-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • Sonbahar Sezonu...?! 5 1
Currently:  

Anket

Sonbahar sezonuna ait en sevdiğiniz seri(ler)?

Psycho-Pass 2
Sanzoku no Musume Ronja
Shigatsu wa Kimi no Uso
Sword Art Online II
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Akatsuki no Yona
Gugure Kokkuri-san
World Trigger
Amagi Brilliant Park
Donten ni Warau
Diğer.

Gönderen Konu: Sonbahar Sezonu...?!  (Okunma sayısı 4984 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Sonbahar Sezonu...?!
« : 03 Kasım 2014, 22:51:56 »
Sezonu takip edenlerin sezona ait bir sevdiği yada sevmediği serisi olmuştur. Bazılarıysa, favori olarak nitelendirilebilir.

Benim sevdiğim serilerse;

-Gugure Kokkuri-san
-Psycho-Pass 2
-Sanzoku no Musume Ronja

Peki ya sizinkiler?

Çevrimdışı Frannie

• デュラララ!!
  • Moderatör
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 26
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sonbahar Sezonu...?!
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2014, 22:59:01 »
Psycho-Pass 2 bence, şimdilik iyi gidiyor da 11 bölümün az olduğunu düşünüyorum umarım sıkıştırmazlar sonlara doğru.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2014, 23:01:38 »
Psycho-Pass 2 bence, şimdilik iyi gidiyor da 11 bölümün az olduğunu düşünüyorum umarım sıkıştırmazlar sonlara doğru.

Büyük ihtimal aceleye gelecek. Yani, kötü karakter belli oldu. Amaç ve yol belli oldu. Bu doğrultuda ipuçları ve çözümlemeler belirlendi. Geriye bir tek, sonuca ulaştırmak kaldı. Diğer türlü ucu açık bir son olur ki 3. bir sezon geleceğini zannetmiyorum. 2. sezon ile bırakacaklardır.

Bir de film gelir tamam işte.

Ve keşke 22-24 bölüm olsaydı. Ama o zamanda, konu ve kurgu gibi hikâye de sorunlar yaşanırdı. 11 bölüm bir açıdan iyi, dilimizde damağımızda hoş bir tat bırakarak ayrılacaktır.

Çevrimdışı Frannie

• デュラララ!!
  • Moderatör
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2014, 23:11:18 »

Büyük ihtimal aceleye gelecek. Yani, kötü karakter belli oldu. Amaç ve yol belli oldu. Bu doğrultuda ipuçları ve çözümlemeler belirlendi. Geriye bir tek, sonuca ulaştırmak kaldı. Diğer türlü ucu açık bir son olur ki 3. bir sezon geleceğini zannetmiyorum. 2. sezon ile bırakacaklardır.

Ve keşke 22-24 bölüm olsaydı. Ama o zamanda, konu ve kurgu gibi hikâye de sorunlar yaşanırdı. 11 bölüm bir açıdan iyi, dilimizde damağımızda hoş bir tat bırakarak ayrılacaktır.
Açılıştan yorumlar yaptığımızda hoş bir tat bırakmaktan çok Tokyo Ghoul gibi aceleyle yüzeysel geçeceklermiş gibi duruyor. Açılışta hâla Kogami'yi gösteriyorlar mesela, yüksek ihtimalle klişe bir olayla bağlayacaklar girişini. Öyle olmazsa zaten konuyu yetiştiremezler.

Gerçekten şöyle 20 bölüm falan olsaydı da Kamui'yle alakalı daha fazla sahne görme imkanımız olsaydı. Makishima'nın tam tersi bir kötü karakter, daha fazla ayrıntıyla gösterilmesini isterdim. =D

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2014, 23:26:24 »

Açılıştan yorumlar yaptığımızda hoş bir tat bırakmaktan çok Tokyo Ghoul gibi aceleyle yüzeysel geçeceklermiş gibi duruyor. Açılışta hâla Kogami'yi gösteriyorlar mesela, yüksek ihtimalle klişe bir olayla bağlayacaklar girişini. Öyle olmazsa zaten konuyu yetiştiremezler.

Gerçekten şöyle 20 bölüm falan olsaydı da Kamui'yle alakalı daha fazla sahne görme imkanımız olsaydı. Makishima'nın tam tersi bir kötü karakter, daha fazla ayrıntıyla gösterilmesini isterdim. =D

Bir tane daha Kamui fanı görür gibiyim. :ds2:

Adam hem baby-face hem soğuk kanlı bir cani, hem idealist, hem bilmem ne... Bunca şeyin yanında anime karakteri olması iyice çekici kılıyor galiba. Yani Kamui ye dair beklentileri olan arkadaşları bir kaç yerde daha görmüştüm. =D

Zaten Psycho Pass'ta hep kadınları düşünmüşler. Hiç erkek fanlar için görsel bir şölen yok. =P

Neyse konunun özüne dönecek olursak, 20 bölüm civarı benim de hoşuma giderdi, keşke olsaydı ama uzattıkça batırılmasından endişe duyardım. Ama şimdi de, kısa olmasından finali bağlayamacaklar diye endişe duyuyorum. Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal olduk resmen. =P

Çevrimdışı Frannie

• デュラララ!!
  • Moderatör
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2014, 00:40:57 »

Bir tane daha Kamui fanı görür gibiyim. :ds2:

Adam hem baby-face hem soğuk kanlı bir cani, hem idealist, hem bilmem ne... Bunca şeyin yanında anime karakteri olması iyice çekici kılıyor galiba. Yani Kamui ye dair beklentileri olan arkadaşları bir kaç yerde daha görmüştüm. =D

Zaten Psycho Pass'ta hep kadınları düşünmüşler. Hiç erkek fanlar için görsel bir şölen yok. =P

Neyse konunun özüne dönecek olursak, 20 bölüm civarı benim de hoşuma giderdi, keşke olsaydı ama uzattıkça batırılmasından endişe duyardım. Ama şimdi de, kısa olmasından finali bağlayamacaklar diye endişe duyuyorum. Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal olduk resmen. =P
Kamui fanı sayılmam ya, ilgi çekici geliyor ama yine de Makishima'nın daha cezbedici olduğunu düşünüyorum mesela. Gerçi Kogami fanıyım ben. (Sanırım az önce tüm erkek nüfusuna sarktım :yk2:)
Erkekler için Karanomori gayet çekici bence ya, Akane de oldukça güzel aslında, karakter gelişimi falan da oturdu. Sezon başından beri Kogami bekliyorum ama gelip gelmemesi o kadar da önemli değil hikaye açısından, ne yapacaklar bilmiyorum. :ah:

Konuyu Psycho-Pass 2 konusuna çevirdim neredeyse, ucundan kurtarmaya çalışayım bari. =P
Yeni sezonda Gugure Kokkuri-san'da hoş görünüyor, Kiseijuu da ilgi çekici geldi bana, şu anki gidişine bakılırsa oldukça iyi ilerliyor.

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2014, 20:59:25 »
Bu sezon favori animem Ookami Shoujo to Kuro Ouji. Oyu da Ookami Shoujo to Kuro Ouji verdim.  Psycho-Pass 2  1. bölüm çok hızlı başlamışlar hiç bir şey anlamadım ve 1. bölümden sonra izlemedim.
-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2014, 21:57:07 »
Bu sezon favori animem Ookami Shoujo to Kuro Ouji. Oyu da Ookami Shoujo to Kuro Ouji verdim.  Psycho-Pass 2  1. bölüm çok hızlı başlamışlar hiç bir şey anlamadım ve 1. bölümden sonra izlemedim.

Ookami serisi başlarda çok iyiydi ama temposu yavaş yavaş düştü gibi. Özellikle, son bölüm çok sıradandı. Seri hafif mazo eğilimli ama aşık, ve sadist ama aslında iyi yürekli biri etrafında dönünce ortaya çok malzeme çıkmıyor sanırım. Neyse, seri kötü değil tabi de umarım olayları biraz daha renklendirirler. Yada ne bileyim, son bir iki bölüm bana öyle gelmiş olabilir.

GoogleTagged - Etiketler