AniTR Manga > Manga Genel

Manga İndirme Rehberi

(1/3) > >>

Turkuaz:
DomDomSoft Manga Downloader
Program Hakkında Açıklama:
Bu program sayesinde hem Türkçe hemde yabancı dillerde popüler manga okuma sitelerindeki mangaların tümünü zahmetsizce indirebilirsiniz.En büyük avantajı indireceğiniz manga serilerini yada bölümlerini seçtikten sonra siz istediğiniz şeyle meşgul olurken bir yandan mangalarınız inmiş oluyor.
İndirme sınırı yok ve aynı anda istediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır:
Öncelikle indirdiğinizde program güncel olmayabilir.Program otomatik olarak yeni güncellemeler geldikçe size onay vermeniz için sorar.Güncelemek için bir tık yapmanız yeterli.(Çok kısa bir sürede kendi kendini günceller)
Programı açtıktan sonra resimde gördüğünüz yerden ayarlara gelin:

Manga Sites'i seçip dili ayarlayın.Aşağıda o dilde hangi sitelerin mangalarını indirebileceğiniz çıkacak.İndirmek istediğiniz siteleri seçin.

İstediğiniz seriyi seçtikten sonra indirme sayfası açılacak:

Programı İndirme Linki:
(click to show/hide)http://services.domdomsoft.com/MangaDownloader/download/DomDomSoftMangaDownloader_5.3_Installer.exe(Güncel+)
Konu ve anlatım: bhdr_kzdrm'ya aittir.
Kendim de bir açıklama hazırlamştm ama karşılaştırınca bunun çok daha açıklayıcı olduğunu farkettim ^^

Nerdeyse bir yıldır kullanıyorum çok yararlı bir program gerçekten ^^

Yeni sürümleri çıkmıştır kurduktan sonra güncellemeyi unutmayın.

alkım:
Çok iyiymiş yaa buu ::)

Dromenda:
Evet bende bunu kullanıyorum, gayet hoş oluyor. Paylaşım için teşekkürler ^-^

CloudT:
Yeni fark ediyorum. Kullanışlı gözüküyor, indirip deneyeceğim. Türkçe dahi indiriyorsa raw olarak indirmede hiç sorun yaşamaz sanırım.

Eline sağlık. ^o^

Turkuaz:
Rica ederim ^^'

@CloudT; evet Türkçe olarak sadece Turkcraft'tan indirebiliyoruz ama ingilizce ya da raw indirmek için daha çok site alternatifimiz de var  =)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git