One Piece 715-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: One Piece 715  (Okunma sayısı 4091 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
Ynt: One Piece 715
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2013, 21:41:52 »
En sağlamları gördük lucynin blockunda :D

Cavendishin surat ifadesi çok tatlıydı <3 Ben onu çok sevdim ya ileride aktif rolü olur umarım :D

Bir de ben bu chapterda bir çok çizimleri cp9 üyelerine benzettim nedense :/

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2013, 12:50:26 »
Of Of bölüm hoşuma gitti haftaya ara olmasaydı iyi idi.

Bu bölümde sadece C grubu üzerinde durdu.
C grubunda sona 6 kişi kaldı ve hepside gayet güçlü görünüyor. Luffy devi indirdikten sonra Barto ve Cavendish tam gücünü henüz bilemiyoruz dedi. Acaba Oda bize Luffy daha tam gücünü göstermedi mi demek istiyor? Öyle olduğunu düşünüyorum ve zaten öyle olmalı da. Çünkü bir yandan Dof ve adamlarını bir yadan amirali diğer tarafta CP0 ve Arenadaki herifleri görünce daha tam gücünü görmemiş olalım ki Luffy ve ekibi bu işten sağlam bir şekilde çıksınlar.

Bu bölümde Kelle avcısı Jean Ango nun dedikleri dikkatimi çekti. Hapishaneden adam kaçırma olayında bahsettiği kişi Luffy sanırım. Eğer Marineford vs. olan olayların hepsi tüm gerçekliğiyle duyulmuşsa neden Luffy den bu kadar korkulduğunu açıklıyor.

Funk kardeşlerinde ilginç bir gücü var. Büyük kardeş yere serilince küçük kardeşe giyin hemen dedi ve küçük kardeşin kişiliği değişti. Acaba eldivende mi bir şey var anlamadım. Ama küçük kardeş hem dayanıklı hemde atak yönünden aniden değişim gösterdi. Bakalım nasıl bir güçleri var merak ettim.

Son sayfalara doğru Luffy başlığı kaptırdı. Bazıları haki ne işe yarıyor falan demişlerdi ben bu durumu yadırgamadım. Çünkü hem bize adamların ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor hemde Luffy'nin bir şekilde kimliği açığa çıkacak bunun ortamını hazırlıyor. Bu sayede artık Luffy kendi kimliğini gizleyemeyecek çünkü buna çalışırsa çok açık verir.

Geldik en dikkat çekici yere
Benim Luffy'nin yapmasını istediğim şeyi dayı yaptı iyimi. H. Haki ile kalan çöpleri temizledi. Evet yanlış yok koca kafalı dayıda H. haki çıktı. :)

Dayıda H. haki çıkmasının nedeni Garp'ın büyüklüğünü ortaya koymak için olduğunu düşünüyorum. Ama yinede ben dayıda H. haki çıkmasını istemezdim. Korkum o ki H. Haki DragonBall daki Super Saiyana dönecek. Ama bir yandan da düşünürsek buna sahip adamların çıkması normal.
Yani hep göz önünde olan karakterde H.Haki beklemeyelim zaman zaman Luffy'nin iradesinin gücünü göstermek için bu şekilde adamlar karşımıza çıkacaktır.

Son olarak en güçlü belli ki C grubu. Gruptan Luffy'nin çıkması arzumuz ama bir salaklık yapacak diyede korkuyorum şahsen. Umarım yapmazda şöyle ağız tadıyla adamları patakladığını görürüz. :D
One Piece 715-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2013, 01:55:36 »
Kask olayını doğru yorumlayan birini buldum sonunda, açıkçacı böyle bir yorum bekliyordum senden ^^ Ters köşeleri görmüşsün yine :)

H.Haki'nin farklı kullanımıyla ilgili bişey çıkartmak için mi Oda böyle bir şey yaptı diye düşünmeye başladım bende şimdi. ve daha kötüsü, en olmadık adama verdi H.Haki'yi hadi hayırlısı bakalım. Bana kalırsa Luffy kolay kolay harcayamayacak bu amcayı, tabi eğer elinde farklı bir koz yoksa.

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2013, 19:00:37 »
Bölüm yorumun ve video için teşekkür derim.

Öncelikle Luffy'nin özel olması konusunda demek istediğim bir kaç şey var. Luffy özel biri olacak bu bariz belli ama bu özellik hem kişiliğinden kaynaklanacak hemde kendi soyunda. Yani sadece Luffy de Kral haki olsun başkasında olmasın en güçlü o olsun tarzında değil. Şöylede bir nokta var neticede bu adam ana karakter, ister istemez diğer karakterlerden farklı olarak bazı şeylere sahip olacaktır. Mesela tek kral haki sahibi değilde Kral hakiye sahip bir çok kişi arasına bu gücü en iyi en güçlü şekilde kullanabilen tarzında olabilir. Ki bu da hop diye birden olmayacaktır.

Dayının lafına bakarak dayıdan güçsüz olduğunu düşünmek istemiyorum. Çünkü bu arcta çok güçlü fazlaca karakter var. Eğer bu kadar ana konuyla ilişkili güçlü karakterler arasında arenada ortaya çıkmış yan karakterden güçsüz olacaksa Luffy'nin işi gerçekten zor.

Kral hakinin farklı türü konusuna katılıyorum. İllaki farklı kullanım şekilleri olmalı ki var olduğunu az da olsa gördük. Shanks'ın Beyazsakal' ın gemisine zarar vermesi gibi. Ve ben bu bariz farklı şeyi yan karakterden değil de Luffy den görmek isterim.
One Piece 715-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler