Merhabalar-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Merhabalar  (Okunma sayısı 3776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ersin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Merhabalar
« : 02 Eylül 2013, 12:25:20 »
Forumun sohbet kısmında da yazdım. Yardımınızı bekliyorum.
İlk kez anime izleyeceğim. Tavsiye olarak "anime high school of the dead " izle diye yazdı arkadaşlar.
Sitede arattım ama bulamadım. Bağlantı adresini verebilir misiniz ?

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merhabalar
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2013, 13:51:12 »
Merhaba hoşgeldiniz,
Sitemizde kendi fansub çalışmalarımız dışında pek fazla anime bulunmamaktadır. Kendi çalışmalarımıza da http://www.anitr.com/forum/index.php?action=downloads;cat=81 bu adresten ulaşabilirsiniz. Bunlar arasından yeni başlayanlar için önermem gerekirse Ookami Kodomo no Ame to Yuki güzel ve sanatsal bir filmdir.
Ama genel olarak yeni başlayanlar için daha eski ve hit yapmış animelerle başlamanız daha iyi olacaktır. Onları da sitemizde olmadığı için ancak arama motorlarında arayarak bulabilirsiniz.
Hoşlandığınız, ilginizi çeken türleri belirtirseniz(Tür konusunda izlediğiniz normal film ve dizilerden yola çıkabilirsiniz) o türlerde beğenilen animeleri önerebilirim ve başka önerenler de çıkacaktır. 
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Merhabalar-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı ersin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2013, 21:01:36 »
İlginiz için teşekkürler.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2013, 00:34:46 »
Hoşgeldin!

Sohbet kısmında yaşının 27 olduğunu söylemiştin, bu yüzden ilk başta daha sert serilerden başlamanı öneririm. Daha sonra anime kavramı tam olarak oturacağı için daha hafif ve sempatik serilere de yönelebilirsin :D

Zevklerini tam olarak bilemediğim için tam olarak bir tavsiyede bulunmam zor, beğendiğin türleri söylersen ona göre uygun bir seri tavsiye edebilirim.

Fakat her şeyden önce Fullmetal Alchemist'i izlemeni kesinlikle öneririm. İlk kez anime seyrettiğin için, animelerdeki fantastik dünyalar ve karakterler ilk başlarda saçma gelebilir fakat tek yapman gereken kendini hikayenin akışına bırakmak. Animelerde anlatılan hikayeler muhteşemdir.

Benim adım da abrek, memnun oldum  :hi:

Çevrimdışı ersin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2013, 08:57:57 »
Tam bir hayalperestimim diyebilirim. "Ookami Kodomo no Ame to Yuki" filmini izledim ve hiç bir yerde durupta olur mu öyle şey diye düşünmedim. Ayrıca romantik komediler ve aile filmleri de çok hoşuma gider. Bende memnun oldum Abrek.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2013, 09:10:55 »
Üzgünüm, işlerimden dolayı online olamadım ve biraz geç kaldı cevap :D

Romantik komedi olarak tavsiye edebileceğim bir çok tür var fakat öncelikle ''İtazura Na Kiss'' ile başlayıp daha sonra biraz daha hafif olan ''Toradora'' ile devam edebilirsin.

Karakterlere daha çok önem verilsin diyorsan, benimde geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başlayıp çok keyif alarak izlediğim bir anime olan ''Nana''yı izleyebilirsin, kesinlikle beğeneceğinden eminim.

Aile ile birlikte izlenebilecek bir çok anime var, üstte belirttiklerimi de rahatlıkla ailen ile birlikte izleyebilirsin. Buna ek olarak benim efsane olarak gördüğüm filmlerden ''Howl's Moving Castle/Yürüyen Şato'' ve ''Spirited Away/Ruhların Kaçışı'' izleyebilirsin. Tabiki efsaneler sadece bunlarla sınırlı değil :D Bunları izledikten sonra diğer efsane yapımları bulmak için arayışa geçeceğinden eminim :D

Keyifli seyirler :D :D

Çevrimdışı ersin

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2013, 10:17:17 »
Tavsiyelerin için teşekkürler. İzlemeye çalışacağım.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2013, 23:54:41 »
Hoşgeldin, Ersin-san.

Acele etme, yavaş yavaş aklına yatan serileri izle. Nasılsa çok seri var, uzunda bir ömür. Doyasıya izlersin.

Keyifli seyirler.

Yorumlarını ve paylaşımlarını da eksik etme.