Yeni Dünyadan beklentiler-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Yeni Dünyadan beklentiler  (Okunma sayısı 3476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Amahara

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 9
  • Alınan Beğeni: 14
    • Profili Görüntüle
    • Blogger
Yeni Dünyadan beklentiler
« : 27 Temmuz 2013, 13:54:56 »
Şu an yeni dünyada tayfamız esip gidiyor :D Bir sürü değişik rakip ve adalarda yolculuğuna devam ediyor.

Peki siz tayfanın ne gibi yerlere gitmesini, en çok kimle karşılaşmaısnı istiyorsunuz.

Örneğin; Elbaf adasının lafı çok fazla geçti, ben tayfanın mutlaka o adaya uğramasını çok istiyorum.
Denizadam adasındna sonra big mom ile Luffy'nin arası açıldı. Lola'nın mama diye bahsettiği kişi big mom ise müttefik olabilme gibi bir duruma dönüşebilir belki big mom ile durumlar. O yüzden bir an önce onla da karşılaşmasını isterim.
Tabii ki en çok Luffy ile Dragonun karşılaşmasını istiyorum :D Baba oğul tepkisini görmek için asdf

liste uzar gider sonradan ekleyeceklerim olacak tabi :D

Öngörüden çok isteklere dayandığı için ufacık senaryolar bile yazıp belirtebilirsiniz :D

Çevrimdışı Mugiwara'nın Aynası

• Abrek-kun
  • Moderatör
  • *
  • Karma 4
  • Alınan Beğeni: 33
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Dünyadan beklentiler
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2013, 14:12:45 »
Bigmom'un müttefik olacağını düşünmüyorum. Benim teorim şöyle,

Luffy ve Law ile birlikte Kaido'yu indirmeye giderken, Luffy'nin Bigmom'a gönderdiği hediye patlar. (Balıkadam adasındayken Bigmom'a hediye yollamıştı ve sandıkta patlayıcı vardı)

Bunun üzerine Bigmom, Luffy&Law vs Kaido mücadelesine bulaşarak Kaido'nun safında yer alır. Kidd'de zaten Luffy ve Law'un bundan sonra ne yapacağını analiz etmeye çalışıyordu, o da bu savaşı öğrenip Luffylere desteğe gelir. Law&Law vs Kaido - Kidd ve ittifakı vs Bigmom olur.

Karasakal'da bu savaşı fırsat bitip Shanks'ı indirmeye gider.

Daha sonra savaş bittiğinde Luffy, Shanks'ın mezarını ziyaret edip şapkasını bırakır ve ''Hey Shanks, artık bende 4 deniz lordundan biriyim, sözümü tuttum'' der.

Daha sonra bir timeskip daha... ve büyümüş Luffy shihishi kara ütopya oldu bu  :haha:

Çevrimdışı hdbfresh

• Seviye 6
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2013, 17:01:08 »
Big mom ve kaido ya karşı supernova ittifakı olabilir. Ama Karasakalın bundan istifade deyip Shanks'a saldırması olmaz gibi geliyor. Saldıracaksa normal zaman da da saldırabilir illa ki ortalığın karışmasına gerek yok. Birde Dikkatimi çeken bir durum var. Nedense gördüğüm olay hep Karasakal Shanks'ı alacak Luffy de Karasakalı alacak şeklinde. Shanks hafifa alınıryor sanki. Bu adam hiç bir meyve gücü olmadığı halde sırf kendi iradesiyle Yonko olmuş bir adam.

Benim görmek istediğim olayların en başında artık devrimciler daha aktif olsun iyice tanıyalım şunları güçleri nedir ne değildir. Dragon dünyanın en çok aranan adamı ama 700 manga bölümüdür bir kaç sahne dışında görünmedi.

Elbaf, Wano bunların adı hep geçti belli ki gidilecek. Devlerle buluşma olayında benim olmasını istediğim diğer olay Jaguar D. ailesiyle tanışma olabilir. Sadece devlerde değil başka D. lerde çıksın, bununla birlikte artık D. ler hakkında bilgi edinelim.

Bir de Kutsal inekler hep böyle insanları aşağılayan gördüğümüz kadarıyla korkak kişiler mi? İçlerinde güçlü şahsiyetler var mı? Bizim yaptıklarımız yanlış diye düşünenlerde var mı? Bunları da merak etmiyor değilim. 

Ayrıca 4 yonkodan biri olmak Luffy'nin hayaline ters. Adam direk hepsini indirip Korsanlar Kralı olmayı hedefliyor.
Bundan dolayı eğer olurda yonkolarlardan 1-2 si inerse ki bunun olması çok zor şartlarda olacaktır. (Yani Yonkonun boşa yonko olmadığını göreceğiz. Ben bunu derken 3 yonkoyu baz alıyorum. Karsakalın yonko olmasını sahip olduğu 2 meyveye bağlıyorum. O yüzden o adamdan ne tecrübeden kaynaklı ne de başka birşeyden kaynaklı güç beklemiyorum.) Yonkoların 1-2 sinin inmesinin ardından yeni yonko seçimi felan beklemiyorum. Çünkü ortalık fena karışacaktır artık ülkeler saflarını belirleyecekler. Adım Adım büyük savaşa gidilecektir ve ne yapılması gerektiğini bilen kişiler karşımızda olacaktır. Tabi bu son duruma gelindiğinde bir çok olay yaşanacak bir çok yer gezilip görülecektir. Deyim yerindeyse Beyazsakal'ın dediği gibi tüm dünyanın yükünü omuzuna yüklenmiş bir Luffy ile son savaşa gireceğiz.
Yeni Dünyadan beklentiler-http://i45.tinypic.com/2q8wo7c.gif

(click to show/hide)