Selamlar.:)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Selamlar.:)  (Okunma sayısı 9891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
  • Alınan Beğeni: 1
    • Profili Görüntüle
Selamlar.:)
« : 03 Temmuz 2012, 20:32:26 »
Merhaba arkadaşlar,adım Miray 19 yaşındayım ve yaklaşık 1 buçuk senedir anime izliyorum,merak edenler için sayılı serilerden oluşan anime listem.:),

Genellikle shounen izlemeyi seven biri olarak kanlı ve dövüşlü olmak kaydıyla her anime tavsiyesine açığımdır.:D

Anime haricinde ise alternatif müzik,sinema ve fan fictiona ilgim vardır. Kendimi tanıtmayı pek beceremeyen biri olarak şimdilik bu kadar yeterli sanırım.:) Sizlerle iyi vakit geçirmek dileğiyle ,iyi forumlar herkese.=)

Çevrimdışı Hilda

• Hildegard
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 20
  • Haters Gonna Hate!
    • Profili Görüntüle
    • My Anime List
Ynt: Selamlar.:)
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2012, 20:47:51 »
Oyş oyş hoşgeldin Miray, sefalar getirdin.  :8: *Vol2* xD

Shounen, kan, dövüş.. *-* Yeri gelmişken söyleyeyim pek manga okumayı sevmiyorsun ama Uzumaki'ye bir bak derim, çok fena bir şey o.  :uhu:

Gayet güzel olmuş ki konun. :3 Bir de artık fan fictionlarını görmek istiyorum ben. :3
Selamlar.:)-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/beelimza_zps485d7f71.jpg

Belmark Kaibeelzebub Bellbottom & Bellboy plus Belgian Waffle the 35th u.u"

Beelzebub FC~

(click to show/hide)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2012, 21:00:19 »
Hoşgeldin, Miray. ( ´ ▽ ` )

"Mahou Shoujo Madoka Magica" serisini izleyip favorilerine eklemişsin bile. Gerçekten iyi bir seriydi halbuki bir şeye benzemiyor diye izlememiştim ama ısrar edilince izledikten sonra keşke daha önce izleseydim dedim özellikle final bölümüyle harikaydı.

Umarım iyi vakit geçirirsin. İyi eğlenceler.

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2012, 21:12:43 »
Oyş oyş hoşgeldin Miray, sefalar getirdin.  :8: *Vol2* xD

Shounen, kan, dövüş.. *-* Yeri gelmişken söyleyeyim pek manga okumayı sevmiyorsun ama Uzumaki'ye bir bak derim, çok fena bir şey o.  :uhu:

Gayet güzel olmuş ki konun. :3 Bir de artık fan fictionlarını görmek istiyorum ben. :3

Hoş buldum canım.*.*

Evet üşengeçliğimden, manga okumayı ve uzun seri takip etmeyi sevmiyorum genelde.xD

Teşekkür ederim.=)

Fan fiction yazmaktan ziyade farklı fandomları okumayı seviyorum, ama tekniğimi geliştirirsem burda da yayınlayabilirim sanırım.:)

Hoşgeldin, Miray. ( ´ ▽ ` )

"Mahou Shoujo Madoka Magica" serisini izleyip favorilerine eklemişsin bile. Gerçekten iyi bir seriydi halbuki bir şeye benzemiyor diye izlememiştim ama ısrar edilince izledikten sonra keşke daha önce izleseydim dedim özellikle final bölümüyle harikaydı.

Umarım iyi vakit geçirirsin. İyi eğlenceler.

Hoşbuldum.^^

Evet  özellikle ilk bölümlerinde çocuk animesi gibi gözüktüğünden çoğu kişinin tamamını izlemeden bıraktığını duymuştum, ama son bölümleriyle beni gerçekten çok etkileyen bir seri oldu.Bence de kesinlikle izlenmesi gereken bir anime.:)

Teşekkürler.=)

Çevrimdışı tumarda

• Seviye 5
  • *
  • Karma 2
  • "Black, behold the true power of darkness."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2012, 21:19:27 »
Manga güzel şeydir arada okumak gerekir :D hoşgeldin foruma kanlı shounen deyince hep aklıma hellsing geliyor ama senin listede göremedim onuda izleyebilirsin bak :D
Selamlar.:)-http://i862.photobucket.com/albums/ab182/TumArda/gzler.png

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2012, 22:29:53 »
Manga güzel şeydir arada okumak gerekir :D hoşgeldin foruma kanlı shounen deyince hep aklıma hellsing geliyor ama senin listede göremedim onuda izleyebilirsin bak :D

Hoşbuldum.:)

Helising zaten  izlemekte tereddütte kaldığım bir animeydi, onu da yakında başlayayım o zaman.:), tavsiye için sağol.:D

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2012, 23:28:06 »
anime listen için bakuman serisini önerebilirim ama kanlı ve dövüşlüyü görünce vazgeçtim. :) Bakuman seveceğin türde bir anime olmayabilir. :) Kan ve dönüş 0 çünkü ama sana claymore yi öneririm hatta şiddetle öneririm. :) Hatta Mirai nikki deki Yuno gibi, psikopatça önerebilirim. :)

bu arada nasıl bir bayan diyelim. :) Ano hana yı izlerde 5 puan verir. anlamıyorum. :D sadist misin ? :D
Selamlar.:)-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Temmuz 2012, 02:13:38 »
anime listen için bakuman serisini önerebilirim ama kanlı ve dövüşlüyü görünce vazgeçtim. :) Bakuman seveceğin türde bir anime olmayabilir. :) Kan ve dönüş 0 çünkü ama sana claymore yi öneririm hatta şiddetle öneririm. :) Hatta Mirai nikki deki Yuno gibi, psikopatça önerebilirim. :)

bu arada nasıl bir bayan diyelim. :) Ano hana yı izlerde 5 puan verir. anlamıyorum. :D sadist misin ? :D

Bakumanı mangakalıkla ilgili olduğu için işaretlemiştim,(manga okumayı sevmeyen biri olarak mangaların nasıl hazırlandığını merak etmek de ayrı bir konu :p ama daha önce onun konusuna yakın bir anime daha izlemiştim) ama dediğin gibi,3 sezon boyunca izlemekten sıkılıp bırakabilirim.

AnoHana konusunda da "dram" türünde olmasına rağmen üzülmeyi bırak gerçekten  izlerken yüzüm bile asılmadı.Ve seri ile ilgili  yapılan yorumlara baktığımda "erkek olmama rağmen ağladım." cümlesini okuduğumda da kendimde bir terslik olduğunu düşünmekten çok biraz garipsemiştim.Çünkü bana olay örgüsü ve karakterleri çok basit gözükmüştü ama olayın iyleyişi ve animenin konusu başarılıydı tabi ki bundan etkilenip etkilenmemek kişiye göre değişir.

Claymore önerisi için teşekkürler.onu da list e ekledim..:D Yuno gibi psikopatça önerirsen sevinirim tabi ki.^^

Evet sadist olmaya biraz eğilimliyim sanırım.:D 10 kişiden 9unun üzülüp ağladığı serileri izleyip etkilenmiyorum.:D Korku filmlerinde asit içinde parçalanan insanları izleyip zevk almak da bunun kanıtı herhalde.:D

Şaka bir yana, Karakterlere çok aşırı sempati duymadıkça onların başına gelen talihsizliklerden çok etkilenmeyen biriyim gerçekten.:)

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2012, 11:03:12 »
Ano Hana da ağlanacak bir durum yoktu.. bencede.. :D yani ister erkek ol ister bayan fark etmez.. öyle ağlamalık bir draması yoktu.. :)

Claymore konusunda eminim ki hoşuna gidecektir. :D tabi sonu herkes gibi seni de tatmin etmez eminim. :D

Bu arada bakuman en sevdiğim animeler arasında ama senin kan ve savaş türü şeyleri sevmenden ötürü bıkabilrsin demiştim. :) normalde süper bir animedir kendisi ;)

Code Geass ı izledin mi bilmiyorum ama.. death note tarzı bir animedir kendisi ve en azından death note gibi yarıdan sonra bozmamışlar. :D güzelde bir finali var ;)

Nurarihyon no Mago   en sevdiğim animeler arasında buda.. :D kan falan da var ama.. çoğunlukla komedi üzerine kurulu. :D tanıtımlarını incele derim. :)

Selamlar.:)-http://i1154.photobucket.com/albums/p538/Hildegard_/PS/anakinimza.jpg
(click to show/hide)

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2012, 15:40:05 »
oo Miray hoş geldinn Selamlar.:)-http://soutensubs.com/images/smilies/46.gif

Claymore güzeldir bak izlemelisinn animesi çok saçma, mangada yer almayan bir sonla bitti ama mangası devam ediyordu bildiğim kadarıyla yine de güzel seridir, Fma da yapıldığı gibi mangaya bağlı olarak yeniden yapılsa animesi dünyalar benim olur = D

Fate serisini göremedim listende şurda bi trip mi atsam acep  :yk2:

Hoş geldin canım tekrar iyi vakit geçirmen dileğiyle  :cicek2:
Selamlar.:)-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2012, 21:11:57 »
hoş geldin  :hi: forumda iyi eğlenceler  :muzik:  kalıcı olman dileğiyle  :D
Selamlar.:)-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2012, 17:50:47 »
@mikroq

Nurarihyon no Mag'nun çizimleri çok beğendim,sağlam bir link bulur bulmaz hemen başlamayı düşünüyorum.^^

Evet,serinin tamamı iyi olup da final sahnesi iyi olmayan animeler büyük bir hayal kırıklığı uğratıyor.:D Çünkü sona malzeme kalmıyor.:D

Code Geass'ı izlemedim ama methi büyük zaten.:D Tavsiyeler için çok teşekkür ederim.;) =))

oo Miray hoş geldinn Selamlar.:)-http://soutensubs.com/images/smilies/46.gif

Claymore güzeldir bak izlemelisinn animesi çok saçma, mangada yer almayan bir sonla bitti ama mangası devam ediyordu bildiğim kadarıyla yine de güzel seridir, Fma da yapıldığı gibi mangaya bağlı olarak yeniden yapılsa animesi dünyalar benim olur = D

Fate serisini göremedim listende şurda bi trip mi atsam acep  :yk2:
Hoş geldin canım tekrar iyi vakit geçirmen dileğiyle  :cicek2:

Özlemm!.*.*  hoşbuldum. :-[

Fate Stay yahu.:/ Trip atmakta haklısın onu unutmuşum.:o

Claymore hakkında,belki FMA Brotherhood gibi yeniden uyarlarlar, Ao No Exorcist'in de olduğu gibi mangadan bağımsız animeler pek hoş karşılanmıyor.

hoş geldin  :hi: forumda iyi eğlenceler  :muzik:  kalıcı olman dileğiyle  :D

Hoş buldum.^^ Umarım hep beraber iyi vakit geçiririz.:) :muzik:

Sayenizde listemde bir sürü anime oldu, yaz tatili uzun,hepsini izlerim artık.:D

Çevrimdışı mikroq

• Seviye 9
  • *
  • Karma 14
    • Profili Görüntüle
    • myanimelist
« Yanıtla #12 : 05 Temmuz 2012, 18:30:06 »
Nurarihyon no Mago serisi için, linkleri özel mesaj ile yolluyorum. :)
(click to show/hide)

Çevrimdışı sasukEms

• Piety
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 16
  • Alınan Beğeni: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Temmuz 2012, 18:53:14 »
sende hoşgeldin miray :hi: shaman king küçükken en sevdiğim animeydi  :ok:

Çevrimdışı Strawberry

• Natsuyuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 51
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 05 Temmuz 2012, 19:05:23 »

sende hoşgeldin miray :hi: shaman king küçükken en sevdiğim animeydi  :ok:

Hoşbuldum.^^

Evet benim de, Jetix'te yayınlandığı sıralar her seferinde son bölümünü kaçırarak tüm seriyi 8-10 defa izlemiştim.:D Belki o zamanlar çizgifilm diye izlemeseydim şimdiye daha çok anime izlerdim.xD  Cidden güzel seri. [:ok:]

GoogleTagged - Etiketler