Naruto filmleri hakkında.-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Naruto filmleri hakkında.  (Okunma sayısı 7201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Naruto filmleri hakkında.
« : 16 Ağustos 2012, 19:43:49 »
Arkadaşlari Naruto filmleri hakkındaki yorumlarınız; beğendiğiniz ve eleştirdiğiniz yanları neler?.

Benim ilk kısımın filmleriniz izlememiş biri olarak,shippuuden'ın filmleri hakkındaki yorumlarım;

Henüz izlememiş olanlar için spoiler içerebilir.

Naruto Shippuuden Movi 1

İlk olması bakımından izlediklerimin içinde izlediğim en kötüsüydü,tamamen üç bölümlük bir filler birleşimiydi.Naruto'nun rahibeyi kurtardığı son sahne haricinde izlemeye değer etkileyici bir durum bulamamıştım,Seride güncel olduktan sonra izlemeye başladığımdan,shippuuden'ın başlarında çıktığı için zamanına göre iyi bir film olduğu düşünülebilir tabi.

2.film: Kizuna

İlk filme göre biraz daha hoş bir senaryosu vardı.Naruto'nun Sasuke ile birlikte Shinnou'ya karşı dövüştüğü sahne filmde pek heyecan verici olmasa da filme başlamadan önce bende bayağı merak uyandırmıştı. Tipik birkaç shippuuden bölümüydü,Naruto'nun diğerlerini kurtardıktan sonra
Bir de Naruto'nun Amaru ile baş aşağı düştüğü son sahne epey iyiydi geriye sarıp tekrar tekrar izlemiştim.:D Tabi bir film sahne ,sahne de değerlendirilmez, ama senaryosu değil de işlenişi bakımından Naruto'nun bölümleriyle hemen hemen paralel olduklarından pek değinilecek bir nokta bulamadım.:)

3.Film:Hi no Ishi wo Tsugu Mono

Filmler arasında en beğendiğim denilebilir.Hiruko'nun Kakashi'ye mühür yerleştirmesiyle,Kakashi Tsunade'yi ikna edip Konoha uğruna kendini feda etmeye gitmişti. içimde son ana kadar pek olmayacağını tahmin etsem de,Kakashi'nin elden gideceği korkusu vardı. Naruto'nun tüm ısrarlara karşı inadına Kakashi'yi kurtarmaya gitmesi ve sonra tüm Konoha takımlarıyla birlikte dövüşmesi sahnelerin ve kurgunun başarılı olduğu bir filmdi,Filmin en can alıcı noktalarından - son sahnesinde- bayağı gülmüştüm.:D

4.Film: The Lost Tover

Beğenmene rağmen beni en fazla hayal kırıklığına uğratan bir filmdi.Filmi izlerken dakikalar boyunca Naruto'nun Minato'nun kendi babası olduğunu anlamasını beklemiştim.=( Her ne kadar filmin son anında Naruto durumu biraz anlamış olsa da beklentilerim çok daha yüksekti. :yk: Ayrıca Sara'nın annesinin söylediği şarkının daha sonra yaşananlarla alakalı olması çok hoşuma gitmişti.

5.Film: Blood Prison

Filmde sanki,Çok iyi  hazırlanmaya çalışılmış ama kurgusunda çoğu şeyi berbat etmiş gibi bir hava vardı.Hapishanenin denizde kayalıkların üzerinde olması bana birnevi Zindanlar Adası'nı andırmıştı.
Mui'nin aslında oğlunu kurtarmak amacıyla bütün o çabayı göstermesi,sonra da oğlunun içindeki canavarla kendisini öldürmesi senaryoyu çok daha ilginç kılmıştı.Ama filmin sonunda Tsunade ve diğerlerinin, "Biz aslında sana şaka yapmıştık,aslında bu senin görevindi!" demesi biraz sinir bozucuydu.xD

Ama son film Road To Ninja hakkında büyük beklentilerim var,gerçi ne zaman izleyebilriz orası meşhul.:)

Sizlerin değerlendirmeleriniz neler?.=)

direncefe

• Ziyaretçi
Ynt: Naruto filmleri hakkında.
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2012, 20:12:06 »
hepsi de birbirinden beter.şu son film çok güzel gibi ama

Çevrimdışı tohatlı

• Atatürk Üniversitesi Bilgi Işlem Personeli
  • Seviye 5
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
  • ismim => MURAT
    • Profili Görüntüle
    • yönetim kadrosunda'yım sitemize beklerim
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2012, 15:36:49 »
road to nınja yazdım youtube'ye 11dk lık bır vıdeoda (fragman ve röportaj nıtelıgı vır vıdeo) narutonun seslendırıcısı bır bayanmış ben şokeyim şuan  :kg:
Sitemiz'e beklerim = >  http://www.direkfilm.com/

http://www.direkfilm.com/  <= Sitemiz'e beklerim

Çevrimdışı herogue

• Seviye 3
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2012, 17:54:33 »
road to nınja yazdım youtube'ye 11dk lık bır vıdeoda (fragman ve röportaj nıtelıgı vır vıdeo) narutonun seslendırıcısı bır bayanmış ben şokeyim şuan  :kg:

:D bildiğim kadarıyla başka animelerde de özellikle ana erkek karakteri bayan seslendiriyor mesela One Piece'den Luffy ninki de bayan sesi
Naruto filmleri hakkında.-http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/084/8/f/renji_signature___bleach_by_lasan15-d3cgycj.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı skymanyak

• Seviye 3
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2013, 13:41:07 »
Bence hepsi çok güzeldi ben özellikle ilk filmi ile 4. filmi çok sevdim son cıkacak filmi dört gözle bekliyorum

Çevrimdışı TheNyks

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2014, 11:32:05 »
7.Movie Ne Zaman Çıkar Tahminen. :hero: