Pc Oyunları-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Pc Oyunları  (Okunma sayısı 4314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HikariEye

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 3
  • Küllerimden doğdum anka misali.
    • Profili Görüntüle
Pc Oyunları
« : 25 Temmuz 2014, 13:41:11 »
Merhaba,hangi pc oyunlarını oynuyorsunuz kız olmama rağmen dota 2 ve lol oynuyorum ve eğleniyorumda  :utandim:
  • :)
[/b][/i]

Çevrimdışı JTaffyJ

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pc Oyunları
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2014, 13:46:17 »
Shaiya oynuyorum güzel bir oyundur  :8:  lol başlamayı düşünüyorum. :)
(click to show/hide)

Birini sevmeyi ögrendiginde, nefret etme riskini de göze almalisin.

Çevrimdışı amazing355

• Kaizoku Oni Ore Wa Naru!
  • Moderatör
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 63
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2014, 13:56:47 »
Neverwinter oynuyordum adam gelmeyince bıraktım son level karakterler var ama girmiyorum :D

Çevrimdışı HikariEye

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 3
  • Küllerimden doğdum anka misali.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2014, 14:09:24 »
Hmm anlıyorum :)
  • :)
[/b][/i]

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2014, 15:28:42 »
Ara sıra strateji oyunları, herhangi başka bir şey yok. Oyunlarla aram o kadarda iyi değildir. Tabi bi ara çevrimiçi oyun merakı sarmıştı, öyle böyle şu bu derken, bakmışım oyunlar artık sınırına gelmiş, sonra iyice sıkıldım ve tamamen bıraktım.

lol oyununu merak etmiyor değilim. Çok ünlü bir oyun ama biraz abarttıklarını düşünmüyor değilim.

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2014, 15:43:08 »
Geçmişte online oyunlara çok sarmıştım... Bir de dota 1 i oynardım daha sonra Bleach versus One Piece'e bağlanmıştım ;D Ama şu an pek oyun oynamıyorum. Belki vakit azlığı belki de farklı şeylerden bilemiyorum. Ara sıra bir şeyler oynuyorum rasgele.
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Pc Oyunları-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı Lostie

• Seviye 3
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 24
  • Dharma İntiative
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2014, 17:19:51 »
Online oyunlardan Silkroad,Knight,Lol oynadım  :hero:
Ayrıca Assasin's Creed ve Call of Duty fena oynarım  :speh: :speh:

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2014, 17:27:48 »
Önce şunu söyleyeyim. Trafikte kadın şoför görünce sıkıştıran kamyoncunun zihniyeti online oyunlardaki ergenlerin içine kaçtığı için erkekmiş gibi yapan çok kadın oyuncu gördüm. Erkeklerin sevdikleri şeyleri sadece kendilerine özgü bir yetenekmiş gibi yutturmalarına izin vermeyin sevgili hemcinslerim. Altı üstü oyun yani neden erkekler iyi oynar kadınlar beceremez gibi bir algı var çözemiyorum.  :?

Konuya dönersek...

End game içeriğine erişebildiğim tek oyun olarak neverwinter. 60 lvl, fulle yakın item bir cleric mahsun, boynu bükük kaldı okul yoğunluğu sebebiyle şimdi de eskisi kadar ilgimi çekmiyor oynamıyorum dolayısıyla.

Path of Exile... action rpgler bana biraz fazla karanlık gelse de oynarken çok keyif aldığım bir oyundu. Hala arada girip oynuyorum ama yine vakit yokluğundan çok sık oynayamadım, questlerin sürekli farklı zorluklarda tekrar edilmesi ve beceriksiz bir gamer olmam beni oyundan uzaklaştırdı diyebilirim.

WoW. En fantastik evrenli olanı olması sebebiyle çok sevdiğimi. Ama oyuna anne-baba parası yatırmak tarzım olmadığı için private serverlarda süründüm ve buglar bezdirdi. Artık oynamıyorum.

Lol. Aslında en boş olduğum döneme bu denk geldi. Mezun oldum. Günde 10 saat oynasam kimse napıyon demez ama bu sefer de birlikte oynayacak kimseyi bulamıyorum :D tek başıma da 1- zevkli olmuyor, 2- yukarıda da bahsettiğim üzere çok yeteneksiz bir oyun severim, sıfır mekanik. Oynaması epey kolay bir oyun olmasına rağmen PVPler iyi mekanik gerektiriyor, tek başıma girince beni taşıyacak ya da yardımcı olacak bir takım arkadaşım olmayınca mapte boş boş takılıyorum çoğunlukla. Bir de oyun gerçekten hayattaki tek başarısı lol oynayabilmek olan ufak erkek kardeşlerimizle dolu. Chatte dönen küfürlerin, oyunda yapılan saçmalıkların haddi hesabı yok. İzlemeyi seviyorum ama, aktif bir lol izleyicisiyim. :D

Smite oynamayı düşünüyorum. Yine Loldeki sebeplerden biraz çekiniyorum ama denicim bence.

Heartstone. Bu yaz başında başlamıştım arada oynuyorum.

Online oyunlar haricinde herkesin bilgisayarında illaki belli bir süre geçirmiş bir klasik olarak The Sims :D her yaz bir ay kadar oynar bırakırım. Şimdi the sims-4 ü bekliyorum.

Bir de need for speed var tabi. Hiçbir zaman bağımlısı olmadığım ama yıllardır bilgisayarımdan hiç eksik olmayan zaman öldürgeci.

GoogleTagged - Etiketler