Merhaba -http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 9788 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Merhaba
« : 18 Mart 2013, 23:20:02 »
 Bu başlığı açmak benim için fazlasıyla nostaljik olsa da bu yükün altından kalkıp tanışma yazıma başlıyorum.

Merhaba hanımlar,beyler ben Yaman(aka DateMasamune).Anime - Manga sevdama 1,5 -2 yıllık bir ara verdikten sonra yine bir forum ortamına girmem artık ihtiyaç olmuştu ve işte farklı bir nick ile yine bilgisayar başında mouse tekerleğimi aşındırmaya hazırım.

Biraz kendimden bahsedicek olursam: Şu an İzmir'de yaşamımı sürdürüyorum.Anime izlemeye başlayalı ne kadar oldu tam olarak bilmesem de Animeler , Anime Kültürü , Fansub vb. hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduğumu temin edebilirim.Az biraz S.Mod'luk deneyemimim , ondan biraz fazla da buluşma organizatörlüğü yapmışlığım var.Anime'den çok Manga tercih ederim.Malum el altında, boyutu küçük,daha az zaman yiyor falan filan ...Tam bir Seinen izleyicisi/okuyucusuyum. Berserk , Vinland Saga , Vagabond , Gantz .. ve daha niceleri çok sevdiklerim arasındadır.Bundan başka popüler serilerden sadece Bleach'in mangasında güncelim.(Animeyi uzun bir süredir takip etmiyorum.)Anime ve Manga dışında Bas gitar , mızıka , çizim gibi ilgi alanlarım var.Ayrıca sadık bir Redditor'ım.

Siz bana yavaş yavaş alışırsınız zaten.Okuduğunuz için teşekkür ederim.Umarım foruma bir katkım olur.

Çevrimdışı KaraKartal

• Seviye 6
  • *
  • Karma 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2013, 23:24:52 »
Hos geldin tecrubeli kardesim. Bol paylasim bekliyorum iyi forumlar.
Varsa şekliniz Shohoku'ya bekleriz..

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2013, 23:29:09 »
Hoşbulduk, önümüzdeki haftadan itibaren fanficler olsun , çizimler olsun elimden geldiğince aktif olacağım.  :)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2013, 23:55:18 »
Hoşgeldin, Yaman-san. "Vagabond"u görmem yeterliyken gerisi teferruattan ibaret.

Yorumlarını ve paylaşımlarını eksik etme.

Keyifli forumlar.

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2013, 00:04:27 »
Hoşbulduk, teşekkürler. Vagabond sever birine bu kadar hızlı rastlayacağımı düşünmüyordum :D . Felsefe + Aksiyon denince daha iyisini beklememek lazım.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2013, 11:52:08 »
hoş geldin kardeş :D forumda bi tane daha bilgili üye görmek, bizim gibi yeni yetmelere (anime olarak diyorum :D )  bir kaynaktır :D

bu arada bi kaç soruyu merak ettim :D

öncelikle yaşını belirtmemişsin :) merak ettim açıkçası. bi de yaklaşık kaç yıldır bu işin içindesin  :haha:

sonralıkla, belki zor bir soru olacak ama, izlediğin animeler hangileri  :? hangi türleri seversin?

hangi forumlarda görev aldın? belki ben bilmem ama bilen arkadaşlar çıkacaktır  :haha: hani nick'i kullanıyordun?

şimdilik bu kadar :D

Çevrimdışı Dromenda

• Moderatör
  • *
  • Karma 38
  • Alınan Beğeni: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2013, 12:35:02 »
Hoşgeldin, foruma güzel katkıların olur umarım^^ İyi eğlenceler.

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2013, 13:17:29 »
Tekrardan hoşbulduk. 18 yaşındayım , 13 yaş civarında ciddi ciddi araştırmaya , ilgilenmeye başladım o zamandan önce de One Piece , Death Note , Hellsing(TV) gibi serileri izlemiştim.

İzlediğim animeleri tamamen saymam çok zor ama şöyle bi zorlarsam kendimi(Anime Freakteki listeden yardım alıyorum şuan hatırlamak için. ) Air Gear,Azumanga Daioh,Basilisk,Berserk,Black Lagoon,Blade Of The Immortal,Bleach(manga güncel , anime değil),Buso Renkin,Burst Angel,Claymore,Code Geass,D.Gray Man(yarısını falan izlemişimdir.),Death Note,DMC,Elfen Lied,Fairy Tail(ilk 20-30 bölüm),Gantz,FMA(Brotherhood'u tamamlamadım.),Hellsing,Higurashi No Naku Koro Ni,He is My Master,Ikkitousen,KHR(ilk 80 bölüm falan),Kiss x sis,One Piece(Çok uzun süre güncel takip ettikten sonra bıraktım.)Rosario Vampire,Samurai 7,Samurai Champloo,Sengoku Basara,Soul Eater,Trigun gibi bir liste anca oluşturabildim. Tabi 1-2 bölüm izleyip bıraktığım serileri, pokemon , digimon , tsubasa ve rasgele izlenen dbz bölümlerini ve Miyazaki filmlerini saymadım.

Manga olarak : Junji Ito'nun neyi varsa, Wolf Guy , Vinland Saga , Berserk , Gantz , Vagabond, Claymore, Soul Eater, Hellsing falan filan.

Tür olarak tamamen Seinen'e yönelmiş durumdayım Shounen klişeleri bir yerden sonra sıkıcı gelmeye başladı.Bunun dışında Mystery/Horror olsun bizim olsun.

Animekolik'te görev aldım nick'im Date Masamune'ydi.

Yeterli cevaplar verebilmişimdir umarım :) .

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2013, 13:42:44 »
Hoş geldin Stormechaluv  :hi:  Çizimlerini merak ettim umarım en kısa zamanda paylaşırsın :) Keyifli forumlar  :muzik:
Merhaba -http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Mart 2013, 13:43:51 »

Çevrimdışı souleater

• Seviye 9
  • *
  • Karma 17
  • Alınan Beğeni: 1
  • Beni tek şeyden alı koyamazsınız= ANİME
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 19 Mart 2013, 14:29:19 »
Bir ben kalacağım yeteneksiz olan :uhu: Hoşgeldiiiin :hi: Keyifli forumlar ^^

Çevrimdışı Stormechaluv

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Mart 2013, 21:39:47 »
Ahah çaba gösterdikten sonra her şey mümkün bozma moralini :D Hoşbulduk, teşekkürler.

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 19 Mart 2013, 22:20:23 »
Hoşgeldiinnn umarım kalıcı olur iyi vakit geçirirsin.  :ok:

Çevrimdışı oqueys

• Tuki
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 22
  • Alınan Beğeni: 3
  • WhySoSerious?
    • Profili Görüntüle
    • Olur Öyle Arada
« Yanıtla #13 : 19 Mart 2013, 22:31:55 »
Genelde çoğu kişi manga okumak yerine  anime izlese de  senin yapmış olduğun  daha profesyonelce en azından zaman kaybı olmuyor. Ve bu sayede daha fazla  güzel seri okuyarak kat etmiş oluyorsun.  :hero: Hoşgeldin şimdiden iyi forumlar  paylaşımlarını takip ediyoruz  :vada:

Çevrimdışı uzumakijutaro

• Emektar Üye
  • *
  • Karma 45
  • Alınan Beğeni: 6
  • Kimileri sadece dünyanın yanışını izlemek ister...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2013, 03:41:57 »
Vaay vaay vaaay kimleri görüyorum böyle ;D Gedikli animekolikcilerden DateMasamune Yaman değilmi bu ya ;D

Aramıza hoşgeldin tekrardan kardeşim. Seni burada görmek beni mutlu etti. Bir ara kopmuştun animelerden ama her animeci gibi dayanamayıp dönüş yaptın tabi ;D Sitede güzel zaman geçirirsin umarım  :hero:
Merhaba -http://k1304.hizliresim.com/18/j/m4rxs.png

(click to show/hide)

GoogleTagged - Etiketler