AniTR Manga > Manga Tanıtım

Raiders

(1/1)

_HEX:

RAİDERS14+  Bölüm

Mangaka: Park Jin Jun


Sonsuz hayat… İsa’nın kanı…

Iral Clark, ortak çalıştığı Profesör Wilter Langhem ile beraber herkesin peşinde olduğu şeye sahiptirler. İsa’nın kanına. Sonsuz hayat verdiğine inanılan kanı herkes kendi istekleri doğrultusunda aramaktadır.

Iral ve Wilter, İngiltere’nin Glastonbury Kilisesi’nin mahzenlerinde buldukları şişe ile beraber trende ne yapacaklarını tartışırken saldırıya uğrarlar. Saldıran ise yaşayan bir ölü olan cadı Ramia’dan başkası değildir. Ramia’da kanın peşindedir. Ama o herkes gibi sonsuz yaşam yerine yaşadığı hayata bir insan gibi devam etmek için aramaktadır kanı. Bu arayış sonunda trende Iral ve Wilter’a saldırır. Bu olayda Wilter Langhem hayatını kaybeder ve Iral da ölmek üzere iken son çare olarak tam olarak işe yarayıp yaramadığını bilmediği kanı içmeye karar verir. Bunun sonucunda şişenin içindekini işe yaradığını görür ama Ramia tarafından tutsak alınır ve her gün Ramia tarafından canlı canlı yenilir. Her gün tekrarlanan bu yemek işkencesine dayanmasını sağlayan ise içtiği kandan başkası değildir. Bir gün Clarion adlı bir yarı ölünün yardımı ile kaçmayı başarır ve işin içyüzünü öğrenmeye çalışır. Clarion ise Iral’dan hoşlanıp görevini hiçe sayar. Görevde başarısız olduğu için cezalandırılmasına rağmen o bunu umursamamaktadır.

Polis merkezindeki panoda trende olanları okuyan ve davanın peşine düşen Chris adlı dedektifin de bu olayı araştırmaya başlaması ile işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

Ramia’nın hayatına devam edebilmesi için insanların vücuduna ihtiyaç duyduğunu bilen Iral daha fazla insanın ölmemesi için bir anlaşma yaparlar. Buna göre ikisi beraber İsa’nın kanının bulunduğu şişeleri arayacaklar ve Ramia gerekli gördüğü durumlarda Iral’ın vücudunu yiyebilecektir. Clarion’un da onlara eşlik etmesiyle arayışlarına üç kişi devam ederler.

Bu serinin en sevdiğim yanı Ramia adlı kadının isteği. Yaşadığı sonsuz hayata son vermek için kanı aramaktadır. Çizimleri bazen karışıyor. Dövüş sahnelerinde özellikle de. Konu ise benim için oldukça farklı oldu. Okunabilir bir seri.by _HEX

Linkback: https://anitr.com/forum/raiders-t756.0.html

Shadow:
Biraz isa ile ilgili olması beni heyecanlandırdı. Bakalım okudugum zaman ne olacak? :speh:

eyo-sama:
Eline sağlık. Güzel tanıtım olmuş

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git