sailor moon crystal-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: sailor moon crystal  (Okunma sayısı 5326 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
sailor moon crystal
« : 26 Temmuz 2014, 02:17:24 »
Bu konu olmazsa olmaz üzerine çok haber çıktı. Yayın tarihi  durmadan ertelendikten sonra  sonunda yayınlanan "sailor moon crystal" 2 bölüm izledim. Yayınlanma durumunu bilmiyorum. Açıkçası 2. bölümden sonrada  sanırım izlemem. Sailor moon hayranı olarak eskisi daha iyi ve o kadar ertelemeden sonra iyi bir şey çıkar diye  bekliyordum. Sanırım beklentimi fazla yüksek tutum.  Seiyuular animeyi izlerken açıkçası beni rahatsız etti.

(click to show/hide)
sailor moon crystal-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
Ynt: sailor moon crystal
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2014, 18:02:06 »
1.Bölümü izledikten sonra hayâl kırıklığına uğradımdı.Sen 2.bölümde  beklentini yüksek tutmuşsun ben 1.bölümde tutmuştum  :bnn: Yeni Sailormoon'u eski finalden sonrasının devamı sanıyodum  :yk: meğer tıpkısının aynısıymış  :bö:
Hem karakterlerin çizimlerini o eski nolstalji havasını boz hemde aynı hikayeyi bize bir daha izlettir.E ne gereği vardıki.Onca emekte bence boşuna.2.bölümü izlemek bile istemiyorum.Gene bildiğim 2.bölümse düşündükçe onca Sailormoon sezonunu  :puf2: yeni çizimle katlanamıycaam  :ihih2:  :ihih:
Devamı diye umarken tekrar aynı konuyu işlemeye ne gerek duydu acaba Japonlar?Hiç bir animeyi duymadım tekrardan çizim diye neden bizim Sailormoon'umuzu kurcaladılarki?Bıraksalardı anılarımızdaki haliyle...
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2014, 18:41:05 »
1.Bölümü izledikten sonra hayâl kırıklığına uğradımdı.Sen 2.bölümde  beklentini yüksek tutmuşsun ben 1.bölümde tutmuştum  :bnn: Yeni Sailormoon'u eski finalden sonrasının devamı sanıyodum  :yk: meğer tıpkısının aynısıymış  :bö:
Hem karakterlerin çizimlerini o eski nolstalji havasını boz hemde aynı hikayeyi bize bir daha izlettir.E ne gereği vardıki.Onca emekte bence boşuna.2.bölümü izlemek bile istemiyorum.Gene bildiğim 2.bölümse düşündükçe onca Sailormoon sezonunu  :puf2: yeni çizimle katlanamıycaam  :ihih2:  :ihih:
Devamı diye umarken tekrar aynı konuyu işlemeye ne gerek duydu acaba Japonlar?Hiç bir animeyi duymadım tekrardan çizim diye neden bizim Sailormoon'umuzu kurcaladılarki?Bıraksalardı anılarımızdaki haliyle...

Aynen keşke hiç yayınlanmasaydı.
sailor moon crystal-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2014, 18:51:26 »
Panres ,japonya'daki Sailormoon takipçilerinin/fanların yorumları ne olmuş?Yani Gogooleda bu yeni çizimle ilgili olumlu yada olumsuz eleştriler varmı,gözüne çarptı mı?
Merak ediyorum,herkes bizim gibi mi düşünüyo?

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2014, 18:57:24 »
Panres ,japonya'daki Sailormoon takipçilerinin/fanların yorumları ne olmuş?Yani Gogooleda bu yeni çizimle ilgili olumlu yada olumsuz eleştriler varmı,gözüne çarptı mı?

yorumlara hiç bakmadım ama anime haberinde altyazı haberlerinde Türkçe altyazılı bile yayınlandığını okumuştum.

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2014, 19:22:31 »
Peki senden bişi rica etsem?
Olurda gözüne çarparsa yorumları bizimle paylaşır mısın acaba? :8: Çok merak ediyorumda ....

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2014, 23:57:43 »
Peki senden bişi rica etsem?
Olurda gözüne çarparsa yorumları bizimle paylaşır mısın acaba? :8: Çok merak ediyorumda ....

haberlerde görürsem paylaşırım.

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2014, 13:26:55 »
Teşekkür ediyorum  :8:

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2014, 23:02:02 »

AF bununla ilgili paylaşım yapmış.

sailor moon crystal-http://i.imgur.com/6S1ZYbl.jpg/sailor-moon-crystal.jpg

Yayınlanan ilk bölümün ardından niconico kanalı her seride yaptığı gibi seyircilere ilk bölümü beğenip beğenmediğini sordu. %50.1′lik bir kesim ilk bölüme “Çok iyiydi” derken %31′lik kesim ise “İyiydi” yanıtını verdi. %9.1 “İdare ederdi” derken “Kötüydü” diyenler %7.9 ile sınırlı kaldı. Son %4.3′lük kısmı ise “Berbattı” diyenler oluşturuluyor. Diğer bazı animelerdeki “Çok iyi” cevabının %80′leri geçtiğini düşünürsek yeni Sailor Moon’u pek beğenmemiş bazı kimseler de var gibi görünüyor.

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 30 Temmuz 2014, 23:05:45 »
Teşekkür ederim  :ok: Emeğine sağlık  :8: Aslında ''berbat'' diyenlerin %desi çok olmalıydı  :salla:

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2014, 16:19:10 »
Açıkcası ben beğendim. Eski çizimlere mümkün olduğunca sadık kalınmış yani şimdi böyle saçlar böyle gözler kalmadı piyasada hala nostaljik bana göre bir nebze de olsa. Öte yandan hikayenin kaldığı yerden devam etmesi mümkün müydü bilmiyorum çünkü zaten bitmişti? bundan çok emin değilim nereden baksak 11-12 yıl oldu izleyeli ama final yapmıştı diye hatırlıyorum. En baştan başlaması, hem hatırlamak açısından iyi oldu hem de yıllar sonra sailor moon keyfini yeniden yaşamamı sağladı. Usagi'nin seslendirmesi rahatsız edici olmuş. Bir de tabi üstüne çok acayip animeler görmüş bu bünye sailormoondan eskiden aldığı o hazzı almıyor. Şimdi izleyince aslında epey çocuksu bir anime olduğunu farkediyorum (evet daha yeni farkettim). Devam etseydi keşke isteğinin sebebi de bu olabilir, son bölümlerde biraz daha yetişkinlere de hitap eden bir derinliği vardı hikayenin. Aynı tadı vermesi zaten imkansız siz de ilk izlediğiniz zamanlardaki kişiler değilsiniz nihayetinde kabul edelim yaşlandık. :D Beni geçmişe götürme ve keyifli vakit geçirtme misyonunu başarıyla yerine getirdiği için ben başarılı buldum şahsen. Keşke Candy Candy e de böyle bir ayar çekseler de baştan izlesek.  :8:

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Temmuz 2014, 18:37:01 »
Candy Candy yarım kalan bi animeydi.Hayranlarının isteği olsada animenin yazar yada yönetmeni tam hatırlamıyorum yarım bırakmıştı.Asıl Sailordan önce(bitmiş bi hikaye nasıl devam ederki? ) Candy'in devam etmesi gerekirdi.

GoogleTagged - Etiketler