AniTR Anime > Anime Genel

Unutamadığınız Anime Replikleri?

(1/12) > >>

Hana~:
Sitede aradım böyle bir konu çıkmadı umarım daha önceden sorulmamıştır :bnn:

Genelde sırf animelerden değil izlediğim dizi film vs hepsinden çok güzel sözler çıkabiliyor. Ben de hep dikkat etmeye çalışırım. Hatta bi yere not alırdım. O notlardan bir kaçını paylaşmanın zamanı geldi  :haha: :haha:

Alucard abimizin şu üç lafı beni etkilemiştir.

"Alexander: Canavar!
Alucard: Bunu çok söylerler.
O zaman, sen ne oluyorsun?
Bir insan mı?
Bir köpek mi?
bir canavar mI?"

hakkaten öyle alex seni de gördük  :ah:

"bir insan ya da canavar bile olmayan bir köpek beni yenemez.
canavarları yenen hep insanlardır."

umarım bir kaç yıl içinde yeneriz alu  :hero: bu dünya adaleti ve barışı hakediyor :hps:

"Düşmanlarını öldür ve dostlarını da ülkeni de insanlarını da hatta
kendini bile ama ne kadar öldürürsen öldür, hiçbir zaman yeterli gelmez
biz savaş çıkartanlardan başka bir şey değiliz, değil mi?"

Doğru söze ne denir hacu  :blm:

bdkocan:
Güzel konu :) Uchiha İtachinin sözleri unutulmazdır... Yada Full Metal Alchemistdeki sözler zamanım olur ve hatırlarsam buraya yazarım :)

panres:
 :ok:  hım güzel ben bunları unuttum bile.

Vjones:
Ukitake'nin Kendisine "Yere mi düşmüştün ki , kendini daha çok yükseltmek istedin ?" diye sorması üzerine

"Cahilliğin son raddesinde, bir kere, cennete halihazırda kimse hakim değildi . ne sen, ne ben, hatta tanrı bile..

(Gözlüklerini çıkarır ve saçlarını sol eliyle geriye doğru atmaya başlar.)

Ancak, cennetin tahtındaki bu katlanılmaz boşluk bitecek.

(Saçını geriye atmasının bitmesi ile birlikte gözlüklerini kırar.)

Şu andan itibaren;

(Araladığı gözlerini açar)

"Cennet'e ben hükmedeceğim."

"En iyisi, beni küçümsememektir.

Sanırım benim için Aizen anime karakterinden öte bir düşünce,fikir her ne zımbırtıysa odur. Dolayısıyla duyduğum,gördüğüm en iyi replik diyebiliriz.

uzumakijutaro:
Çok fazla var tabiiki ama Uchiha İtachi'nin replikleri unutulmazdır benim adıma ^^ Naruto manga okumayanlar bakmasın aşşağıya.

(click to show/hide)İtachi ile kisame arasında geçen bir diyalog da;

Kisame: "Kendi kardeşlerini öldürmenin verdiği duygular kelimlerle ifade edilemez değilmi itachi-san?"

İtachi: "Çok konuşuyorsun... Beni çok iyi tanıdığını söylüyorsun.. Ya sen? Sisin içinde kaybolmuş, kendisi için hiçbir yer olmayan serseri... Yanılıyormuyum?"

Kisame-kılıcını itachinin boynuna doğru tutarak-"Sana birkaç küçük şey hatırlatmama izin ver... Köpekbalıkları yumurtadan çıkar ama dışarıda değil rahimde yumurtadan çıkarlar.. Bazen yumurtaların sayısı döllenmiş yumurta sayısından az olur. Neden biliyormusun..? Yamyamdırlar! Yumurtadan çıkan yavrular birbirlerini yerler.. Dünyaya geldikleri anda kardeşlerini öldürürler yani onlar için gördükleri herşey bir avdır! Bugünden itibaren ortak olarak çalışacağız.. Yani bana karşı dikkatli ol!"

İtachi:-mangekyo sharinganı aktifleştirerek- "Aynısı senin içinde geçerli..."

Kisame: -geri vites yapark-"Tabiki, ikimiz artık sürekli birlikte dolaşacağız iyi geçinmeyi tercih ederim."

İtachi:"Kendi arkadaşlarına sırt çevirenler kötü bir son yaşamaya mecburdurlar. Kendini buna hazırla.. "

Kisame: -gülerek- "Çoktan kötü kişiler olarak damgalandık yani?"

İtachi:"Hayır.. Biz insanız balık değil.. Gerçekte nasıl insanlar olduğumuzu bilmiyoruz... Taa ki ölümden önceki o ana kadar."

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git