nickelodeon Animation Studios
Robert Valley, Kalvin Lee ‘Tron: Uprising: The Reward’ – Disney TV Animation
Ryan Kramer, Paul Linsley, Kenji Ono, Le Tang, Alice Herring, Mike Mullen, Aaron Hammersley ‘Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness: Enter the Dragon’ – Nickelodeon Animation Studios
Tom Herpich, Skyler Page ‘Adventure Time: Goliad’ – Cartoon Network Studios



Özel animasyon Hikaye Yapım

Emmanuela Cozzi ‘ParaNorman’ – Focus Features
Johanne Matte ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Leo Matsuda ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Lissa Treiman ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Rob Koo ‘Madagascar 3: Europe’s Most Wanted’ – DreamWorks Animation


Televizyon Animasyonu seslendirmen/yapım

James Patrick Stuart as Private ‘Penguins of Madagascar: High Moltage’ – Nickelodeon Animation Studios
Jeff Bennett as Keswick ‘T.U.F.F. Puppy: Pup Daddy’ – Nickelodeon Animation Studios
Jessica Walter as Malory Archer ‘Archer: Lo Scandolo’ – Weissman Markovitz Communications for FX Network
Kevin Michael Richardson as Willem Viceroy ‘Randy Cunningham: 9th Grade Ninja: Gossip Boy’ – Disney TV Animation
Kristen Schaal as Mabel Pines ‘Gravity Falls: Tourist Trapped’ – Disney TV Animation
Mae Whitman as April O’Neil – ‘Teenage Mutant Ninja Turtles: Rise of the Turtles’ – Nickelodeon Animation Studios
Sam Witwer as Darth Maul ‘Star Wars: The Clone Wars: Revenge’ – Lucasfilm Animation Ltd.
Tom McGrath as Skipper ‘Penguins of Madagascar: The Otter Woman’ – Nickelodeon Animation Studios


Özel Animasyon Seslendirmen Yapımı

Adam Sandler as Dracula ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Alan Tudyk as King Candy ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios
Atticus Shaffer as “E”Gore ‘Frankenweenie’ – The Walt Disney Studios
Catherine O’Hara as Weird Girl ‘Frankenweenie’ – The Walt Disney Studios
Imelda Staunton as Queen Victoria ‘The Pirates! Band of Misfits’ – Aardman Animations
Jim Cummings as Budzo ‘Adventures in Zambezia’ – Saltzman Communications
Jude Law as Pitch ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Kelly MacDonald as Merida ‘Brave’ – Pixar Animation Studios


Televizyon Animasyonu Yazarı /Yapım

Doug Langdale – Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness: Kung Fu Day Care’ – Nickelodeon Animation Studios
Eric Horsted – Futurama: The Bots and the Bees’ – Gracie Films in Association with 20th Century Fox TV
Gabe Garza – ‘Penguins of Madagascar: Endangerous Species’ – Nickelodeon Animation Studios
Ian Maxtone-Graham, Billy Kimball ‘The Simpsons: How I Wet Your Mother’ – Gracie Films in Association with 20th Century Fox TV
Kacey Arnold – ‘Robot and Monster: The Blimp’ – Nickelodeon Animation Studios
Mike Teverbaugh, Linda Teverbaugh – Dragons: Riders of Berk: Animal House’ – DreamWorks Animation
Stephanie Gillis ‘The Simpsons: A Tree Grows in Springfield’ – Gracie Films in Association with 20th Century Fox TV
Trey Parker – ‘South Park: Jewpacabra’ – Central Productions


Özel animasyon yazar /yapım

Chris Butler – ParaNorman – Focus Features
Gideon Defoe – The Pirates! Band of Misfits – Aardman Animations
Hayao Miyazaki, Keiko Niwa, Karey Kirkpatrick – From Up on Poppy Hill – GKIDS
John August – Frankenweenie – The Walt Disney Studios
Mark Andrews, Steve Purcell, Brenda Chapman, Irene Mecchi -
Brave – Pixar Animation Studios
Phil Johnston, Jennifer Lee – Wreck-It Ralph – Walt Disney Animation Studios


Televizyon Animasyonu Editör /yapım (Editorial in an Animated Television Production)

Bret Marnell ‘Puss in Boots: Three Diablos’ – DreamWorks Animation
Chris Hink ‘Robot and Monster: Cheer Up Mr. Wheelie’ – Nickelodeon Animation Studios
Hugo Morales, Adam Arnold, Davrik Waeden, Otto Ferraye ‘Kung Fu Panda: ‘Monkey in the Middle’ – Nickelodeon Animation Studios
Hugo Morales, Adam Arnold, Davrik Waeden, Otto Ferraye ‘Kung Fu Panda – Enter the Dragon’ – Nickelodeon Animation Studios
Jason Tucker ‘Star Wars: The Clone Wars: Revival’ – Lucasfilm Animation Ltd.
Lynn Hobson ‘Dragons: Riders of Berk: Animal House’ – DreamWorks Animation
Pieter Kaufman ‘Sofia the First: Once Upon a Princess’ – Disney TV Animation
Steffie Lucchesi, Matt Steinauer, May Blaisdell ‘Dan Vs Monster Under The Bed’ – Film Roman


Özel animasyon Editör yapım

Catherine Apple ‘Hotel Transylvania’ – Sony Pictures Animation
Joyce Arrastia ‘Rise of the Guardians’ – DreamWorks Animation
Mark Rosenbaum ‘Secret of the Wings’ – DisneyToon Studios
Nicholas A. Smith, ACE, Robert Graham Jones, ACE, David Suther ‘Brave’ – Pixar Animation Studios
Tim Mertens ‘Wreck-It Ralph’ – Walt Disney Animation Studios


JÜRİ  ÖDÜLLERİ

Winsor McCay ÖDÜLÜ: Oscar Grillo, Terry Gilliam, Mark Henn
June Foray:Howard Green
Ub Iwerks:Toon Boom Animation Pipeline


Kaynak

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AniTR Fansub'tan  alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: panres (yeliz-art)

Linkback: https://anitr.com/forum/legend-of-korra-ve-from-up-on-poppy-hill-annie-odulune-adayanitr-haberler-t3251.0.html
-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Gimayas

  • Seviye 1
  • *
  • İleti: 10
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Mesajı Paylaş
    • Profili Görüntüle
umarım the legend of the korra alanında bir başarı kazanabilir çünkü avatar animesini çok sevmişimdir  :haha: emeğine sağlık çokda uğraşmışsın  :ok:

Çevrimdışı Wizy

  • Yönetici
  • *
  • İleti: 1052
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 207
  • Cinsiyet: Bay
  • Anitr.Com
    • Mesajı Paylaş
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
From Up On Poppy Hill - Studio Chibi  Gayet normal. Artık şaşırmamak gerekiyor.  :hero:

Çevrimdışı Jin-Tan

  • "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • İleti: 487
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Cinsiyet: Bay
  • Do Not Fuck With Us
    • Mesajı Paylaş
    • Profili Görüntüle
From Up On Poppy Hill - Studio Chibi  Gayet normal. Artık şaşırmamak gerekiyor.  :hero:

Aynen Öyleeeeeeeee


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

xx
"Steins;Gate" yaklaşan mangaya yeni karakter eklendi-"Anitr Haberler"

Başlatan panres

1 Yanıt
3118 Gösterim
Son İleti 11 Ekim 2012, 22:40:53
Gönderen: CloudT
xx
"One Piece Film Z" şarkıcısı Avril Lavigne-"Anitr Haberler"

Başlatan panres

4 Yanıt
3706 Gösterim
Son İleti 25 Ekim 2012, 21:10:39
Gönderen: herogue
xx
Tokyo Uluslararası 2013 Anime Fuarı-"Anitr Haberler"

Başlatan panres

2 Yanıt
2590 Gösterim
Son İleti 12 Nisan 2013, 23:01:17
Gönderen: panres
xx
One Piece Manga 68.sayısı 4 milyon baskı.-"Anitr Haberler"

Başlatan panres

3 Yanıt
2686 Gösterim
Son İleti 04 Kasım 2012, 21:48:29
Gönderen: ibodi
xx
Hayao Miyazaki Japonyadan 2. kültürel onur ödülü -"Anitr Haberler"

Başlatan panres

0 Yanıt
1879 Gösterim
Son İleti 31 Ekim 2012, 19:09:16
Gönderen: panres
 


Ynt: Legend of Korra ve From Up on Poppy Hill Annie ödülüne aday-"Anitr Haberler"

Ynt: Legend of Korra ve From Up on Poppy Hill Annie ödülüne aday-"Anitr Haberler"