merhaba anime severler-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: merhaba anime severler  (Okunma sayısı 6222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
merhaba anime severler
« : 04 Temmuz 2012, 22:49:23 »
herkese selam   :hi: 15 yaşındayım, anime'ye daha 6 ay oldu başlayalı naruto sayesinde başladım diyebilirim onun komiklikleri ve animedeki espirileri çok beğeniyorum eğer narutonun chuunin sınavındaki halini görmesem büyük ihtimalle daha anime ve manganın ne olduğu bilmiyor olacaktım  zaten arkadaşlarım arasında tek bilen ben varım  :hero:

sevdiğim animeler:
facorim :naruto,bleach,
küçükken anime olduğunu bilmeyip izlediğim pokemon yu-gi-oh-beyblade ve daha niceleri :muzik:

sonra bu siteyi buldum, bağımlılık yarattı site ne istersen var benim aradığım  tabi
umarım arkadaşlarım bile olur diyorum (sitede)  siteyi kuranlara teşekkür ediyorum böyle güzel siteyi kurdukları ve biz animeci ve mangacı insanları buluşturdukları için baya uzun oldu galiba :D

Çevrimdışı bdkocan

• AniTr
  • Seviye 8
  • *
  • Karma 15
  • Alınan Beğeni: 0
  • Dream of Life...
    • Profili Görüntüle
Ynt: merhaba anime severler
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2012, 23:11:32 »
Aslında kısa bir yazıydı. Uzun zamandır tanışma mesajlarına cevap vermemiştim. Hoşgeldin foruma umarım kalıcı olursun  :ok:
merhaba anime severler-http://i.imgur.com/82L6j.png

İmza için Merue'ye Teşekkürler!

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2012, 00:04:58 »
aslında daha yazıcaktım ama yazmadım çok fazla olur diye, evet kalıcı olmayı umuyorum siteyi çok sevdim   :8: durmadan giriyom   :muzik:   narutonun sınavdayken burnu falan akıyodu çok hoşuma gitmişti  :haha:

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2012, 07:54:00 »
foruma hoşgeldin. :)

uzun soluklular bağlamış olabilir ama izlemen gereken kısa animelerde 13-26 bölümlük olanlar.. :) Uzunların yanında kısalarada başlamanı öneririm. :)

Anime konusunda komedi seviyorsun gibi hissettim. :) Ama diğerleri hakkında bilgi vermemişsin. :) Daha ayrıntılı bahsedersen herkes yardımcı olur anime konusunda .. :) çünkü hala izlemen gereken mükemmel animeler var. ;)
merhaba anime severler-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2012, 13:46:51 »
sağol öncelikle ,  komedi, bol aksiyon, korku olabilir ,shoenen (galiba böyle yazılıyo diye tahmin ediyorum)
bunlar favorilerim

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2012, 14:04:34 »

Baka to Test to Shoukanjuu serisi, komedi dalında

Bakuman serisi (komedi, shounen ve romantizm içerir. mangaların nasıl yapıldığını anlatıyor günlük yaşantı ile güzel bir seridir. romantizm ve komedi seversen izle derim, )

Beelzebub, Aksiyon, komedi, shounen hepsi vardır ve epeyde güzeldir kendisi :) ilk bölümden komedisi başlıyor zaten :D

Claymore, shounen aksiyon ve kan falan işte. :D Miden kaldırırsa izle derim. :D o kadar ağır değil aslında ama güzel bir seridir kendisi . :D

Mayo Chiki! , içinde ecchi olan bir komedi. :) istersen izle istersen izleme ;)

Mirai Nikki (TV), psikopatça bir aşkı anlatıyor. :) Ne demek istediğimi en geç 2. bölümde anlamış olursun. :D

korku olarak another der herkes ama Another korku barındırmıyor içerisinde.. evet güzel bir seri ama korku değil maalesef..  another için gerilim diyebilirim. ilk bölümler ve son bölümler süper gerilim.. karanlıkta ve ses sistemi ile süper oluyor. :D tavsiye ederim. :)
merhaba anime severler-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı alkım

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 8
  • Alınan Beğeni: 2
  • Ashes to ashes, dust to dust
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2012, 15:21:40 »
Siteye hoşgeldin umarım iyi vakit geçirir ve kalıcı olursun

Sana izlemeni önerdiğim animelerden biri Death Note kesinlikle izlemelisin zaten 37 bölüm  :kt:
merhaba anime severler-http://i823.photobucket.com/albums/zz151/reborn99/user%20bars/Lightyagamiuserbar.jpg Light Yagami Fan Grubu[/url]
merhaba anime severler-http://i41.tinypic.com/24crt6c.png

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2012, 15:39:49 »

Baka to Test to Shoukanjuu serisi, komedi dalında

Bakuman serisi (komedi, shounen ve romantizm içerir. mangaların nasıl yapıldığını anlatıyor günlük yaşantı ile güzel bir seridir. romantizm ve komedi seversen izle derim, )

Beelzebub, Aksiyon, komedi, shounen hepsi vardır ve epeyde güzeldir kendisi :) ilk bölümden komedisi başlıyor zaten :D

Claymore, shounen aksiyon ve kan falan işte. :D Miden kaldırırsa izle derim. :D o kadar ağır değil aslında ama güzel bir seridir kendisi . :D

Mayo Chiki! , içinde ecchi olan bir komedi. :) istersen izle istersen izleme ;)

Mirai Nikki (TV), psikopatça bir aşkı anlatıyor. :) Ne demek istediğimi en geç 2. bölümde anlamış olursun. :D

korku olarak another der herkes ama Another korku barındırmıyor içerisinde.. evet güzel bir seri ama korku değil maalesef..  another için gerilim diyebilirim. ilk bölümler ve son bölümler süper gerilim.. karanlıkta ve ses sistemi ile süper oluyor. :D tavsiye ederim. :)

teşekkürler önerilerin için  :ok:

Son Ekleme: 05 Temmuz 2012, 15:42:26
Siteye hoşgeldin umarım iyi vakit geçirir ve kalıcı olursun

Sana izlemeni önerdiğim animelerden biri Death Note kesinlikle izlemelisin zaten 37 bölüm  :kt:

sağol, death note'u biliyorum çok ünlü bir anime    :8:

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2012, 18:09:03 »
Hoşgelmişsin. :hi:

Ben de ciddi anlamda anime izlemeye Naruto'yla başlamıştım.:) Naruto'ya ek olarak onun tarzında, ninja dövüşlerinin ve jutsularının olduğu Brave 10 diye 12 bölümlük kısa bir seri var,belki Naruto kadar beğenmezsi ama izlersen hoşuna gidecektir.:)

Bunun haricinde Fairy Tail,Full Metal Alchemist,Basilisk ve Busou Renkin'i izlemeni öneririm.Hem shounen hem de komedi ağırlıklı izlemek istiyorsan da Beelzebub güzel animedir.:)

Ben de bu forumda yeniyim,Umarım iyi vakit geçirirsin.Kalıcı olman dileğiyle.:)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2012, 18:18:20 »
sağol :D ,Full Metal Alchemist komik  :haha: izledim onu  önerilerin içinde teşekkürler  :ok:

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
« Yanıtla #10 : 05 Temmuz 2012, 19:25:50 »
Hoşgeldin! ^^
Anladığım kadarıyla komedi türünden hoşlanıyorsun, o zaman Beelzebub'ı kesinlikle izlemelisin/okumalısın ayrıca Katekyo Hitman Reborn ile D. Gray Man'i de tavsiye ederim. *-*
Forumda iyi eğlenceler. :)
merhaba anime severler-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom & Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2012, 19:31:08 »
Hoşgeldin! ^^
Anladığım kadarıyla komedi türünden hoşlanıyorsun, o zaman Beelzebub'ı kesinlikle izlemelisin/okumalısın ayrıca Katekyo Hitman Reborn ile D. Gray Man'i de tavsiye ederim. *-*
Forumda iyi eğlenceler. :)

sağol, d.gray man'i biliyom ordaki en sevdiğim karakter krory :haha: çok komik  tavsiyelerin için teşekkürler  :ok:

Çevrimdışı Selin20

• Seviye 7
  • *
  • Karma 8
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2012, 23:27:29 »
 [hosgeldin]
Kalıcı olman dileğiyle iyi forumlar^^
İmza yapacak biri arıyorum.

Çevrimdışı sasukEms